Startovka oddílů                                                  18.9.2010 20:32:08
                          Mistrovství ČR na klasické trati
===ČSOB-SJI================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mokrý Jan                ABM6611  232736    H40B     9.00         
  2 Přikryl Petr             ABM6708   52008    H21C    13.00         
  3 Mokrý Pavel              ABM6801    4783    H40B     3.00         
  4 Mokrá Regina             ABM6854  232740    T3     104.00         
  5 Odehnal Roman            ABM6909  232879    H40B    30.00         
  6 Gross Michal             ABM6946   52009    H40B    24.00         
  7 Muselíková Vladisla      ABM7051  416013    D40B    18.00         
  8 Otrusinová Helena        ABM7054   52057    T3      72.00         
  9 Fasurová Tereza          ABM9059  416011    D20B    33.00         
 10 Hrobař Štěpán            ABM9106  995859    H20C     6.00         
 11 Muselíková Vladisla      ABM9151   49695    D20B    27.00         
 12 Mokrý Stanislav          ABM9202   53172    H18A   167.00       87
 13 Novotný Ondřej           ABM9211  232705    H18A   187.00       92
 14 Toman Filip              ABM9309  331211    H18C    15.00         
 15 Škrabalová Adéla         ABM9357  416012    D18B    73.00         
 16 Obrátil Štěpán           ABM9409  219256    H16B   103.00         
 17 Mokrý Ondřej             ABM9410  416014    H16A   168.00      208
 18 Otrusinová Jana          ABM9560   52013    D16B    90.00         
 19 Odehnalová Tereza        ABM9757  337646    T3      90.00         
 20 Kubát Martin             ABM9920  232872    T3      68.00         
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team Bruntál                           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bucký Josef              ABR6001    7854    H50B    55.00         
  2 Bucká Martina            ABR8651    7853    D21C    72.00         
  3 Vičan Dominik            ABR9501   51892    H16C    53.00         
  4 Bucká Karolína           ABR9553   51884    D16C    10.00         
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Věžník Antonín           ADA5505   52711    H55B    36.00         
  2 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D35B    16.00         
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          AOP4201   52665    H65B     1.00         
  2 Kostka Evžen             AOP5701   52666    H50B    63.00         
  3 Peřinka Jan              AOP6301  887168    H45B    17.00         
  4 Sklenář Miroslav         AOP6302  307338    H45B    11.00         
  5 Hadač Miroslav           AOP6501  887166    H21C     1.00         
  6 Schuster Martin          AOP6502  995843    H45A   112.00         
  7 Schusterová Martina      AOP6551  416142    D45B    56.00         
  8 Hadačová Gabriela        AOP6751    8810    D40B     0.00         
  9 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21B    84.00         
 10 Kostková Jana            AOP7151   52453    D35B    10.00         
 11 Kašparová Šárka          AOP7251   52295    D21C    18.00         
 12 Kovalčík Tomáš           AOP7301    8796    H21D    39.00         
 13 Besta Michal             AOP7601  920674    H21A   176.00       25
 14 Holas Tomáš              AOP7802  232139    H21C    67.00         
 15 Melecký Martin           AOP9001  920663    H20A   149.00       53
 16 Hadačová Tereza          AOP9051    8798    T3      38.00         
 17 Peřinka Jan              AOP9101  553459    H20B    49.00         
 18 Navrátil Boris           AOP9202  253130    H18A   175.00       89
 19 Hadač Filip              AOP9301  887157    H18A   183.00       91
 20 Rossmanith Vojta         AOP9302  410366    H18C    60.00         
 21 Schuster Marek           AOP9303  995871    H18B    93.00         
 22 Sklenářová Dorothea      AOP9351  352326    D18B    82.00         
 23 Šarmanová Alena          AOP9352  232405    D18B   100.00         
 24 Svobodová Radka          AOP9452   49462    D16B    96.00         
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčí Kateřina          AOV9350  253117    D18B    85.00         
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H45B    68.00         
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Rudolf             ASU6301  920687    H45B    41.00         
  2 Barcík Peter             ASU6612  920690    H40A   108.00         
  3 Barcíková Renata         ASU6751  920695    D40A    73.00         
  4 Pavlík Radek             ASU6849  229388    H40B    39.00         
  5 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21B    94.00         
  6 Zbranek Roman            ASU8808  920699    H21B    99.00         
  7 Navrátil Tomáš           ASU8817  920666    H21C    17.00         
  8 Vozdová Klára            ASU8964  515189    D21C    58.00         
  9 Vozda Vojtěch            ASU9043  515150    H20B    43.00         
 10 Barcík Robert            ASU9201  920652    H18A   171.00       88
 11 Ostřanský Filip          ASU9243  920681    H18C    27.00         
 12 Minář Marek              ASU9444  920700    H16A   204.00      217
 13 Šincl Jiří               ASU9446  224905    H16C    57.00         
 14 Horvát Petr              ASU9447  886264    H16A   208.00      218
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55B    12.00         
  2 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55B    28.00         
  3 Ptáček Pavel             BBM6508   53271    H45A   109.00         
  4 Peřinková Irena          BBM6550  331257    T6      15.00         
  5 Fiala Jan                BBM7205  515468    H21C    23.00         
  6 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H16C    65.00         
  7 Ptáček Pavel             BBM9600  301292    T6      67.00         
  8 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    T3       8.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70A    21.00         
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H70B     4.00         
  3 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65A    61.00         
  4 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70B    10.00         
  5 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60A    62.00         
  6 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50A   104.00         
  7 Mareš Martin             BOR6501    8487    H35A   102.00         
  8 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40B    21.00         
  9 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H35B    35.00         
 10 Novák Daniel             BOR8702    7767    H21C    15.00         
 11 Sedláčková Oldřiška      BOR8752   51473    D21C    56.00         
 12 Vlažná Lucie             BOR8753   52675    D21C    60.00         
 13 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H20B    19.00         
 14 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H20A   197.00       65
 15 Pávek Petr               BOR9008    8466    T6      37.00         
 16 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D20A   150.00      153
 17 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D20B    57.00         
 18 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D18C    42.00         
 19 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H18C     6.00         
 20 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H18B    81.00         
 21 Průcha Pavel             BOR9304 1993526    H18C    24.00         
 22 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H16A   188.00      213
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rambousek  Karel         BSO7907    7872    H21D     6.00         
  2 Procházková Monika       BSO9150  301408    D20B    36.00         
 
