Startovka kategorie                                              18.9.2010 20:31:35
                         Mistrovství ČR na klasické trati
===ČSOB-SJI===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D16A        6.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A  232418 142.00      221
  2 Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B  218978 146.00      222
  3 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A  331098 150.00      223
  4 Weiler Virág             Maďarsko             HU39651 C  232799 154.00      224
  5 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318 158.00      225
  6 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C  515074 162.00      226
  7 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A    8645 166.00      227
  8 Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A  995893 170.00      228
  9 Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A    4536 174.00      229
 10 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177 178.00      230
 11 Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A   49371 182.00      231
 12 Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A    8939 186.00      232
 13 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A   53599 190.00      233
 14 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  887635 194.00      234
 15 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443 198.00      235
 16 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A  920682 202.00      236
 17 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131 206.00      237
 18 Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A  219242 210.00      238
 
Startovka kategorie: D16B        5.4km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Faggyas Réka             Maďarsko             HU39652 C  363462  60.00         
  2 Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B  897370  63.00         
  3 Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B  218972  66.00         
  4 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9554 A  411564  69.00         
  5 Faggyas Eszter           Maďarsko             HU39451 C  416641  72.00         
  6 Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A  232186  75.00         
  7 Chroustová Lenka         VSK Mendelu Brno     VBM9451 C  331025  78.00         
  8 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9453 B    8213  81.00         
  9 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A  411625  84.00         
 10 Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A  232017  87.00         
 11 Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 B   52013  90.00         
 12 Varsányi Kinga           Maďarsko             HU39452 C  332837  93.00         
 13 Svobodová Radka          POBO - přátelé OB Op AOP9452 B   49462  96.00         
 14 Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A  220400  99.00         
 15 Kinde Vanda              Maďarsko             HU39453 C  230707 102.00         
 16 Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A  995864 105.00         
 17 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B  236994 108.00         
 18 Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A  416071 111.00         
 
Startovka kategorie: D16C        4.9km  135m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Haltofová Eva            SK při gymnáziu OOB  VRB9499 A  436949   1.00         
  2 Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B  361903   4.00         
  3 Procházková Marie        OOB TJ Slezan Opava  SOP9551 B   49302   7.00         
  4 Bucká Karolína           A-team Bruntál       ABR9553 B   51884  10.00         
  5 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985  13.00         
  6 Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B  426325  16.00         
  7 Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 B  331719  19.00         
  8 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B    9970  22.00         
  9 Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A  428250  25.00         
 10 Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B  253373  28.00         
 
Startovka kategorie: D18A        7.4km  160m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A    8652 143.00      181
  2 Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832 147.00      182
  3 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B  331285 151.00      183
  4 Papugová Katarína        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9255 A  232225 155.00      184
  5 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A  553458 159.00      185
  6 Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A  416127 163.00      186
  7 Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A   53699 167.00      187
  8 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A   53009 171.00      188
  9 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A    9794 175.00      189
 10 Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 A 2011817 179.00      190
 11 Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A  416067 183.00      191
 12 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A 1008174 187.00      192
 13 Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A  416102 191.00      193
 14 Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9353 A  995878 195.00      194
 15 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A 2020750 199.00      195
 16 Sklenářová Radka         SKOB Bruntál         SBR9250 A  410731 203.00      196
 17 Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 A   52733 207.00      197
 18 Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E  553444 211.00      198
 
Startovka kategorie: D18B        6.8km  170m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B  553451  61.00         
  2 Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251 A  405975  64.00         
  3 Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A   49312  67.00         
  4 Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 B  515039  70.00         
  5 Škrabalová Adéla         KOB Moira Brno       ABM9357 B  416012  73.00         
  6 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249  76.00         
  7 Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A  995792  79.00         
  8 Sklenářová Dorothea      POBO - přátelé OB Op AOP9351 B  352326  82.00         
  9 Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 B  253117  85.00         
 10 Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A   49313  88.00         
 11 Křečková Lenka           KOB Železárny Prostě ZPV9271 A  515412  91.00         
 12 Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A  416043  94.00         
 13 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279  97.00         
 14 Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 A  232405 100.00         
 15 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A   53722 103.00         
 16 Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A 2017672 106.00         
 17 Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A  886267 109.00         
 18 Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A  897363 112.00         
 
Startovka kategorie: D18C        5.8km  165m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A   51176   2.00         
  2 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B   51435   6.00         
  3 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A  515474  10.00         
  4 Kiss Nikoletta           Maďarsko             HU39352 C   45277  14.00         
  5 Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B   53766  18.00         
  6 Tóth Krisztina           Maďarsko             HU39351 C   53416  22.00         
  7 Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 C  428261  26.00         
  8 Novotná Jana             SK Žabovřesky Brno   ZBM9355 C 1555511  30.00         
  9 Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B  232496  34.00         
 10 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B  411767  38.00         
 11 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  42.00         
 
Startovka kategorie: D20A        8.7km  235m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 A   52710 142.00      151
  2 Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 A  897388 146.00      152
  3 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R    8479 150.00      153
  4 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425 154.00      154
  5 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R  410785 158.00      155
  6 Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R  224884 162.00      156
  7 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A   53007 166.00      157
  8 Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 A  361921 170.00      158
  9 Beranová Barbora         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9152 A  995839 174.00      159
 10 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A    8190 178.00      160
 11 Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R  887944 182.00      161
 12 Březinová Marie          SK Severka Šumperk   SSU9191 A   52541 186.00      162
 13 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421 190.00      163
 14 Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 R  515442 194.00      164
 15 Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 E  995837 198.00      165
 16 Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R   52507 202.00      166
 17 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 R    9332 206.00      167
 18 Indráková Adélka         SK UP Olomouc        UOL9153 R  897391 210.00      168
 
