Startovka kategorie                                              17.9.2010 11:28:57
                       Mistrovství ČR na klasické trati 2010
===ČSOB-SJI===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: T3          3.5km  115m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C    9889 120.00         
  2 Hudeček Jaroslav         SK Kotnov Tábor      KTA6501 C  416339 122.00         
  3 Weiler Vilmos            Maďarsko             HU39701 C  363497 124.00         
  4 Hájková Lucie            SK SP Kylešovice     KYL0350 C   51321 126.00         
  5 Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA9651 C  253151 128.00         
  6 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904 130.00         
  7 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C  410363 132.00         
  8 Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B  410400 134.00         
  9 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247 136.00         
 10 Schwendtner Réka         Maďarsko             HU39653 C   45330 138.00         
 11 Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C  331685 140.00         
 12 Richter Rudolf           OOB TJ Spartak Adamo ADA5113 C  352315 142.00         
 13 Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C  301201 144.00         
 14 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B  331466 146.00         
 15 Komárková Jindra         TJ OK Tolar Jindřich TJH0451 C  426377 148.00         
 16 Pittnerová Lenka         TJ Růžená            RUZ     C     129 150.00         
 17 Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 B  301599 152.00         
 18 Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 B  361990 154.00         
 19 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852 156.00         
 20 Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C   51432 158.00         
 21 Hrabošová Magdaléna      Slovensko            SL30051 C  416559 160.00         
 22 Hadačová Tereza          POBO - přátelé OB Op AOP9051 B    8798 162.00         
 23 Mokrá Regina             KOB Moira Brno       ABM6854 C  232740 164.00         
 24 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609 166.00         
 25 Kovács Zoltán            Maďarsko             HU36702 C    5623 168.00         
 26 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B  232620 170.00         
 27 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790 172.00         
 28 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208 174.00         
 29 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0100 C  897364 176.00         
 30 Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C  416338 178.00         
 31 Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 B  425560 180.00         
 32 Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 C  416078 182.00         
 33 Novotná Šárka            Neregistrovaní       XXX0151 C         184.00         
 34 Vlková Radka             Neregistrovaní       XXX6551 C         186.00         
 35 Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 B  337646 188.00         
 36 Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 B  416029 190.00         
 37 Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C   51915 192.00         
 38 Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C   52658 194.00         
 39 Hájková Lenka            SK SP Kylešovice     KYL0050 C  515149 196.00         
 40 Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B  232250 198.00         
 41 Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C  515032 200.00         
 42 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058 202.00         
 43 Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 C   52547 204.00         
 44 Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C  232351 206.00         
 45 Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C   51410 208.00         
 46 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C  331503 210.00         
 47 Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C  232359 212.00         
 48 Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 C  331753 214.00         
 49 Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C   52767 216.00         
 50 Fibírová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C  515173 218.00         
 51 Jelínková Jana           TJ Růžená            RUZ5552 C   51922 220.00         
 52 Voborská Jana            Neregistrovaní       XXX     C   51606 222.00         
 53 Šumberová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI8304 C         224.00         
 54 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 226.00         
 55 Koutný Vladimír          OOB Třebíč           TTR6301 C  224907 228.00         
 56 Slavíčková Klára         SK Haná orienteering OOL9562 C  421853 230.00         
 
Startovka kategorie: T6          6.0km  165m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252 121.00         
  2 Mudráková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE7252 C   52689 123.00         
  3 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C   52150 125.00         
  4 Ash Chris                Orienteering club Če OCB5801 C  232384 127.00         
  5 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C  416107 129.00         
  6 Černík Milan             SKOB Kobra Vsetín    KVS6501 C   53688 131.00         
  7 Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C  416316 133.00         
  8 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466 135.00         
  9 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115 137.00         
 10 Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB9901 C   53200 139.00         
 11 Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C  434585 141.00         
 12 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 B  301292 143.00         
 13 Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B    8850 145.00         
 14 Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C  410750 147.00         
 15 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108 149.00         
 16 Šmotek Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9004 B   53880 151.00         
 17 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641 153.00         
 18 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159 155.00         
 19 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416 157.00         
 20 Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C   51407 159.00         
 21 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728 161.00         
 22 Kavan Luboš              KOB Směr Kroměříž    SKM6301 C  416077 163.00         
 23 Chvátal Lukáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8309 C  348120 165.00         
 24 Petrušková Michaela      Neregistrovaní       XXX     C         167.00         
 25 Michálková Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8151 C  331675 169.00         
 26 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52357 171.00         
 27 Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C   51614 173.00         
 28 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C         175.00         
 29 Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C  330612 177.00         
 30 Láznička Libor           SKOB Zlín            TZL6701 C  331193 179.00         
 31 Tesař Jan                Neregistrovaní       XXX     C         181.00         
 32 Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C    9492 183.00         
 33 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 B   53163 185.00         
 34 Tomanová Elena           Klub turistů a lyžař YBM6666 C  253127 187.00         
 35 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C   51986 189.00         
 36 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746 191.00         
 37 Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN9001 B  416830 193.00         
 38 Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C  630426 195.00         
 39 Jánošík Antonín          SK UP Olomouc        UOL5201 C  483025 197.00         
 40 Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C   53679 199.00         
 41 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537 201.00         
 42 Kočí Martin              VSK Mendelu Brno     VBM8702 C  929929 203.00         
 43 Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 B  410392 205.00         
 44 Rydlová Jana             OB Vizovice          VIC7752 C  426333 207.00         
 45 Chmelař Daniel           OB Vizovice          VIC7212 C   53119 209.00         
 46 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507 211.00         
 47 Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257 C   51567 213.00         
 48 Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C    8920 215.00         
 49 Koutný Michal            OOB Třebíč           TTR9007 C  224906 217.00         
 50 König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C  999666 219.00         
 51 Hanousek Martin          SK OB Chotěboř       CTB7910 C    4678 221.00         
 52 Klusáčková Zuzana        SK Žabovřesky Brno   ZBM9155 C     116 223.00         
 53 Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251 C   49398 225.00         
 54 Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C   49690 227.00         
 55 Bravená Martina          VSK Mendelu Brno     VBM8751 C   53208 229.00