 
Startovka oddílu: CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janeček Jiří             CEL6827   52407    H40B    33.00         
  2 Hubáček Martin           CEL7015   52409    H40A    78.00         
  3 Janečková Adriana        CEL9161  301561    D20B    18.00         
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Záveský Richard          CET6301  232860    H45C    24.00         
  2 Záveský Marek            CET9001  331131    H20C    18.00         
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Petr            CTB6601   51836    H40A    90.00         
  2 Žanda Jan                CTB6701  339554    H40B    18.00         
  3 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D40A    70.00         
  4 Hanousek Martin          CTB7910    4678    T6      89.00         
  5 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21B    73.00         
  6 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21A   217.00      124
  7 Šťastný Jan              CTB9402  416222    H16C    37.00         
  8 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D16A   174.00      229
  9 Žanda Jan                CTB9901   53200    T6      81.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55A    62.00         
  2 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D55A    58.00         
  3 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H55A    77.00         
  4 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45A    71.00         
  5 Štrossová Jiřinka        DCE5650    7870    D50B    21.00         
  6 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H45C    28.00         
  7 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D35A    81.00         
  8 Jarošová Klára           DCE7950  416316    T6      77.00         
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H55B    60.00         
  2 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55B     0.00         
  3 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D55B    53.00         
  4 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H55A    74.00         
  5 Vinš Pavel               DKL6900   51684    H40A    81.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100    9889    T3      88.00         
  2 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H70B     1.00         
  3 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60A    68.00         
  4 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55B    49.00         
  5 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H50B    47.00         
  6 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50B    15.00         
  7 Svobodný Petr            DKP5800   49871    H50B    11.00         
  8 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D50B    12.00         
  9 Klaška Pavel             DKP6500    9876    H45B    62.00         
 10 Illner Jakub             DKP6601  515448    H40A    96.00         
 11 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D40B     9.00         
 12 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21B    54.00         
 13 Mencl Pavel              DKP7912  515416    T6      65.00         
 14 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21B    97.00         
 15 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21B    61.00         
 16 Janata Martin            DKP8306  888608    H21B    81.00         
 17 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21A   153.00      108
 18 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    T6       3.00         
 19 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21B   106.00         
 20 Svobodná Šárka           DKP8850   51796    D21A   169.00      112
 21 Karochová Simona         DKP8853   51787    D21A   141.00      105
 22 Bochenková Ivana         DKP8950  897345    D21A   181.00      115
 23 Svobodná Madla           DKP9154  887944    D20A   182.00      161
 24 Klaška Pavel             DKP9301  416113    H18C    57.00         
 25 Svobodná Tereza          DKP9350   53699    D18A   167.00      187
 26 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D16A   166.00      227
 27 Šňupárek Václav          DKP9500  886607    H16A   164.00      207
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60A    62.00         
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55B    33.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterová Jana            DOB0051  897364    T3      36.00         
  2 Kolek Petr               DOB7501  887908    H21C     9.00         
  3 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21C    54.00         
  4 Janda Martin             DOB8002  920696    H21D    45.00         
  5 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21C    29.00         
  6 Hošek Radim              DOB8737  301627    H21C    49.00         
  7 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21C    44.00         
  8 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21B    88.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rančák Josef             DOK5000    7751    H60B    54.00         
  2 Novák Tom                DOK5500    7755    H55A    95.00         
  3 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H45A   115.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H55A   107.00         
  2 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D50A    64.00         
  3 Bochenková Jana          EKP6150  232174    T3     110.00         
  4 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45B   108.00         
  5 Pecka Jan                EKP6800  515152    H40B    48.00         
  6 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21C    14.00         
  7 Ondráčková Veronika      EKP7850   51595    D21C    52.00         
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55B    20.00         
  2 Podhorská Věra           FJI5252  232900    D55B    37.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75A    70.00         
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65A    52.00         
  3 Borovička Milan          FSP6104  515097    H45B     8.00         
  4 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H45A    64.00         
  5 Borovičková Lenka        FSP7350  995809    D21C     4.00         
  6 Fibírová Zuzana          FSP7555  515173    T3      60.00         
  7 Fibír Tomáš              FSP7901  515067    H21C    63.00         
 
 
Startovka oddílu: GE1 -                                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Manfred       GE15201  336118    H55A    83.00         
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Opletal Jaroslav         HAV6200  253121    H45B    20.00         
  2 Sochorová Hana           HAV6250   52943    D45B    52.00         
  3 Sochor Tomáš             HAV6301  515436    H45B    38.00         
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50B    59.00         
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45A    74.00         
  3 Kettnerová Dana          HCE8950   51986    T6      47.00         
  4 Kettner Vojtěch          HCE9600  897360    H16A   156.00      205
 
 
Startovka oddílu: HLV - OOB TJ Sokol Holešov                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peška Antonín            HLV4801  416088    H60B    46.00         
  2 Končák Jaroslav          HLV6321   53856    H45B    50.00         
 
 
Startovka oddílu: HU1 -                                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kerényi Dénes            HU10001   45191    H50A    50.00         
  2 Muzsnai Ágota            HU10051  232846    D50A    73.00         
 
 
Startovka oddílu: HU2 - Maďarsko                                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tornai Szabolcs          HU27101  339871    H35B    14.00         
  2 Török Tibor              HU28501  232793    H21D    24.00         
 
 
Startovka oddílu: HU3 - Maďarsko                                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weiler Zsolt             HU36201  307781    H45B    44.00         
  2 Németh Csaba             HU36202   45384    H45B    59.00         
  3 Kovács Zoltán            HU36702    5623    T3      78.00         
  4 Tóth Ágnes               HU36751  411967    D40B    12.00         
  5 Gyalog Zoltán            HU38001  502370    H21D    51.00         
  6 Vellner Gábor            HU39001  502391    H20A   173.00       59
  7 Kinde Mátyás             HU39101  700504    H20C    15.00         
  8 Németh Luca              HU39151  416640    D20B    12.00         
  9 Bugár Gergely            HU39201  505214    H18C    39.00         
 10 Liszka Krisztián         HU39203  307504    H18B    96.00         
 11 Horváth Marcell          HU39301  505222    H18B    99.00         
 12 Sulyok Ábel              HU39302 2022137    H18C    51.00         
 13 Schwendtner Bálint       HU39303   45939    H18C     0.00         
 14 Tóth Krisztina           HU39351   53416    D18C    22.00         
 15 Kiss Nikoletta           HU39352   45277    D18C    14.00         
 16 Bartók Márton            HU39401  411992    H16B    91.00         
 17 Faggyas Eszter           HU39451  416641    D16B    72.00         
 18 Varsányi Kinga           HU39452  332837    D16B    93.00         
 19 Kinde Vanda              HU39453  230707    D16B   102.00         
 20 Hajdu Szása              HU39501  233564    H16A   152.00      204
 21 Weiler Virág             HU39651  232799    D16A   154.00      224
 22 Faggyas Réka             HU39652  363462    D16B    60.00         
 23 Schwendtner Réka         HU39653   45330    T3      64.00         
 24 Weiler Vilmos            HU39701  363497    T3      80.00         
 
 
Startovka oddílu: HU4 - Maďarsko                                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rácz Sándor              HU4       45218    T3     114.00         
  2 Krokavecz Simon          HU4       45215    T6     109.00         
  3 Szerencsi Ildikó         HU48551   45917    D21A   157.00      109
  4 Viczián Péter            HU48701   45242    H21D    12.00         
  5 Bereczki Máté            HU49001  505239    H20C     9.00         
  6 Vajda Balázs             HU49401   45220    H16A   180.00      211
  7 Rácz Sándor              HU49501  505297    H16B    97.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21B    52.00         
  2 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21C    68.00         
  3 Hradec Pavel             CHA8801  995821    H21A   168.00       23
  4 Valešová Jana            CHA9152    8190    D20A   178.00      160
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60A   101.00         
  2 Švadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D35B    22.00         
  3 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H35A    70.00         
  4 Křivda Martin            CHC9501    9570    H16B    82.00         
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švecová Iva              CHT7151   53167    D35A    69.00         
  2 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21C    75.00         
  3 Matrasová Kateřina       CHT8353    9236    D21B    70.00         
  4 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H20B    10.00         
  5 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H18A   211.00       98
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecký Zdeněk           JHB6001   52360    H50B    79.00         
  2 Kaser Dan                JHB9103    4682    H20B     4.00         
  3 Hercigová Anna           JHB9159    4772    D20B     9.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55B    80.00         
  2 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55A    55.00         
  3 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21C    77.00         
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            JPV6112   52498    H45A    55.00         
  2 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H45B    32.00         
  3 Soldán Vladimír          JPV6526 2020730    H45B    65.00         
  4 Soldánová Karin          JPV6971   49888    D40B    42.00         
  5 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H16B    88.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D35A    75.00         
  2 Kozák Petr               KAM6501   51733    H35A   106.00         
  3 Valášek Petr             KAM6600   52276    H40B    12.00         
  4 Škvor Martin             KAM6700   52267    H40A    93.00         
  5 Kovářík Tomáš            KAM6901   51498    H35B    32.00         
  6 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35B    13.00         
  7 Pašek František          KAM7600   52300    H21D    33.00         
  8 Doležalová Monika        KAM8851  232409    D21A   161.00      110
  9 Přecechtělová Terez      KAM8951    8564    D21C    42.00         
 10 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H20B     1.00         
 11 Straková Andrea          KAM9152  224884    D20A   162.00      156
 12 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D20B    15.00         
 13 Hájek Adam               KAM9202 2019240    H18C    63.00         
 14 Němeček Jan              KAM9300  438644    T6     113.00         
 15 Rusý Tomáš               KAM9301  301101    H18C    69.00         
 16 Prášek Přemysl           KAM9305  410392    T6      23.00         
 17 Valášek Jan              KAM9400  232245    H16A   184.00      212
 18 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H16B    76.00         
 19 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D16C    22.00         
 20 Kamererová Valérie       KAM9452  428250    D16C    25.00         
 21 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H16C    77.00         
 22 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D16A   190.00      233
 23 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D16A   142.00      221
 24 Procházková Marie        KAM9554   51177    D16A   178.00      230
 25 Škvor Ota                KAM9900  425596    T3     100.00         
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    H50A    56.00         
  2 Marie Flašarová          KCK5756   49615    D50B    36.00         
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smičková Eva             KON5887   52412    D50B    33.00         
  2 Grepl Ladislav           KON6111  433100    H45A    52.00         
  3 Hlavová Miroslava        KON6389   52417    D45A    86.00         
  4 Otrubová Johana          KON7852  995816    D21C    64.00         
  5 Smičková Eva             KON8277  515485    D21C    50.00         
  6 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D21C     8.00         
  7 Hlavová Jindra           KON8989  515488    D21A   177.00      114
 