Startovka kategorie: D20B        7.3km  185m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Moravcová Lucie          OOB TJ Slezan Opava  SOP9052 B   49389   0.00         
  2 Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C   53443   3.00         
  3 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B    9213   6.00         
  4 Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 B    4772   9.00         
  5 Németh Luca              Maďarsko             HU39151 C  416640  12.00         
  6 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A  331162  15.00         
  7 Janečková Adriana        TJ Sokol Čelechovice CEL9161 B  301561  18.00         
  8 Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 A  232497  21.00         
  9 Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 A   52465  24.00         
 10 Muselíková Vladisla      KOB Moira Brno       ABM9151 A   49695  27.00         
 11 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A  515151  30.00         
 12 Fasurová Tereza          KOB Moira Brno       ABM9059 A  416011  33.00         
 13 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408  36.00         
 14 Kociánová Michaela       TJ Opava             OOP9050 B   49401  39.00         
 15 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A  416010  42.00         
 16 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711  45.00         
 17 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A  995857  48.00         
 18 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A  416004  51.00         
 19 Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 A    9804  54.00         
 20 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A    8494  57.00         
 
Startovka kategorie: D21A       11.8km  295m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784 125.00      101
  2 Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R   51568 129.00      102
  3 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 R    9482 133.00      103
  4 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102 137.00      104
  5 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E   51787 141.00      105
  6 Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R    4281 145.00      106
  7 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 C  253351 149.00      107
  8 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 R   51755 153.00      108
  9 Szerencsi Ildikó         Maďarsko             HU48551 C   45917 157.00      109
 10 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R  232409 161.00      110
 11 Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E  515134 165.00      111
 12 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E   51796 169.00      112
 13 Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R  995881 173.00      113
 14 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E  515488 177.00      114
 15 Bochenková Ivana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8950 E  897345 181.00      115
 16 Topinková  Monika        OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494 185.00      116
 17 Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E  500265 189.00      117
 18 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E   49376 193.00      118
 19 Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 R  515450 197.00      119
 20 Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E  500266 201.00      120
 21 Rufferová Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR8354 E  822282 205.00      121
 22 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R  995832 209.00      122
 23 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126 213.00      123
 24 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E  887165 217.00      124
 
Startovka kategorie: D21B        9.1km  190m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765  40.00         
  2 Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 E  515006  43.00         
  3 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 R   51180  46.00         
  4 Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C    9182  49.00         
  5 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  52.00         
  6 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339  55.00         
  7 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  58.00         
  8 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C    9054  61.00         
  9 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556  64.00         
 10 Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  67.00         
 11 Matrasová Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    9236  70.00         
 12 Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C   52139  73.00         
 13 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R   52328  76.00         
 14 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  79.00         
 15 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  82.00         
 16 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R  515136  85.00         
 17 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C    7247  88.00         
 18 Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C   53276  91.00         
 19 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685  94.00         
 20 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C    9785  97.00         
 21 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R   52144 100.00         
 22 Jirčáková Martina        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8951 C    9475 103.00         
 23 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815 106.00         
 24 Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 R  920677 109.00         
 25 Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783 112.00         
 
Startovka kategorie: D21C        7.9km  215m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329   0.00         
  2 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242   2.00         
  3 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C  995809   4.00         
  4 Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C    9161   6.00         
  5 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153   8.00         
  6 Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C    7719  10.00         
  7 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533  12.00         
  8 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  14.00         
  9 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C  703370  16.00         
 10 Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C   52295  18.00         
 11 Komárková Lenka          TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C  995845  20.00         
 12 Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  22.00         
 13 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C    9415  24.00         
 14 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623  26.00         
 15 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C   52209  28.00         
 16 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697  30.00         
 17 Jablonovská Lenka        Slovensko            SL29051 C 2008513  32.00         
 18 Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C    8008  34.00         
 19 Polednová Hana           TJ Růžená            RUZ8051 C   51780  36.00         
 20 Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C   53301  38.00         
 21 Křístková Veronika       SK Žabovřesky Brno   ZBM8379 C   52865  40.00         
 22 Přecechtělová Terez      SK Kamenice          KAM8951 A    8564  42.00         
 23 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248  44.00         
 24 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  46.00         
 25 Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C   51354  48.00         
 26 Smičková Eva             KOB Konice           KON8277 R  515485  50.00         
 27 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C   51595  52.00         
 28 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226  54.00         
 29 Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R   51473  56.00         
 30 Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A  515189  58.00         
 31 Vlažná Lucie             OK Jiskra Nový Bor   BOR8753 C   52675  60.00         
 32 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  62.00         
 33 Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C  995816  64.00         
 34 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C    8114  66.00         
 35 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  68.00         
 36 Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C    9148  70.00         
 37 Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C    7853  72.00         
 
Startovka kategorie: D35A        8.0km  205m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167  69.00         
  2 Hašková Eva              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 C  515112  72.00         
  3 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155  75.00         
  4 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303  78.00         
  5 Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C   53598  81.00         
  6 Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C    8651  84.00         
  7 Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C   53853  87.00         
  8 Holinková Hana           KOB Železárny Prostě ZPV6777 C   52587  90.00         
  9 Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C   52472  93.00         
 10 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146  96.00         
 
Startovka kategorie: D35B        6.6km  145m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastychová Alexandr      OK RECO Sport        PEN7450 C  428299   1.00         
  2 Procházková Martina      OOB TJ Slezan Opava  SOP7351 C  433097   4.00         
  3 Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C  347914   7.00         
  4 Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C   52453  10.00         
  5 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273  13.00         
  6 Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C   52715  16.00         
  7 Hájková Jitka            SK SP Kylešovice     KYL7150 C  515407  19.00         
  8 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C 2011857  22.00         
  9 Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C  438601  25.00         
 
Startovka kategorie: D40A        7.0km  170m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C  232198  61.00         
  2 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  64.00         
  3 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  67.00         
  4 Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C   51837  70.00         
  5 Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C  920695  73.00         
  6 Neumannová Kamila        SK SKI-OB Šternberk  STE6751 C   52514  76.00         
  7 Janásová Jitka           KOB Směr Kroměříž    SKM6551 C   53818  79.00         
  8 Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C   51411  82.00         
  9 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C   53222  85.00         
 10 Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C  995888  88.00         
 11 Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C    6713  91.00         
 12 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089  94.00         
 13 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  97.00         
 14 Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C  352350 100.00         
 15 Skyvová Kristýna         SK SKI-OB Šternberk  STE7054 C 1007548 103.00         
 16 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676 106.00         
 