 
Startovka oddílu: KRE - OOB TJ Sokol Křemže                      Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Troupová Vladěna         KRE6351   51412    D45B    60.00         
  2 Kovaříčková Darja        KRE6352   51413    D45B    68.00         
  3 Zimmermann Pavel         KRE6401   51418    H45A   106.00         
  4 Zimmermannová Milen      KRE6851  416244    D40B     6.00         
  5 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D40A    82.00         
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H18C    66.00         
  2 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H18B    66.00         
  3 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H16B   109.00         
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H40A    72.00         
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrámek Jaromír           KSU5801  515101    H50A    95.00         
  2 Janů Zdeněk              KSU9045  886292    H20C     0.00         
  3 Janů Hana                KSU9393  886267    D18B   109.00         
  4 Vozdová Aneta            KSU9394  897363    D18B   112.00         
  5 Hnilicová Šárka          KSU9493  897370    D16B    63.00         
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hudečková Alena          KTA4351  416338    T3      18.00         
  2 Zemanová Alena           KTA6351  232359    T3      40.00         
  3 Hudeček Jaroslav         KTA6501  416339    T3      30.00         
  4 Hudečková Helena         KTA6951  301647    T3      46.00         
  5 Zemanová Lenka           KTA8851  232351    T3       0.00         
  6 Hudeček Petr             KTA9201  410750    T6      55.00         
 
 
Startovka oddílu: KUN - TJ Sokol Kunvald                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trejtnar Pavel           KUN5801    9014    H50A    92.00         
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: KYL - SK SP Kylešovice                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Lenka            KYL0050  515149    T3      96.00         
  2 Hájková Lucie            KYL0350   51321    T3      50.00         
  3 Hájková Jitka            KYL7150  515407    D35B    19.00         
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H60B    34.00         
  2 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D55A    46.00         
  3 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H45B    71.00         
  4 Procházková Pavlína      LBE6450  515431    D45B    76.00         
  5 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D18C    10.00         
  6 Procházková Kateřina     LBE9350  410363    T3      62.00         
  7 Uhlíř Marek              LBE9400  331157    H16C    29.00         
  8 Procházková Jana         LBE9950  232247    T3      98.00         
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Salajková Věra           LBM5558   52058    D55B    57.00         
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč Jaroslav          LCE4412   53861    H65B     5.00         
  2 Cahlová Slávka           LCE5451  416063    D50A    76.00         
  3 Stackeová Anna           LCE5551   52676    D55A    64.00         
  4 Kunčar Antonín           LCE5802  218793    H50B    15.00         
  5 Vlažná Mirka             LCE5852   52698    D50A    82.00         
  6 Slezák Libor             LCE6207   52700    H45A    70.00         
  7 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H45B    26.00         
  8 Slezáková Jitka          LCE6351   52701    D45A    80.00         
  9 Vavrysová Iva            LCE6359   52692    D45A    95.00         
 10 Vavrys Petr              LCE6413   52693    H45C     4.00         
 11 Ferdusová Eva            LCE6461   52694    D45A    92.00         
 12 Hubáčková Dagmar         LCE6569   52687    D45A   107.00         
 13 Kunčar Vít               LCE6602  416072    H40A   102.00         
 14 Mudráková Tereza         LCE7252   52689    T6      11.00         
 15 Bencúr Juraj             LCE7701  515096    H21C    73.00         
 16 Zicha Jiří               LCE7708   51609    H21C    39.00         
 17 Hanslian David           LCE7835  995852    H21A   132.00       14
 18 Michálková Renata        LCE8151  331675    T6      69.00         
 19 Perůtka Jan              LCE8801   52705    H21C    57.00         
 20 Cahel Marek              LCE8803  886825    H21A   136.00       15
 21 Slezák Zdeněk            LCE8902  515460    H21B    33.00         
 22 Jirčáková Martina        LCE8951    9475    D21B   103.00         
 23 Slezák Jiří              LCE9001  515424    H20B    28.00         
 24 Šmotek Jiří              LCE9004   53880    T6      63.00         
 25 Hubáčková Pavla          LCE9052   52710    D20A   142.00      151
 26 Vlažný Jakub             LCE9102   52709    H20A   169.00       58
 27 Kukolová Šárka           LCE9251  416067    D18A   183.00      191
 28 Papugová Katarína        LCE9255  232225    D18A   155.00      184
 29 Hubáček Michal           LCE9301  886716    H18A   207.00       97
 30 Vavrys Johan             LCE9302  553457    H18A   147.00       82
 31 Hubáček Jonáš            LCE9501 2017666    H16A   200.00      216
 32 Mudrák Štěpán            LCE9601   53866    H16B    79.00         
 33 Kunčarová Jana           LCE9651  416071    D16B   111.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60A    86.00         
  2 Nerad Jaroslav           LIT5802    8103    H50B     7.00         
  3 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21C    66.00         
  4 Neradová Eva             LIT8951    8115    T6       1.00         
  5 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    T6      59.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka Josef            LLI4702   51204    H60B    42.00         
  2 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21C    71.00         
  3 Štičková Anna            LLI9651  253131    D16A   206.00      237
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21C    37.00         
  2 Kolovský František       LPM9202  887626    H18B    87.00         
  3 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D16C    13.00         
  4 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D16B   108.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H65A    46.00         
  2 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60A    77.00         
  3 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H60B    30.00         
  4 Knap Jan                 LPU5101    9328    H55A    86.00         
  5 Farář Václav             LPU5201    9260    H55A    44.00         
  6 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55B    40.00         
  7 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H55A    65.00         
  8 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H55A    50.00         
  9 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D55A    43.00         
 10 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D50B     6.00         
 11 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D50A    67.00         
 12 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H50B    43.00         
 13 Juračková Jana           LPU6051    9237    D50A    91.00         
 14 Knapová Iva              LPU6052    9316    D45A   113.00         
 15 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H45A   100.00         
 16 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H45A    76.00         
 17 Procházka Radek          LPU6504  410783    H45C    12.00         
 18 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D40B    45.00         
 19 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D40B    30.00         
 20 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21B    51.00         
 21 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21C    79.00         
 22 Lučan Vladimír           LPU7710  515170    H21A   184.00       27
 23 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21D     0.00         
 24 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21A   120.00       11
 25 Lučanová Marta           LPU7957  515134    D21A   165.00      111
 26 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21B   114.00         
 27 Zvěřinová Martina        LPU8357  515126    D21A   213.00      123
 28 Škodová Petra            LPU8359   52328    D21B    76.00         
 29 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21B    55.00         
 30 Lenner Miroslav          LPU8605    9274    H21D    36.00         
 31 Juračková Jana           LPU8653  253351    D21A   149.00      107
 32 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21A   137.00      104
 33 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21D    48.00         
 34 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21B    85.00         
 35 Procházková Michaela     LPU8960  515036    T6     105.00         
 36 Hovorka Lukáš            LPU9001    9866    H20A   209.00       68
 37 Nožka Radek              LPU9005  515166    H20A   145.00       52
 38 Klapal Jan               LPU9006  515142    H20B    52.00         
 39 Kamenický Matěj          LPU9036  551990    H20A   165.00       57
 40 Knapová Jana             LPU9053    9332    D20A   206.00      167
 41 Valachová Martina        LPU9054  410785    D20A   158.00      155
 42 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H20B    31.00         
 43 Procházka David          LPU9113  515162    H20A   189.00       63
 44 Bořil Petr               LPU9119   52135    H20A   157.00       55
 45 Petráčková Klára         LPU9261  995792    D18B    79.00         
 46 Čermák Jan               LPU9301 1080493    H18A   151.00       83
 47 Kos Tomáš                LPU9303  410798    H18B    90.00         
 48 Záveský Filip            LPU9306  331549    H18B   105.00         
 49 Kubelka Tomáš            LPU9307  434590    H18B   111.00         
 50 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D18B    97.00         
 51 Procházková Klára        LPU9451  940318    D16A   158.00      225
 52 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H16C    45.00         
 53 Kulhavá Eliška           LPU9657  887635    D16A   194.00      234
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45A    91.00         
  2 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D45B    64.00         
  3 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    T3       6.00         
  4 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45B     2.00         
  5 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21C    26.00         
  6 Lazák Tomáš              LTU9102  515479    H20B    25.00         
  7 Petržela Jan             LTU9201  515402    H18A   203.00       96
  8 Grundmannová Hana        LTU9251  405975    D18B    64.00         
  9 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H16A   196.00      215
 10 Svobodová Lenka          LTU9551  995893    D16A   170.00      228
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21D    30.00         
  2 Kovář Jindřich           MAS6800  301727    H35B    17.00         
  3 Kovářová Jitka           MAS7350  347914    D35B     7.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janeček Oldřich          MFP8200  515015    H21C    69.00         
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Břetislav            MKP4400   51668    H65B    13.00         
  2 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H60B    58.00         
  3 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H50B    19.00         
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Jan              MLA4201   51611    H65A    34.00         
  2 Fišák Jan                MLA4401    7882    H65A    43.00         
  3 Milota Josef             MLA5801    7880    H50A    89.00         
  4 Macura Jan               MLA9306  301471    H18C     3.00         
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juřeník Josef            MOV5201   52774    H55B    84.00         
  2 Jelínek Petr             MOV5502   52982    H55A    71.00         
  3 Ryšavý Jiří              MOV5803   52776    H50A    83.00         
  4 Holec Honza              MOV6701  232417    H40B    15.00         
  5 Štětínský Pavel          MOV7104   52780    H35B     2.00         
  6 Svěchota Milan           MOV7202   52778    H35B     5.00         
  7 Štětínský Pavel          MOV9401  232406    H16B    94.00         
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H60B    66.00         
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H55A   104.00         
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55A    52.00         
  4 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H40A   105.00         
  5 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21C    21.00         
  6 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D21C    30.00         
  7 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D20B    45.00         
 