Startovka kategorie: D40B        6.0km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hadačová Gabriela        POBO - přátelé OB Op AOP6751 C    8810   0.00         
  2 Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C  219278   3.00         
  3 Zimmermannová Milen      OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C  416244   6.00         
  4 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806   9.00         
  5 Tóth Ágnes               Maďarsko             HU36751 C  411967  12.00         
  6 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109  15.00         
  7 Muselíková Vladisla      KOB Moira Brno       ABM7051 C  416013  18.00         
  8 Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C    7911  21.00         
  9 Šmelíková Hana           Slovensko            SL36951 C  416825  24.00         
 10 Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C  232038  27.00         
 11 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656  30.00         
 12 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717  33.00         
 13 Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C   52582  36.00         
 14 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359  39.00         
 15 Soldánová Karin          SK Prostějov         JPV6971 C   49888  42.00         
 16 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  45.00         
 
Startovka kategorie: D45A        5.9km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C    9122  68.00         
  2 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868  71.00         
  3 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  74.00         
  4 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C   51925  77.00         
  5 Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C   52701  80.00         
  6 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  301143  83.00         
  7 Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C   52417  86.00         
  8 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681  89.00         
  9 Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C   52694  92.00         
 10 Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C   52692  95.00         
 11 Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C   52427  98.00         
 12 Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C   52451 101.00         
 13 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125 104.00         
 14 Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C   52687 107.00         
 15 Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C   53223 110.00         
 16 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316 113.00         
 
Startovka kategorie: D45B        5.3km  120m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  48.00         
  2 Sochorová Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C   52943  52.00         
  3 Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C  416142  56.00         
  4 Troupová Vladěna         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6351 C   51412  60.00         
  5 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972  64.00         
  6 Kovaříčková Darja        OOB TJ Sokol Křemže  KRE6352 C   51413  68.00         
  7 Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C   52219  72.00         
  8 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431  76.00         
  9 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944  80.00         
 10 Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C  224901  84.00         
 11 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161  88.00         
 12 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734  92.00         
 13 Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  96.00         
 14 Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C  301547 100.00         
 15 Kiprá Zdenka             SKOB Bruntál         SBR6550 C   51917 104.00         
 16 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601 108.00         
 
Startovka kategorie: D50A        5.8km  155m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  61.00         
  2 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  64.00         
  3 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211  67.00         
  4 Potěšilová Vladimír      VSK Mendelu Brno     VBM5655 C   53238  70.00         
  5 Muzsnai Ágota                                 HU10051 C  232846  73.00         
  6 Cahlová Slávka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5451 C  416063  76.00         
  7 Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C   53261  79.00         
  8 Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C   52698  82.00         
  9 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732  85.00         
 10 Hájová Jana              SKOB Zlín            TZL6051 C    8919  88.00         
 11 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237  91.00         
 12 Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C   51900  94.00         
 13 Janotová Dobra           KOB Start Blansko    SBK5661 C  886279  97.00         
 
Startovka kategorie: D50B        4.9km  135m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823   3.00         
  2 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290   6.00         
  3 Hájková Ludmila          TJ Opava             OOP5751 C   52769   9.00         
  4 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365  12.00         
  5 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  15.00         
  6 Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C   52378  18.00         
  7 Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870  21.00         
  8 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256  24.00         
  9 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429  27.00         
 10 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553  30.00         
 11 Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C   52412  33.00         
 12 Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C   49615  36.00         
 13 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862  39.00         
 
Startovka kategorie: D55A        5.3km  125m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603  43.00         
  2 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  46.00         
  3 Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C  410192  49.00         
  4 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  52.00         
  5 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  55.00         
  6 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966  58.00         
  7 Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C   49685  61.00         
  8 Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C   52676  64.00         
  9 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R    9782  67.00         
 
Startovka kategorie: D55B        4.5km  125m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991  33.00         
  2 Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C  232900  37.00         
  3 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  41.00         
  4 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253  45.00         
  5 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799  49.00         
  6 Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C   52226  53.00         
  7 Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C   52058  57.00         
  8 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C  301247  61.00         
 
Startovka kategorie: D60A        5.1km  105m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  62.00         
  2 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C   53006  65.00         
  3 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763  68.00         
  4 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998  71.00         
  5 Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C   49821  74.00         
  6 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  77.00         
  7 Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C   49330  80.00         
  8 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  83.00         
  9 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  86.00         
 
Startovka kategorie: D65A        4.2km  125m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  61.00         
  2 Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C   49660  65.00         
  3 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  69.00         
  4 Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C    8882  73.00         
 
Startovka kategorie: H16A        8.3km  185m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634 140.00      201
  2 Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A  232254 144.00      202
  3 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A    9041 148.00      203
  4 Hajdu Szása              Maďarsko             HU39501 C  233564 152.00      204
  5 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A  897360 156.00      205
  6 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471 160.00      206
  7 Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A  886607 164.00      207
  8 Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A  416014 168.00      208
  9 Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A  886828 172.00      209
 10 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609 176.00      210
 11 Vajda Balázs             Maďarsko             HU49401 C   45220 180.00      211
 12 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A  232245 184.00      212
 13 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936 188.00      213
 14 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9402 B  995842 192.00      214
 15 Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A  515487 196.00      215
 16 Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A 2017666 200.00      216
 17 Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A  920700 204.00      217
 18 Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A  886264 208.00      218
 
Startovka kategorie: H16B        7.3km  180m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmelík Martin            Slovensko            SL39601 C  406938  61.00         
  2 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  64.00         
  3 Korčák Jakub             SKOB Zlín            TZL9403 A  920669  67.00         
  4 Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A  301383  70.00         
  5 Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B  426400  73.00         
  6 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  920683  76.00         
  7 Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A   53866  79.00         
  8 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570  82.00         
  9 Mižúr Šimon              Slovensko            SL40002 C  416570  85.00         
 10 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632  88.00         
 11 Bartók Márton            Maďarsko             HU39401 C  411992  91.00         
 12 Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV9401 B  232406  94.00         
 13 Rácz Sándor              Maďarsko             HU49501 C  505297  97.00         
 14 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A  232322 100.00         
 15 Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A  219256 103.00         
 16 Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A  253370 106.00         
 17 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475 109.00         
 18 Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 B   51995 112.00         
 
Startovka kategorie: H16C        6.5km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B  416348   1.00         
  2 Kavan Jiří               KOB Směr Kroměříž    SKM9402 C  619094   5.00         
  3 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512   9.00         
  4 Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B   53824  13.00         
  5 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320  17.00         
  6 Hraboš Matej             Slovensko            SL39501 C 2012280  21.00         
  7 Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B  425530  25.00         
  8 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157  29.00         
  9 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 A  410774  33.00         
 10 Šťastný Jan              SK OB Chotěboř       CTB9402 B  416222  37.00         
 11 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B    9814  41.00         
 12 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928  45.00         
 13 Holinka Lukáš            TJ Sokol Ptení       PTE9421 A    8851  49.00         
 14 Vičan Dominik            A-team Bruntál       ABR9501 B   51892  53.00         
 15 Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B  224905  57.00         
 16 Jašek Otakar             SK Žabovřesky Brno   ZBM9422 A  230664  61.00         
 17 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A  331262  65.00         
 18 Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A  330693  69.00         
 19 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A  307332  73.00         
 20 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 A  232426  77.00         
 
Startovka kategorie: H18A       10.6km  220m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 A  886823 143.00       81
  2 Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A  553457 147.00       82
  3 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493 151.00       83
  4 Franko David             Slovensko            SL69301 B  515103 155.00       84
  5 Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A   51123 159.00       85
  6 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A  920668 163.00       86
  7 Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A   53172 167.00       87
  8 Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A  920652 171.00       88
  9 Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A  253130 175.00       89
 10 Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A  515462 179.00       90
 11 Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A  887157 183.00       91
 12 Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 B  232705 187.00       92
 13 Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A  416064 191.00       93
 14 Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A  887630 195.00       94
 15 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849 199.00       95
 16 Petržela Jan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9201 A  515402 203.00       96
 17 Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A  886716 207.00       97
 18 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158 211.00       98
 
Startovka kategorie: H18B        9.3km  260m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B   51110  60.00         
  2 Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 A   51993  63.00         
  3 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B  207839  66.00         
  4 Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A    9990  69.00         
  5 Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B  886295  72.00         
  6 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B   49362  75.00         
  7 Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B  886701  78.00         
  8 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A    8458  81.00         
  9 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A  232647  84.00         
 10 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A  887626  87.00         
 11 Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A  410798  90.00         
 12 Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A  995871  93.00         
 13 Liszka Krisztián         Maďarsko             HU39203 C  307504  96.00         
 14 Horváth Marcell          Maďarsko             HU39301 C  505222  99.00         
 15 Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A    9486 102.00         
 16 Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 A  331549 105.00         
 17 Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A 1007551 108.00         
 18 Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A  434590 111.00         
 
Startovka kategorie: H18C        8.7km  205m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Schwendtner Bálint       Maďarsko             HU39303 C   45939   0.00         
  2 Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C  301471   3.00         
  3 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A    8454   6.00         
  4 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438   9.00         
  5 Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B   49309  12.00         
  6 Toman Filip              KOB Moira Brno       ABM9309 B  331211  15.00         
  7 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A  303912  18.00         
  8 Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B  416083  21.00         
  9 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B 1993526  24.00         
 10 Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 A  920681  27.00         
 11 Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B 2017668  30.00         
 12 Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B  416051  33.00         
 13 Bělohlávek Jiří          OK Roztoky           ROZ9201 B  416138  36.00         
 14 Bugár Gergely            Maďarsko             HU39201 C  505214  39.00         
 15 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B   49603  42.00         
 16 Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A  331418  45.00         
 17 Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 B  303904  48.00         
 18 Sulyok Ábel              Maďarsko             HU39302 C 2022137  51.00         
 19 Mušinský Tomáš           Slovensko            SL69302 B  920667  54.00         
 20 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B  416113  57.00         
 21 Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 A  410366  60.00         
 22 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B 2019240  63.00         
 23 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 A  207825  66.00         
 24 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101  69.00         
 
Startovka kategorie: H20A       13.1km  310m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110 A    9352 141.00       51
  2 Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A  515166 145.00       52
  3 Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R  920663 149.00       53
  4 Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R  920676 153.00       54
  5 Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A   52135 157.00       55
  6 Švirák Ondřej            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9102 A  995802 161.00       56
  7 Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R  551990 165.00       57
  8 Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 A   52709 169.00       58
  9 Vellner Gábor            Maďarsko             HU39001 C  502391 173.00       59
 10 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9100 A  515499 177.00       60
 11 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A  887934 181.00       61
 12 Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 A  911220 185.00       62
 13 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R  515162 189.00       63
 14 Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E  553441 193.00       64
 15 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761 197.00       65
 16 Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 A  553445 201.00       66
 17 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163 205.00       67
 18 Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R    9866 209.00       68
 
Startovka kategorie: H20B       10.8km  270m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A   53660   1.00         
  2 Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B    4682   4.00         
  3 Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  886259   7.00         
  4 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A   52161  10.00         
  5 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A  416840  13.00         
  6 Papuga Miroslav          Slovensko            SL59001 B  886720  16.00         
  7 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 A   52902  19.00         
  8 Mižúr Peter              Slovensko            SL40001 C 2008503  22.00         
  9 Lazák Tomáš              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9102 A  515479  25.00         
 10 Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 A  515424  28.00         
 11 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A  301633  31.00         
 12 Klouček Tomáš            SK Studenec          STH9002 A    9049  34.00         
 13 Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 A  515081  37.00         
 14 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284  40.00         
 15 Vozda Vojtěch            Magnus Orienteering  ASU9043 R  515150  43.00         
 16 Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002 R    9491  46.00         
 17 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP9101 A  553459  49.00         
 18 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R  515142  52.00         
 