 
Startovka oddílu: OCB - Orienteering club České Budějovice       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouček Václav            OCB4101   51410    T3      24.00         
  2 Boučková Ludmila         OCB4351   51432    T3      14.00         
  3 Ash Chris                OCB5801  232384    T6      13.00         
  4 Bouček Jakub             OCB9501  416348    H16C     1.00         
  5 Ash Adam                 OCB9701  410400    T3      54.00         
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Luboš              OKP6204   52279    H45A    73.00         
  2 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D40A    67.00         
  3 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40B    33.00         
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65B     9.00         
  2 Hájek Jiří               ONO6400  301420    H45B    56.00         
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdráhal Robert           OOL5707  895219    H50A   107.00         
  2 Slavíčková Klára         OOL9562  421853    T3     112.00         
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Stanislav        OOP4800   52762    H60B    38.00         
  2 Novotná Ludmila          OOP4850   52763    D60A    68.00         
  3 Hájková Ludmila          OOP5751   52769    D50B     9.00         
  4 Kociánová Eva            OOP6750   52767    T3      92.00         
  5 Kociánová Michaela       OOP9050   49401    D20B    39.00         
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H50B    67.00         
  2 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45B     5.00         
  3 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21B   100.00         
  4 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H18B    63.00         
  5 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H16B   112.00         
  6 Bořil Jan                OSN9700  232250    T3      76.00         
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak 1. Brněnská                   Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Robotka Libor            PBM5303   52027    H55A    56.00         
  2 Robotková Lenka          PBM5451   52051    T3     136.00         
  3 Kheil Radim              PBM7301   52061    H35A    78.00         
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H50A    47.00         
  2 Ševčík Marek             PCB6701   51407    T6      71.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45C    32.00         
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45B    48.00         
  3 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H40A    99.00         
  4 Dastychová Alexandr      PEN7450  428299    D35B     1.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70A    30.00         
  2 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65A    69.00         
  3 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60A    65.00         
  4 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55B    48.00         
  5 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50B    39.00         
  6 Kožina Petr              PGP6000   51632    H50A    86.00         
  7 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21C    45.00         
  8 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21C    47.00         
  9 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D40A    94.00         
 10 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D40A    61.00         
 11 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21A   112.00        9
 12 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21C    51.00         
 13 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21C    35.00         
 14 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21A   180.00       26
 15 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21A   200.00       31
 16 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21A   209.00      122
 17 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21B   120.00         
 18 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21B   109.00         
 19 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21B    78.00         
 20 Hrstková Vladěna         PGP8753  995881    D21A   173.00      113
 21 Landovský Tomáš          PGP9103  515081    H20B    37.00         
 22 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H20C     3.00         
 23 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D20A   166.00      157
 24 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D18B    70.00         
 25 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D18A   171.00      188
 26 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D16B    87.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vykysalý  František      PHK3002    9455    H75A    73.00         
  2 Mikulecký Jan            PHK3801    9102    H70B     7.00         
  3 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D50A    61.00         
  4 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50A    53.00         
  5 Dušátko  Petr            PHK5702    9402    H50A    74.00         
  6 Panchártková  Jitka      PHK5951    9429    D50B    27.00         
  7 Hejnalová  Hana          PHK6151    8949    D45B    96.00         
  8 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H45B    14.00         
  9 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H45A    97.00         
 10 Kamenický Jan            PHK6601    9376    T6     103.00         
 11 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D35A    96.00         
 12 Azebová  Martina         PHK6757   49890    T3      34.00         
 13 Mašata Roman             PHK7107  515050    H35A    90.00         
 14 Maňáková  Silvie         PHK7151  224872    T3      94.00         
 15 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21C    61.00         
 16 Losman  Petr             PHK7901  515420    H21A   152.00       19
 17 Potůček Michal           PHK7903    7926 P  T6      33.00         
 18 Topinková  Monika        PHK8051  515494    D21A   185.00      116
 19 Zvěřina  Petr            PHK8204  887920    H21A    80.00        1
 20 Panchártek  Jan          PHK8802  553446    H21A   160.00       21
 21 Azebová  Nina            PHK8855    9353    D21B    67.00         
 22 Műller  Martin           PHK8903  553440    H21D    21.00         
 23 Čepová Daniela           PHK8951    9415    D21C    24.00         
 24 Zelenka Tomáš            PHK9001  886259    H20B     7.00         
 25 Kubát  Pavel             PHK9101  553441    H20A   193.00       64
 26 Kamenický  Jakub         PHK9104  553445    H20A   201.00       66
 27 Azeb  Karim              PHK9110    9352    H20A   141.00       51
 28 Novotná  Tereza          PHK9255  553444    D18A   211.00      198
 29 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H18B    84.00         
 30 Kamenická  Kateřina      PHK9353    9832    D18A   147.00      182
 31 Kamenický  Ondřej        PHK9401  301383    H16B    70.00         
 32 Novotná  Markéta         PHK9451  553443    D16A   198.00      235
 33 Mašata Matěj             PHK9601   53163    T6      73.00         
 34 Novotná  Klára           PHK9751  410790    T3      12.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba Karel             PLU7917   52482    H21B    63.00         
 