Startovka kategorie: H20C        9.9km  275m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 B  886292   0.00         
  2 Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 B   49151   3.00         
  3 Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 R  995859   6.00         
  4 Bereczki Máté            Maďarsko             HU49001 C  505239   9.00         
  5 Krajčovič Martin         Slovensko            SL19101 C  920654  12.00         
  6 Kinde Mátyás             Maďarsko             HU39101 C  700504  15.00         
  7 Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 B  331131  18.00         
  8 Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 A    9843  21.00         
  9 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A  995794  24.00         
 
Startovka kategorie: H21A       17.6km  550m 33k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 E  887920  80.00        1
  2 Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E  515483  84.00        2
  3 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R  515132  88.00        3
  4 Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E  890118  92.00        4
  5 Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 R  995810  96.00        5
  6 Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 C  515094 100.00        6
  7 Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 R  995831 104.00        7
  8 Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R  995797 108.00        8
  9 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 E  995838 112.00        9
 10 Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R  720921 116.00       10
 11 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    9337 120.00       11
 12 Fodor Petr               OOB TJ Turnov / MTBO TUR8103 E   53769 124.00       12
 13 Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 R 1007536 128.00       13
 14 Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R  995852 132.00       14
 15 Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R  886825 136.00       15
 16 Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E  771771 140.00       16
 17 Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E  515176 144.00       17
 18 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R  995807 148.00       18
 19 Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420 152.00       19
 20 Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E  515127 156.00       20
 21 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446 160.00       21
 22 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172 164.00       22
 23 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821 168.00       23
 24 Dávidík Marián           Slovensko            SL17701 C  533301 172.00       24
 25 Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R  920674 176.00       25
 26 Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E  515110 180.00       26
 27 Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E  515170 184.00       27
 28 Dlabaja Tomáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8308 E  500850 188.00       28
 29 Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E  515174 192.00       29
 30 Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E  515009 196.00       30
 31 Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E  515404 200.00       31
 32 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878 204.00       32
 
Startovka kategorie: H21B       14.2km  320m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8501 C  515048  30.00         
  2 Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R  515460  33.00         
  3 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  36.00         
  4 Váňa Martin              OOB TJ Turnov / MTBO TUR8401 R   53759  39.00         
  5 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622  42.00         
  6 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931  45.00         
  7 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525  48.00         
  8 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  51.00         
  9 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C   51797  54.00         
 10 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C    8871  57.00         
 11 Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C  995883  60.00         
 12 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52482  63.00         
 13 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982  66.00         
 14 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C 1302790  69.00         
 15 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R  888645  72.00         
 16 Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605 C  232006  75.00         
 17 Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C   52106  78.00         
 18 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608  81.00         
 19 Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C   52296  84.00         
 20 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R  515122  87.00         
 21 Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 E  515478  90.00         
 22 Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R   53362  93.00         
 23 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R   52288  96.00         
 24 Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C  920699  99.00         
 25 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C   49689 102.00         
 26 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R  887154 105.00         
 27 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555 108.00         
 28 Baier Martin             OOB TJ Turnov / MTBO TUR7603 R    8020 111.00         
 29 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288 114.00         
 30 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C  500267 117.00         
 31 Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 C  887941 120.00         
 32 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C  995860 123.00         
 
Startovka kategorie: H21C       12.9km  340m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C  887166   1.00         
  2 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C    8100   3.00         
  3 Brožka Martin            TJ OB České Budějovi VCB6901 C  416305   5.00         
  4 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669   7.00         
  5 Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C  887908   9.00         
  6 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  11.00         
  7 Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C   52008  13.00         
  8 Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C    7767  15.00         
  9 Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C  920666  17.00         
 10 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C  515193  19.00         
 11 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693  21.00         
 12 Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C  515468  23.00         
 13 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R    9137  25.00         
 14 Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C  553285  27.00         
 15 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210  29.00         
 16 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153  31.00         
 17 Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C 1602629  33.00         
 18 Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C   52105  35.00         
 19 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848  37.00         
 20 Zicha Jiří               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7708 C   51609  39.00         
 21 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140  41.00         
 22 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C  336758  43.00         
 23 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464  45.00         
 24 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840  47.00         
 25 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C  301627  49.00         
 26 Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C    8301  51.00         
 27 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  53.00         
 28 Malý Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM8911 R 2020735  55.00         
 29 Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 C   52705  57.00         
 30 Pospíšil Vítek           OK Sparta Praha      SCP6800 E  995798  59.00         
 31 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  61.00         
 32 Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C  515067  63.00         
 33 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508  65.00         
 34 Holas Tomáš              POBO - přátelé OB Op AOP7802 C  232139  67.00         
 35 Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C  515015  69.00         
 36 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  71.00         
 37 Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 C  515096  73.00         
 38 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980  75.00         
 39 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  77.00         
 40 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321  79.00         
 
Startovka kategorie: H21D       11.5km  275m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672   0.00         
  2 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C  995796   3.00         
  3 Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R    7872   6.00         
  4 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881   9.00         
  5 Viczián Péter            Maďarsko             HU48701 C   45242  12.00         
  6 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  15.00         
  7 Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C  232019  18.00         
  8 Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 R  553440  21.00         
  9 Török Tibor              Maďarsko             HU28501 C  232793  24.00         
 10 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750  27.00         
 11 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  30.00         
 12 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300  33.00         
 13 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C    9274  36.00         
 14 Kovalčík Tomáš           POBO - přátelé OB Op AOP7301 C    8796  39.00         
 15 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C  416837  42.00         
 16 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  45.00         
 17 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272  48.00         
 18 Gyalog Zoltán            Maďarsko             HU38001 C  502370  51.00         
 
Startovka kategorie: H35A       11.8km  310m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967  62.00         
  2 Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C   51932  66.00         
  3 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854  70.00         
  4 Zámečník David           SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C   52065  74.00         
  5 Kheil Radim              TJ Spartak 1. Brněns PBM7301 C   52061  78.00         
  6 Šindelka Antonín         SK Radioklub Blansko RBK7215 C  247328  82.00         
  7 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  86.00         
  8 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  90.00         
  9 Horák Pavel (Staros      USK Praha            VSP7305 C   51649  94.00         
 10 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250  98.00         
 11 Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C    8487 102.00         
 12 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R   51733 106.00         
 
Startovka kategorie: H35B       10.0km  245m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C   52780   2.00         
  2 Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C   52778   5.00         
  3 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C  995800   8.00         
  4 Humlíček Aleš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C  609906  11.00         
  5 Tornai Szabolcs          Maďarsko             HU27101 C  339871  14.00         
  6 Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C  301727  17.00         
  7 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  20.00         
  8 Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402 C  416301  23.00         
  9 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  26.00         
 10 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  29.00         
 11 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498  32.00         
 12 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  35.00         
 
Startovka kategorie: H40A       10.4km  275m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Parkán Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801 C   51140  69.00         
  2 Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C   52643  72.00         
  3 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C    7750  75.00         
  4 Hubáček Martin           TJ Sokol Čelechovice CEL7015 C   52409  78.00         
  5 Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C   51684  81.00         
  6 Stárek Filip             OOB TJ Turnov / MTBO TUR6602 C    8218  84.00         
  7 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349  87.00         
  8 Voborník Petr            SK OB Chotěboř       CTB6601 C   51836  90.00         
  9 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  93.00         
 10 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448  96.00         
 11 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  99.00         
 12 Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C  416072 102.00         
 13 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967 105.00         
 14 Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C  920690 108.00         
 15 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108 111.00         
 16 Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C 1004660 114.00         
 17 Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C  416048 117.00         
 18 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C 1302798 120.00         
 
Startovka kategorie: H40B        8.7km  190m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C    6710   0.00         
  2 Mokrý Pavel              KOB Moira Brno       ABM6801 C    4783   3.00         
  3 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256   6.00         
  4 Mokrý Jan                KOB Moira Brno       ABM6611 C  232736   9.00         
  5 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276  12.00         
  6 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417  15.00         
  7 Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB6701 C  339554  18.00         
  8 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  21.00         
  9 Gross Michal             KOB Moira Brno       ABM6946 C   52009  24.00         
 10 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767  27.00         
 11 Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C  232879  30.00         
 12 Janeček Jiří             TJ Sokol Čelechovice CEL6827 C   52407  33.00         
 13 Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH6901 C   51141  36.00         
 14 Pavlík Radek             Magnus Orienteering  ASU6849 C  229388  39.00         
 15 Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C   51613  42.00         
 16 Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C  307331  45.00         
 17 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  48.00         
 
Startovka kategorie: H45A        9.3km  225m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C   51929  49.00         
  2 Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C  433100  52.00         
  3 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498  55.00         
  4 Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C   52506  58.00         
  5 Schäfer Michal           SKOB Zlín            TZL6304 C   52341  61.00         
  6 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873  64.00         
  7 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847  67.00         
  8 Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C   52700  70.00         
  9 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  73.00         
 10 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270  76.00         
 11 Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C  352336  79.00         
 12 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282  82.00         
 13 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044  85.00         
 14 Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C  515497  88.00         
 15 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971  91.00         
 16 Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C    4644  94.00         
 17 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424  97.00         
 18 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231 100.00         
 19 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C 1007547 103.00         
 20 Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C   51418 106.00         
 21 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C   53271 109.00         
 22 Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C  995843 112.00         
 23 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763 115.00         
 24 Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C   53296 118.00         
 25 Pollak Jozef                                  SL76001 C  920651 121.00         
 
Startovka kategorie: H45B        8.1km  165m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632   2.00         
  2 Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207 C    6607   5.00         
  3 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097   8.00         
  4 Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C  307338  11.00         
  5 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  14.00         
  6 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C  887168  17.00         
  7 Opletal Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C  253121  20.00         
  8 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C  515090  23.00         
  9 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C   51508  26.00         
 10 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C  410321  29.00         
 11 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543  32.00         
 12 Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C   53263  35.00         
 13 Sochor Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C  515436  38.00         
 14 Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C  920687  41.00         
 15 Weiler Zsolt             Maďarsko             HU36201 C  307781  44.00         
 16 Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C    9124  47.00         
 17 Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C   53856  50.00         
 18 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  53.00         
 19 Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C  301420  56.00         
 20 Németh Csaba             Maďarsko             HU36202 C   45384  59.00         
 21 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    9876  62.00         
 22 Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C 2020730  65.00         
 23 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336  68.00         
 24 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  71.00         
 25 Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C    9123  74.00         
 
Startovka kategorie: H45C        7.1km  165m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C  301626   0.00         
  2 Vavrys Petr              OOB TJ Slovan Luhačo LCE6413 C   52693   4.00         
  3 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440   8.00         
  4 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783  12.00         
  5 Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C   52202  16.00         
  6 Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C  331118  20.00         
  7 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C  232860  24.00         
  8 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041  28.00         
  9 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  32.00         
 
Startovka kategorie: H50A        8.5km  185m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Háj Bohumil              SKOB Zlín            TZL5601 C   53341  44.00         
  2 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C   51406  47.00         
  3 Kerényi Dénes                                 HU10001 C   45191  50.00         
  4 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  53.00         
  5 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C   49614  56.00         
  6 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599  59.00         
  7 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300  62.00         
  8 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  65.00         
  9 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  68.00         
 10 Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C  410327  71.00         
 11 Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402  74.00         
 12 Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C   53221  77.00         
 13 Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C    8276  80.00         
 14 Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C   52776  83.00         
 15 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C   51632  86.00         
 16 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880  89.00         
 17 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014  92.00         
 18 Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801 C  515101  95.00         
 19 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C 2011900  98.00         
 20 Nečas Rudolf             SKOB Zlín            TZL5703 C   53320 101.00         
 21 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 104.00         
 22 Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C  895219 107.00         
 23 Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C   52526 110.00         
 