 
Startovka oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holinka Lukáš            PTE9421    8851    H16C    49.00         
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H65A    31.00         
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60A   104.00         
  3 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H60B    26.00         
  4 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D60A    74.00         
  5 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D50A    94.00         
  6 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H45A    94.00         
  7 Doleželová Iva           PZR7171  438601    D35B    25.00         
  8 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D18C    34.00         
  9 Málek Jan                PZR9505  330693    H16C    69.00         
 10 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D16B    99.00         
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              RBK5307   52078    H55B     4.00         
  2 Šindelka Antonín         RBK7215  247328    H35A    82.00         
  3 Henek Michal             RBK8605  515193    H21C    19.00         
  4 Šesták Jakub             RBK9001  301284    H20B    40.00         
  5 Moučková Andrea          RBK9257   53766    D18C    18.00         
  6 Šestáková Petra          RBK9357  219249    D18B    76.00         
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    T3      70.00         
  2 Buk Miloslav             ROU6202  331058    T3      20.00         
  3 Buková Jana              ROU7150  331208    T3      44.00         
  4 Nováková Lenka           ROU9250   51435    D18C     6.00         
  5 Buk Jindřich             ROU9303   51438    H18C     9.00         
  6 Buk Michal               ROU9601   53537    T6      85.00         
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bělohlávek Jiří          ROZ9201  416138    H18C    36.00         
 
 
Startovka oddílu: RUZ - TJ Růžená                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubálek Zdenek           RUZ5306   49887    H55B    44.00         
  2 Jelínek Luboš            RUZ5504   51921    H55B     8.00         
  3 Polednová Hana           RUZ8051   51780    D21C    36.00         
  4 Kodysová Eva             RUZ8151   51923    T6       7.00         
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolaříková Věra          SBK5251   49685    D55A    61.00         
  2 Kolařík Zdeněk           SBK5406   49683    H55A    47.00         
  3 Janotová Dobra           SBK5661  886279    D50A    97.00         
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blažek Václav            SBR4701   51904    H60B    22.00         
  2 Czaschová Irena          SBR6150   51915    T3      52.00         
  3 Kiprá Zdenka             SBR6550   51917    D45B   104.00         
  4 Sklenář Josef            SBR6601   51909    T6       5.00         
  5 Sklenářová Radka         SBR9250  410731    D18A   203.00      196
  6 Sklenář Martin           SBR9501  307332    H16C    73.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H75A    76.00         
  2 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60A    74.00         
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60A    98.00         
  4 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H55B    56.00         
  5 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    T6     111.00         
  6 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50B    51.00         
  7 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50B    39.00         
  8 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45A    83.00         
  9 Pospíšil Vítek           SCP6800  995798    H21C    59.00         
 10 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21A   140.00       16
 11 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21B    72.00         
 12 Košárková Iva            SCP8152   51568    D21A   129.00      102
 13 Langpaulová Anna         SCP8257   51567    T6      93.00         
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H70B    13.00         
  2 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50A    68.00         
  3 Chmelařová Marie         SHK6352    9122    D45A    68.00         
  4 Teplý Jiří               SHK6401    9123    H45B    74.00         
  5 Chmelař Pavel            SHK6402    9124    H45B    47.00         
  6 Teplá Hana               SHK6561    9125    D45A   104.00         
  7 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21A   204.00       32
  8 Hepner David             SHK7601 1008172    H21A   164.00       22
  9 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21C    25.00         
 10 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21C    41.00         
 11 Stulík Jakub             SHK8212    9153    H21C    31.00         
 12 Doležalová Lenka         SHK8256    9148    D21C    70.00         
 13 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21A   148.00       18
 14 Stulíková Barbora        SHK8552    9161    D21C     6.00         
 15 Šmehlík Eduard           SHK8702  515483    H21A    84.00        2
 16 Doležalová Veronika      SHK8753    9182    D21B    49.00         
 17 Jirásek Michal           SHK8901  995831    H21A   104.00        7
 18 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D20A   154.00      154
 19 Chmelař Lukáš            SHK9102  995794    H20C    24.00         
 20 Funda Jan                SHK9103    9843    H20C    21.00         
 21 Chmelařová Michaela      SHK9151  995857    D20B    48.00         
 22 Smitka Jan               SHK9204   49603    H18C    42.00         
 23 Kudera Daniel            SHK9208  331418    H18C    45.00         
 24 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D18A   187.00      192
 25 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D18C     2.00         
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H60B    50.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70A    33.00         
  2 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60A    86.00         
  3 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H60B    18.00         
  4 Kraus Petr               SJC7303    9898    H35B    20.00         
  5 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H35B    29.00         
  6 Brožková Dana            SJC8156  500266    D21A   201.00      120
  7 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21B    66.00         
  8 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21B    64.00         
  9 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21A   189.00      117
 10 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21B    79.00         
 11 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21B    82.00         
 12 Uvizlová Martina         SJC8665    4281    D21A   145.00      106
 13 Kodeda Štěpán            SJC8818  515176    H21A   144.00       17
 14 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21B    46.00         
 15 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H16B    64.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65B    17.00         
  2 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45C    20.00         
  3 Parkán Jiří              SJH6801   51140    H40A    69.00         
  4 Kubičko Petr             SJH6901   51141    H40B    36.00         
  5 Beneš Jan                SJH7001  336767    H40B    27.00         
  6 Benešová Iva             SJH7051     109    D40B    15.00         
  7 Tichý Tomáš              SJH9201  886295    H18B    72.00         
  8 Benešová Iveta           SJH9351  553451    D18B    61.00         
  9 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    D18A   159.00      185
 10 Benešová Jana            SJH9451  920682    D16A   202.00      236
 11 Tichá Tereza             SJH9452  995864    D16B   105.00         
 12 Kubičková Bára           SJH9551  331719    D16C    19.00         
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70A    24.00         
  2 Šanderová Martina        SJI9252  428261    D18C    26.00         
  3 Čech Jan                 SJI9601  232322    H16B   100.00         
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    T6      25.00         
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěček Vitězslav          SKM4903   53810    H60A    59.00         
  2 Dvorský Ilja             SKM6103   52202    H45C    16.00         
  3 Kavan Luboš              SKM6301  416077    T6      51.00         
  4 Janásová Jitka           SKM6551   53818    D40A    79.00         
  5 Pěček Martin             SKM9301  416083    H18C    21.00         
  6 Dvorský Vojtěch          SKM9401   53824    H16C    13.00         
  7 Kavan Jiří               SKM9402  619094    H16C     5.00         
  8 Zvoníček Josef           SKM9404  253370    H16B   106.00         
  9 Krajcar Ivo              SKM9501  425530    H16C    25.00         
 10 Pěčková Veronika         SKM9651  416078    T3      66.00         
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H50B    23.00         
  2 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D16A   150.00      223
 