Startovka kategorie: H50B        7.5km  190m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C   52372   3.00         
  2 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT5802 C    8103   7.00         
  3 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C   49871  11.00         
  4 Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C  218793  15.00         
  5 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691  19.00         
  6 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133  23.00         
  7 Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C   52531  27.00         
  8 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  410397  31.00         
  9 Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C  571221  35.00         
 10 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115  39.00         
 11 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  43.00         
 12 Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C    8643  47.00         
 13 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147  51.00         
 14 Bucký Josef              A-team Bruntál       ABR6001 C    7854  55.00         
 15 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  59.00         
 16 Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C   52666  63.00         
 17 Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C   52146  67.00         
 18 Moravec Stanislav        OOB TJ Slezan Opava  SOP5801 C   53462  71.00         
 19 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  75.00         
 20 Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C   52360  79.00         
 21 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov / MTBO TUR5803 C    8220  83.00         
 22 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C  307337  87.00         
 
Startovka kategorie: H55A        7.4km  185m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  44.00         
  2 Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C   49683  47.00         
  3 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  50.00         
  4 Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C   52251  53.00         
  5 Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM5303 C   52027  56.00         
  6 Slováček Rudolf          SKOB Zlín            TZL5402 C   53322  59.00         
  7 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973  62.00         
  8 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  65.00         
  9 Zdráhal Tomáš            SK SKI-OB Šternberk  STE5301 C   52530  68.00         
 10 Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C   52982  71.00         
 11 Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C  416324  74.00         
 12 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965  77.00         
 13 Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C   52428  80.00         
 14 Hickethier Manfred                            GE15201 C  336118  83.00         
 15 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  86.00         
 16 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov / MTBO TUR5501 C   51816  89.00         
 17 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov / MTBO TUR5102 C    8221  92.00         
 18 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755  95.00         
 19 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 1302773  98.00         
 20 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741 101.00         
 21 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687 104.00         
 22 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605 107.00         
 
Startovka kategorie: H55B        6.3km  140m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C   51343   0.00         
  2 Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C   52078   4.00         
  3 Jelínek Luboš            TJ Růžená            RUZ5504 C   51921   8.00         
  4 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C  410398  12.00         
  5 Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C    8720  16.00         
  6 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989  20.00         
  7 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C    9533  24.00         
  8 Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C  219273  28.00         
  9 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  32.00         
 10 Věžník Antonín           OOB TJ Spartak Adamo ADA5505 C   52711  36.00         
 11 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  40.00         
 12 Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C   49887  44.00         
 13 Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C   52107  48.00         
 14 Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C   53526  52.00         
 15 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289  56.00         
 16 Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C  331213  60.00         
 17 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  64.00         
 18 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271  68.00         
 19 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  72.00         
 20 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013  76.00         
 21 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  80.00         
 22 Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C   52774  84.00         
 
Startovka kategorie: H60A        6.5km  170m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C   53810  59.00         
  2 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890  62.00         
  3 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C    9799  65.00         
  4 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760  68.00         
  5 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999  71.00         
  6 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  74.00         
  7 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217  77.00         
  8 Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C   53295  80.00         
  9 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C  553431  83.00         
 10 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948  86.00         
 11 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  89.00         
 12 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261  92.00         
 13 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  95.00         
 14 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562  98.00         
 15 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554 101.00         
 16 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994 104.00         
 17 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 107.00         
 
Startovka kategorie: H60B        5.9km  150m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C   52517   2.00         
  2 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C  320135   6.00         
  3 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C   53730  10.00         
  4 Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C   53305  14.00         
  5 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  18.00         
  6 Blažek Václav            SKOB Bruntál         SBR4701 C   51904  22.00         
  7 Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C   51511  26.00         
  8 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  30.00         
  9 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  34.00         
 10 Novotný Stanislav        TJ Opava             OOP4800 C   52762  38.00         
 11 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  42.00         
 12 Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C  416088  46.00         
 13 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C    7890  50.00         
 14 Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C    7751  54.00         
 15 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  58.00         
 16 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR4801 C    8351  62.00         
 17 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  66.00         
 
Startovka kategorie: H65A        5.8km  145m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C   49847  31.00         
  2 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C   51611  34.00         
  3 Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C  352330  37.00         
  4 Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C   49651  40.00         
  5 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  43.00         
  6 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256  46.00         
  7 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660  49.00         
  8 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  52.00         
 
Startovka kategorie: H65B        5.1km  120m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C   52665   1.00         
  2 Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C   53861   5.00         
  3 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501   9.00         
  4 Koč Břetislav            SK Meteor Kačerov Pr MKP4400 C   51668  13.00         
  5 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  17.00         
  6 Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C   52159  21.00         
  7 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  25.00         
 
Startovka kategorie: H70A        5.5km  115m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  21.00         
  2 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180  24.00         
  3 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963  27.00         
  4 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700  30.00         
  5 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  33.00         
 
Startovka kategorie: H70B        5.0km  105m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763   1.00         
  2 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541   4.00         
  3 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102   7.00         
  4 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  10.00         
  5 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103  13.00         
 
Startovka kategorie: H75A        4.5km  110m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  70.00         
  2 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  73.00         
  3 Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404  76.00         
 