 
Startovka oddílu: SL1 - Slovensko                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dávidík Marián           SL17701  533301    H21A   172.00       24
  2 Krajčovič Martin         SL19101  920654    H20C    12.00         
 
 
Startovka oddílu: SL2 - Slovensko                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jablonovská Lenka        SL29051 2008513    D21C    32.00         
 
 
Startovka oddílu: SL3 - Slovensko                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrabošová Magdaléna      SL30051  416559    T3      16.00         
  2 Šmelíková Hana           SL36951  416825    D40B    24.00         
  3 Hraboš Matej             SL39501 2012280    H16C    21.00         
  4 Šmelík Martin            SL39601  406938    H16B    61.00         
 
 
Startovka oddílu: SL4 - Slovensko                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mižúr Peter              SL40001 2008503    H20B    22.00         
  2 Mižúr Šimon              SL40002  416570    H16B    85.00         
 
 
Startovka oddílu: SL5 - Slovensko                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Papuga Miroslav          SL59001  886720    H20B    16.00         
 
 
Startovka oddílu: SL6 - Slovensko                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Franko David             SL69301  515103    H18A   155.00       84
  2 Mušinský Tomáš           SL69302  920667    H18C    54.00         
 
 
Startovka oddílu: SL7 -                                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pollak Jozef             SL76001  920651    H45A   121.00         
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H40B    42.00         
  2 Chumová Jana             SLP7451   51354    D21C    48.00         
  3 Šafka Jan                SLP7704   51614    T6       9.00         
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H35A    86.00         
  2 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H35B    26.00         
  3 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21B    42.00         
  4 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21C    46.00         
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jurčák Karel             SOP5101    8720    H55B    16.00         
  2 Moravec Stanislav        SOP5801   53462    H50B    71.00         
  3 Procházková Martina      SOP7351  433097    D35B     4.00         
  4 Moravcová Lucie          SOP9052   49389    D20B     0.00         
  5 Jarnot Michal            SOP9302   49309    H18C    12.00         
  6 Procházková Marie        SOP9551   49302    D16C     7.00         
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítek Zdeněk             SRK4701    9799    H60A    65.00         
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60A    95.00         
  3 Pohl Zdeněk              SRK5301    9533    H55B    24.00         
  4 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H50A    62.00         
  5 Kulhavá Jarmila          SRK6751  219278    D40B     3.00         
  6 Hrobařová Lenka          SRK7751    9482    D21A   133.00      103
  7 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21B    48.00         
  8 Macháň Václav            SRK9001    9492    T6      41.00         
  9 Ptáček Jiří              SRK9002    9491    H20B    46.00         
 10 Kosová Denisa            SRK9151  995837    D20A   198.00      165
 11 Říčařová Žaneta          SRK9152    9804    D20B    54.00         
 12 Handl Jindřich           SRK9201    9486    H18B   102.00         
 13 Reslová Hana             SRK9352    9794    D18A   175.00      189
 14 Heřman Ondřej            SRK9503    9814    H16C    41.00         
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ostřanský Josef          SSU4302  352330    H65A    37.00         
  2 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D50B    30.00         
  3 Ostřanská Iveta          SSU6591  224901    D45B    84.00         
  4 Kašparová Ivana          SSU6951    6713    D40A    91.00         
  5 Kašpar Jaroslav          SSU7004    6710    H40B     0.00         
  6 Král Václav              SSU8243   52555    H21B   108.00         
  7 Poklop Martin            SSU8802 1007536    H21A   128.00       13
  8 Březinová Marie          SSU9191   52541    D20A   186.00      162
  9 Kašparová Zuzka          SSU9661  425560    T3      86.00         
 10 Kašpar Petr              SSU9911   52588    T3      26.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50A    65.00         
  2 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40A    64.00         
  3 Ludvík Vojtěch           STB9301  920668    H18A   163.00       86
  4 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    T3      10.00         
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Antonín          STE4801   52517    H60B     2.00         
  2 Zdráhal Tomáš            STE5301   52530    H55A    68.00         
  3 Albert František         STE5804   52531    H50B    27.00         
  4 Václavek Tomáš           STE5809   52526    H50A   110.00         
  5 Neumann Jaroslav         STE5902    8276    H50A    80.00         
  6 Višňa Milan              STE5904  307337    H50B    87.00         
  7 Hepnar Luboš             STE6307   52506    H45A    58.00         
  8 Skyva Petr               STE6501 1007547    H45A   103.00         
  9 Neumannová Kamila        STE6751   52514    D40A    76.00         
 10 Petřivalský Marek        STE6907 1004660    H40A   114.00         
 11 Skyvová Kristýna         STE7054 1007548    D40A   103.00         
 12 Tomanek Daniel           STE7401   52288    H21B    96.00         
 13 Doležel Ondřej           STE9202   51123    H18A   159.00       85
 14 Német Kryštof            STE9308 1007551    H18B   108.00         
 15 Neumannová Anna          STE9456  426325    D16C    16.00         
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               STH5501    9063    H55B    32.00         
  2 Klouček Tomáš            STH9002    9049    H20B    34.00         
  3 Kučera Michal            STH9201   51110    H18B    60.00         
  4 Uvizl Marek              STH9202    9990    H18B    69.00         
  5 Charvát Jiří             STH9204   49362    H18B    75.00         
  6 Janata Jakub             STH9205  303904    H18C    48.00         
  7 Chloupek Adam            STH9302  995849    H18A   199.00       95
  8 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H16A   148.00      203
  9 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H16C    33.00         
 10 Pacholíková Lucie        STH9552  253373    D16C    28.00         
 11 Tauchmanová Karolína     STH9651  410772    T3       2.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45C     8.00         
  2 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45B    88.00         
  3 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21B    36.00         
  4 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D20B    42.00         
  5 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D20B    51.00         
  6 Sládková Helena          TAP9151   53443    D20B     3.00         
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grycová Kateřina         TBM0058  232865    T3     120.00         
  2 Hlaváčová Anežka         TBM0199   53247    T3     126.00         
  3 Liščinská Eva            TBM4451   49660    D65A    65.00         
  4 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60B     6.00         
  5 Sponar Jan               TBM5004   53295    H60A    80.00         
  6 Cigošová Anna            TBM5253  410192    D55A    49.00         
  7 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55B    61.00         
  8 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50A    71.00         
  9 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D50A    79.00         
 10 Urválek Jiří             TBM6107   53296    H45A   118.00         
 11 Hlaváč Jiří              TBM6116  515497    H45A    88.00         
 12 Nykodým Petr             TBM6307   53263    H45B    35.00         
 13 Nykodýmová Monika        TBM6870  232038    D40B    27.00         
 14 Štěpánková Kateřina      TBM7654   53276    D21B    91.00         
 15 Čech Radovan             TBM7835  515094    H21A   100.00        6
 16 Kozáková Zdenka          TBM7952  515006    D21B    43.00         
 17 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21A   196.00       30
 18 Malý Ondřej              TBM8911 2020735    H21C    55.00         
 19 Grycová Veronika         TBM9859  229382    T3     116.00         
 20 Hlaváč Ondřej            TBM9901  232732    T3     128.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Michal        TEP4400   52159    H65B    21.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárková Jindra         TJH0451  426377    T3       4.00         
  2 Tichý Martin             TJH6401   51929    H45A    49.00         
  3 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45A    77.00         
  4 Komárková Lenka          TJH7651  995845    D21C    20.00         
  5 Komárek Arnošt           TJH7701  434585    T6      21.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H40A   120.00         
  2 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D50B    24.00         
  3 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40B     6.00         
  4 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H40A    75.00         
  5 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40B    39.00         
  6 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21D    42.00         
  7 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21C    10.00         
  8 Hostaš Petr              TJN9001  887159    T6      83.00         
  9 Picek Jan                TJN9101  416840    H20B    13.00         
 10 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18C    38.00         
 11 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16C     9.00         
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cedrych Karel            TJP5500   53526    H55B    52.00         
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gavendová Anna           TRI4650   49330    D60A    80.00         
  2 Kovaříková Mária         TRI6950    8651    D35A    84.00         
  3 Kantor Ondřej            TRI9103  920676    H20A   153.00       54
  4 Jastrzembská Tereza      TRI9256   49312    D18B    67.00         
  5 Kosová Barbora           TRI9258  416127    D18A   163.00      186
  6 Argaláš Michal           TRI9301  887630    H18A   195.00       94
  7 Nožková Sára             TRI9353    8652    D18A   143.00      181
  8 Kosová Štěpánka          TRI9458   49371    D16A   182.00      231
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55B    64.00         
  2 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55B    45.00         
  3 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H55A    53.00         
  4 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50B    75.00         
  5 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H45A    67.00         
  6 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45B    80.00         
  7 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21C     2.00         
  8 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H35A    98.00         
  9 Dvořáček Jan             TTR7701   52240    T3      48.00         
 10 Věžník Roman             TTR7901   52246    T6      57.00         
 11 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21C    62.00         
 12 Fiala Martin             TTR8801  515502    T6      31.00         
 13 Koutný Michal            TTR9007  224906    T6      87.00         
 14 Fialová Zuzana           TTR9051  232497    D20B    21.00         
 15 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H18C    18.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H60B    62.00         
  2 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H55A    92.00         
  3 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H55A    89.00         
  4 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50B    83.00         
  5 Stárek Filip             TUR6602    8218    H40A    84.00         
  6 Baier Martin             TUR7603    8020    H21B   111.00         
  7 Fodor Petr               TUR8103   53769    H21A   124.00       12
  8 Rufferová Iva            TUR8354  822282    D21A   205.00      121
  9 Váňa Martin              TUR8401   53759    H21B    39.00         
 10 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21B    30.00         
 11 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H20A   177.00       60
 12 Švirák Ondřej            TUR9102  995802    H20A   161.00       56
 13 Beranová Barbora         TUR9152  995839    D20A   174.00      159
 14 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H18A   143.00       81
 15 Pavlovcová Petra         TUR9353  995878    D18A   195.00      194
 16 Rychlý Michal            TUR9402  995842    H16A   192.00      214
 17 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D16B    81.00         
 18 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D16B    69.00         
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D16B    84.00         
  2 Horák Patrik             TUV9501  411609    H16A   176.00      210
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí OOB                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dočkal Zdeněk            TYN5601  416341    T6     107.00         
  2 Kodýtková Jitka          TYN6851   51429    T3     134.00         
  3 Pavelková Soňa           TYN8555   51101    T3     132.00         
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Petr             TZL4902  553431    H60A    83.00         
  2 Jelínek Vít              TZL5102  219271    H55B    68.00         
  3 Slováček Rudolf          TZL5402   53322    H55A    59.00         
  4 Háj Bohumil              TZL5601   53341    H50A    44.00         
  5 Nečas Rudolf             TZL5703   53320    H50A   101.00         
  6 Krejčík Zbyněk           TZL5704  571221    H50B    35.00         
  7 Jelínková Dagmar         TZL5757  207823    D50B     3.00         
  8 Hájová Jana              TZL6051    8919    D50A    88.00         
  9 Krejčíková Monika        TZL6262   52219    D45B    72.00         
 10 Schäfer Michal           TZL6304   52341    H45A    61.00         
 11 Láznička Libor           TZL6701  331193    T6      43.00         
 12 Lázničková Marcela       TZL6751  331685    T3      32.00         
 13 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    H40A   117.00         
 14 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    D35A    87.00         
 15 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21C    53.00         
 16 Smola Michal             TZL8131  515174    H21A   192.00       29
 17 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21B    45.00         
 18 Háj Jakub                TZL8501    8920    T6      95.00         
 19 Dlabaja Štěpán           TZL8508  995797    H21A   108.00        8
 20 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21C    28.00         
 21 Přibyl Broněk            TZL8603   53362    H21B    93.00         
 22 Nečas Jiří               TZL9101  887934    H20A   181.00       61
 23 Benroth Martin           TZL9206  416064    H18A   191.00       93
 24 Krejčíková Marie         TZL9252  416043    D18B    94.00         
 25 Schäfer Jan              TZL9301  416051    H18C    33.00         
 26 Kašpar Michal            TZL9308  886701    H18B    78.00         
 27 Odstrčilík Viktor        TZL9309 2017668    H18C    30.00         
 28 Korčák Jakub             TZL9403  920669    H16B    67.00         
 29 Láznička Jan             TZL9405  886828    H16A   172.00      209
 30 Jeřábková Jitka          TZL9453  218978    D16A   146.00      222
 31 Kociánová Barbora        TZL9454  218972    D16B    66.00         
 32 Chovanec David           TZL9502  426400    H16B    73.00         
 33 Láznička Václav          TZL9901  331753    T3      56.00         
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poklopová Ivana          UOL6451   52451    D45A   101.00         
  2 Horčičková Eva           UOL7051   52472    D35A    93.00         
  3 Jakobová Adélka          UOL9052   52507    D20A   202.00      166
  4 Štrajtová Štěpánka       UOL9151   52465    D20B    24.00         
  5 Indráková Adélka         UOL9153  897391    D20A   210.00      168
  6 Čermáková Magdalena      UOL9155  361921    D20A   170.00      158
  7 Horčičková Vendula       UOL9353   52733    D18A   207.00      197
  8 Šimková Johanka          UOL9355 2011817    D18A   179.00      190
  9 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D16C     4.00         
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H50A    59.00         
  2 Smutná Jana              VAM6251    9676    D40A   106.00         
  3 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D45A    89.00         
  4 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21C     7.00         
  5 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21B    58.00         
  6 Petras Tomáš             VAM8801    9508    H21C    65.00         
  7 Müllerová Věra           VAM9051  515442    D20A   194.00      164
  8 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H16A   160.00      206
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VBM4410   49651    H65A    40.00         
  2 Chmelík Aleš             VBM4732   53217    H60A    77.00         
  3 Dokoupil Vladimír        VBM4806   53305    H60B    14.00         
  4 Potěšil Václav           VBM5613  301201    T3      22.00         
  5 Potěšilová Vladimír      VBM5655   53238    D50A    70.00         
  6 Hirš Libor               VBM6000   53221    H50A    77.00         
  7 Bravená Alexandra        VBM6155  301547    D45B   100.00         
  8 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H45B    23.00         
  9 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45B    29.00         
 10 Jemelíková Lada          VBM6555   53223    D45A   110.00         
 11 Pinterová Kateřina       VBM6651  515032    T3      74.00         
 12 Chroustová Petra         VBM6655  995888    D40A    88.00         
 13 Hiršová Marcela          VBM7079   53222    D40A    85.00         
 14 Fučík Karel              VBM7246  720921    H21A   116.00       10
 15 Fučíková Hana            VBM7751    8008    D21C    34.00         
 16 Gothardová Eva           VBM7752   53301    D21C    38.00         
 17 Henek Vladan             VBM8002  515122    H21B    87.00         
 18 Rouš Pavel               VBM8102   53679    T6      75.00         
 19 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21C    27.00         
 20 Kočí Martin              VBM8702   53576    T6      29.00         
 21 Chroustová Lenka         VBM9451  331025    D16B    78.00         
 22 Hirš Otakar              VBM9801  416029    T3      42.00         
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H60B    10.00         
  2 Hošek Lubomír            VCB6101  301626    H45C     0.00         
  3 Teringl Radek            VCB6502    8044    H45A    85.00         
  4 Brožka Martin            VCB6901  416305    H21C     5.00         
  5 Janošík Radek            VCB7402  416301    H35B    23.00         
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelař Daniel           VIC7212   53119    T6      79.00         
  2 Rydlová Jana             VIC7752  426333    T6      17.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šumberová Zuzana         VLI        8304    T3     108.00         
  2 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H60A    89.00         
  3 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55A    98.00         
  4 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55B    41.00         
  5 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55B    72.00         
  6 Henych Petr              VLI6001  515132    H21A    88.00        3
  7 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D40A    97.00         
  8 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21C    11.00         
  9 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21B   105.00         
 10 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21B   112.00         
 11 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21B    69.00         
 12 Poloprutská Markéta      VLI9251 2020750    D18A   199.00      195
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H65A    49.00         
  2 Vlachová Renata          VOV4450    8882    D65A    73.00         
  3 Tesař Jiří               VOV6702  352349    H40A    87.00         
  4 Tesařová Bohumila        VOV6957  352350    D40A   100.00         
  5 Vlach Jiří               VOV7900    8881    H21D     9.00         
  6 Kopec Tomáš              VOV8203   52641    T6      35.00         
  7 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21C    12.00         
  8 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D16A   162.00      226
  9 Tesařová Jana            VOV9751  232620    T3      28.00         
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouchalová Zdena         VPM5757   52378    D50B    18.00         
  2 Kodeda Oldřich           VPM5901   52372    H50B     3.00         
  3 Hašková Eva              VPM7352  515112    D35A    72.00         
  4 Vodrážka Ondřej          VPM7702  995796    H21D     3.00         
  5 Vodrážková Kateřina      VPM7995   53252    T6      19.00         
  6 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    H21B   123.00         
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201   51932    H35A    66.00         
  2 Jančová Jana             VRB9450  232186    D16B    75.00         
  3 Haltofová Eva            VRB9499  436949    D16C     1.00         
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70A    27.00         
  2 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    D60A    71.00         
  3 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H60A    71.00         
  4 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H60A    92.00         
  5 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21D    15.00         
  6 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D20A   190.00      163
  7 Kičinová Erika           VRL9154    9213    D20B     6.00         
  8 Doležalová Radka         VRL9252 2017672    D18B   106.00         
  9 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D18A   151.00      183
 10 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16A   140.00      201
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65B    25.00         
  2 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60A   107.00         
  3 Uher Petr                VSP5001   51741    H55A   101.00         
  4 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60A    83.00         
  5 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H55B    76.00         
  6 Horová Magda             VSP5450    9782    D55A    67.00         
  7 Škorpil Martin           VSP5700 2011900    H50A    98.00         
  8 Šváb Jan                 VSP5801  410397    H50B    31.00         
  9 Lacigová Ivana           VSP5950   51732    D50A    85.00         
 10 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45B    92.00         
 11 Němeček Jan              VSP6201   52282    H45A    82.00         
 12 Semík Jan                VSP6507   53572    H45B    53.00         
 13 Gajda Jan                VSP6801  515108    H40A   111.00         
 14 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21D    27.00         
 15 Novotná Markéta          VSP7051    7911    D40B    21.00         
 16 Horák Pavel (Staros      VSP7305   51649    H35A    94.00         
 17 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D35A    78.00         
 18 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21A   125.00      101
 19 Bohatá Jana              VSP9551   63416    T3     138.00         
 