Startovka kategorie: T3          3.6km  110m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C  232351   0.00         
  2 Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 B  410772   2.00         
  3 Komárková Jindra         TJ OK Tolar Jindřich TJH0451 C  426377   4.00         
  4 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609   6.00         
  5 Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C  331797   8.00         
  6 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904  10.00         
  7 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790  12.00         
  8 Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C   51432  14.00         
  9 Hrabošová Magdaléna      Slovensko            SL30051 C  416559  16.00         
 10 Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C  416338  18.00         
 11 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058  20.00         
 12 Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C  301201  22.00         
 13 Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C   51410  24.00         
 14 Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 C   52588  26.00         
 15 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B  232620  28.00         
 16 Hudeček Jaroslav         SK Kotnov Tábor      KTA6501 C  416339  30.00         
 17 Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C  331685  32.00         
 18 Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757 C   49890  34.00         
 19 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 C  897364  36.00         
 20 Hadačová Tereza          POBO - přátelé OB Op AOP9051 B    8798  38.00         
 21 Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C  232359  40.00         
 22 Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 B  416029  42.00         
 23 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208  44.00         
 24 Hudečková Helena         SK Kotnov Tábor      KTA6951 C  301647  46.00         
 25 Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C   52240  48.00         
 26 Hájková Lucie            SK SP Kylešovice     KYL0350 C   51321  50.00         
 27 Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C   51915  52.00         
 28 Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B  410400  54.00         
 29 Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 C  331753  56.00         
 30 Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C   52658  58.00         
 31 Fibírová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C  515173  60.00         
 32 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C  410363  62.00         
 33 Schwendtner Réka         Maďarsko             HU39653 C   45330  64.00         
 34 Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 C  416078  66.00         
 35 Kubát Martin             KOB Moira Brno       ABM9920 C  232872  68.00         
 36 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C  331503  70.00         
 37 Otrusinová Helena        KOB Moira Brno       ABM7054 C   52057  72.00         
 38 Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C  515032  74.00         
 39 Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B  232250  76.00         
 40 Kovács Zoltán            Maďarsko             HU36702 C    5623  78.00         
 41 Weiler Vilmos            Maďarsko             HU39701 C  363497  80.00         
 42 Novotná Šárka            Neregistrovaní       XXX0151 C 2011831  82.00         
 43 Vlková Radka             Neregistrovaní       XXX6551 C 2011866  84.00         
 44 Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 B  425560  86.00         
 45 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C    9889  88.00         
 46 Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 B  337646  90.00         
 47 Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C   52767  92.00         
 48 Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C  224872  94.00         
 49 Hájková Lenka            SK SP Kylešovice     KYL0050 C  515149  96.00         
 50 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247  98.00         
 51 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  425596 100.00         
 52 Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 B  301599 102.00         
 53 Mokrá Regina             KOB Moira Brno       ABM6854 C  232740 104.00         
 54 Voborská  Jana           Neregistrovaní       XXX     C   51606 106.00         
 55 Šumberová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI     C    8304 108.00         
 56 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 110.00         
 57 Slavíčková Klára         SK Haná orienteering OOL9562 C  421853 112.00         
 58 Rácz Sándor              Maďarsko             HU4     C   45218 114.00         
 59 Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 B  229382 116.00         
 60 Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 C     114 118.00         
 61 Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 C  232865 120.00         
 62 Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 C     105 122.00         
 63 Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 B  410329 124.00         
 64 Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C   53247 126.00         
 65 Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B  232732 128.00         
 66 Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 C     119 130.00         
 67 Pavelková Soňa           SK Týniště nad Orlic TYN8555 C   51101 132.00         
 68 Kodýtková Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851 C   51429 134.00         
 69 Robotková Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM5451 C   52051 136.00         
 70 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B   63416 138.00         
 
Startovka kategorie: T6          6.7km  145m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115   1.00         
  2 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746   3.00         
  3 Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C   51909   5.00         
  4 Kodysová Eva             TJ Růžená            RUZ8151 C   51923   7.00         
  5 Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C   51614   9.00         
  6 Mudráková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE7252 C   52689  11.00         
  7 Ash Chris                Orienteering club Če OCB5801 C  232384  13.00         
  8 Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C  331257  15.00         
  9 Rydlová Jana             OB Vizovice          VIC7752 C  426333  17.00         
 10 Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252  19.00         
 11 Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C  434585  21.00         
 12 Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 B  410392  23.00         
 13 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  25.00         
 14 Chvátal Lukáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8309 C  348120  27.00         
 15 Kočí Martin              VSK Mendelu Brno     VBM8702 C   53576  29.00         
 16 Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 B  515502  31.00         
 17 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C    7926  33.00         
 18 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641  35.00         
 19 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  37.00         
 20 Tesař Jan                Neregistrovaní       XXX     C  416199  39.00         
 21 Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C    9492  41.00         
 22 Láznička Libor           SKOB Zlín            TZL6701 C  331193  43.00         
 23 Petrušková Michaela      Neregistrovaní       XXX     C     121  45.00         
 24 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C   51986  47.00         
 25 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C  416107  49.00         
 26 Kavan Luboš              KOB Směr Kroměříž    SKM6301 C  416077  51.00         
 27 Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B    8850  53.00         
 28 Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C  410750  55.00         
 29 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246  57.00         
 30 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  59.00         
 31 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000  61.00         
 32 Šmotek Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9004 B   53880  63.00         
 33 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416  65.00         
 34 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 B  301292  67.00         
 35 Michálková Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8151 C  331675  69.00         
 36 Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C   51407  71.00         
 37 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 B   53163  73.00         
 38 Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C   53679  75.00         
 39 Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C  416316  77.00         
 40 Chmelař Daniel           OB Vizovice          VIC7212 C   53119  79.00         
 41 Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB9901 C   53200  81.00         
 42 Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN9001 B  887159  83.00         
 43 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537  85.00         
 44 Koutný Michal            OOB Třebíč           TTR9007 C  224906  87.00         
 45 Hanousek Martin          SK OB Chotěboř       CTB7910 C    4678  89.00         
 46 Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C 1234321  91.00         
 47 Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257 C   51567  93.00         
 48 Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C    8920  95.00         
 49 König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C 1000002  97.00         
 50 Klusáčková Zuzana        SK Žabovřesky Brno   ZBM9155 B     116  99.00         
 51 Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C   49690 101.00         
 52 Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C    9376 103.00         
 53 Procházková Michaela     OK Lokomotiva Pardub LPU8960 R  515036 105.00         
 54 Dočkal Zdeněk            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C  416341 107.00         
 55 Krokavecz Simon          Maďarsko             HU4     C   45215 109.00         
 56 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750 111.00         
 57 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B  438644 113.00