 
Startovka oddílu: XXX - Neregistrovaní                           Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrušková Michaela      XXX         121    T6      45.00         
  2 Tesař Jan                XXX      416199    T6      39.00         
  3 Voborská  Jana           XXX       51606    T3     106.00         
  4 Novotná Šárka            XXX0151 2011831 P  T3      82.00         
  5 Vlková Radka             XXX6551 2011866 P  T3      84.00         
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomeš Petr               ZBM7531  896967    H35A    62.00         
  2 Humlíček Aleš            ZBM7539  609906    H35B    11.00         
  3 Zámečník David           ZBM7549   52065    H35A    74.00         
  4 Bukovac Maroš            ZBM7605  232006    H21B    75.00         
  5 Pátek Richard            ZBM7609  976000    T6      61.00         
  6 Jelínek Petr             ZBM7801    8100    H21C     3.00         
  7 Gebauerová Jana          ZBM7951  703370    D21C    16.00         
  8 König Lukáš              ZBM8001 1000002    T6      97.00         
  9 Bukovac Palo             ZBM8101  515478    H21B    90.00         
 10 Otrusina Jiří            ZBM8201 1602629    H21C    33.00         
 11 Dlabaja Tomáš            ZBM8308  500850    H21A   188.00       28
 12 Chvátal Lukáš            ZBM8309  348120    T6      27.00         
 13 Křístková Veronika       ZBM8379   52865    D21C    40.00         
 14 Liščinský Tomáš          ZBM8411  416107    T6      49.00         
 15 Kabáth David             ZBM8433    8871    H21B    57.00         
 16 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21B    40.00         
 17 Tomešová Daniela         ZBM8467    9067    D21C    22.00         
 18 Stehlík Martin           ZBM8503   49689    H21B   102.00         
 19 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21B   117.00         
 20 Drábek Jan               ZBM8511   49690    T6     101.00         
 21 Jiráčková Jana           ZBM8661 1234321    T6      91.00         
 22 Bialožyt Michal          ZBM8707  995883    H21B    60.00         
 23 Zháňal Jan               ZBM8721  336758    H21C    43.00         
 24 Zelinka Jiří             ZBM8740  232019    H21D    18.00         
 25 Chromý Adam              ZBM8841  515127    H21A   156.00       20
 26 Hlavová Hana             ZBM8888  515450    D21A   197.00      119
 27 Hájek Daniel             ZBM8919  890118    H21A    92.00        4
 28 Zimmermann Jakub         ZBM8928  995810    H21A    96.00        5
 29 Hendrychová Zuzana       ZBM8954  416329    D21C     0.00         
 30 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D21A   193.00      118
 31 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H20A   205.00       67
 32 Zimmermann Štěpán        ZBM9101  911220    H20A   185.00       62
 33 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D20B    30.00         
 34 Klusáčková Zuzana        ZBM9155     116    T6      99.00         
 35 Mervartová Kristýna      ZBM9160  897388    D20A   146.00      152
 36 Brlica Pavel             ZBM9302  515462    H18A   179.00       90
 37 Jemelíková Denisa        ZBM9351   49313    D18B    88.00         
 38 Koporová Petra           ZBM9353   53722    D18B   103.00         
 39 Hrušková Barbora         ZBM9354  416102    D18A   191.00      193
 40 Novotná Jana             ZBM9355 1555511    D18C    30.00         
 41 Jašek Otakar             ZBM9422  230664    H16C    61.00         
 42 Chromá Kateřina          ZBM9451    8939    D16A   186.00      232
 43 Tesařová Markéta         ZBM9456  219242    D16A   210.00      238
 44 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H16C    17.00         
 45 Hruška Jakub             ZBM9515  232254    H16A   144.00      202
 46 Koporová Lenka           ZBM9753     114    T3     118.00         
 47 Nedbálková Hana          ZBM9755  410329    T3     124.00         
 48 Firešová Markéta         ZBM9951     105    T3     122.00         
 49 Malivánková Eva          ZBM9952     119    T3     130.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H35B     8.00         
 
 
Startovka oddílu: ZLH - OOB TJ Zlaté Hory                        Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Hana           ZLH5950   52658    T3      58.00         
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  Neděle 19.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            ZPV0000  301599    T3     102.00         
  2 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H55A    80.00         
  3 Křeček Miroslav          ZPV6213  352336    H45A    79.00         
  4 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D45A    98.00         
  5 Holinka Martin           ZPV6712  307331    H40B    45.00         
  6 Holinková Hana           ZPV6777   52587    D35A    90.00         
  7 Křečková Petra           ZPV7076   52582    D40B    36.00         
  8 Holinka Matouš           ZPV9222    8850    T6      53.00         
  9 Křečková Lenka           ZPV9271  515412    D18B    91.00