Startovka kategorie                                              17.9.2010 11:31:10
                       Mistrovství ČR na klasické trati 2010
===ČSOB-SJI===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D16A        4.5km  140m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Radka          POBO - přátelé OB Op AOP9452 B   49462  43.00         
  2 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985  46.00         
  3 Faggyas Réka             Maďarsko             HU39652 C  363462  49.00         
  4 Procházková Marie        OOB TJ Slezan Opava  SOP9551 B   49302  52.00         
  5 Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B  361903  55.00         
  6 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177  58.00         
  7 Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A  416028  61.00         
  8 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A    8645  64.00         
  9 Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A  232017  67.00         
 10 Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A  995864  70.00         
 11 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9554 A  411564  73.00         
 12 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A  232418  76.00         
 13 Chroustová Lenka         VSK Mendelu Brno     VBM9451 C  331025  79.00         
 14 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A   53599  82.00         
 15 Weiler Virág             Maďarsko             HU39651 C  232799  85.00         
 16 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A  920682  88.00         
 17 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B    9970  91.00         
 
Startovka kategorie: D16B        4.6km  145m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B  218978  43.00         
  2 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  887635  46.00         
  3 Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A   49371  49.00         
  4 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318  52.00         
  5 Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B  897370  55.00         
  6 Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B  426325  58.00         
  7 Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A  995893  61.00         
  8 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  64.00         
  9 Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 B   52013  67.00         
 10 Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A  428250  70.00         
 11 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B  236994  73.00         
 12 Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A  220400  76.00         
 13 Faggyas Eszter           Maďarsko             HU39451 C  416641  79.00         
 14 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9453 B    8213  82.00         
 15 Bucká Karolína           A-team Bruntál       ABR9553 B   51884  85.00         
 16 Haltofová Eva            SK při gymnáziu OOB  VRB9499 A  436949  88.00         
 
Startovka kategorie: D16C        4.6km  145m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Varsányi Kinga           Maďarsko             HU39452 C  332837  43.00         
  2 Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A    8939  46.00         
  3 Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A  416071  49.00         
  4 Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A  219242  52.00         
  5 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A  411625  55.00         
  6 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A  331098  58.00         
  7 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C  515074  61.00         
  8 Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A    4536  64.00         
  9 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9455 B  410728  67.00         
 10 Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 B  331719  70.00         
 11 Kinde Vanda              Maďarsko             HU39453 C  230707  73.00         
 12 Nedbalová Lucie          SKOB Kobra Vsetín    KVS9553 C   53689  76.00         
 13 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443  79.00         
 14 Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B  253373  82.00         
 15 Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A  232186  85.00         
 16 Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B  218972  88.00         
 
Startovka kategorie: D18A        5.9km  210m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279  31.00         
  2 Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 A 2011817  34.00         
  3 Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A 2017672  37.00         
  4 Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A   53699  40.00         
  5 Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A   49313  43.00         
  6 Papugová Katarína        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9255 A  232225  46.00         
  7 Ducháčková Kateřina      SK Studenec          STH9356 B  416278  49.00         
  8 Jarošová Ludmila         SK při gymnáziu OOB  VRB9350 B  301325  52.00         
  9 Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A    8652  55.00         
 10 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B  553451  58.00         
 11 Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A  995792  61.00         
 12 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A   51176  64.00         
 13 Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 B  515039  67.00         
 14 Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A  416102  70.00         
 15 Sklenářová Radka         SKOB Bruntál         SBR9250 A  410731  73.00         
 16 Švábková Anna            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9352 B    7712  76.00         
 17 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A  515474  79.00         
 18 Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B  232496  82.00         
 
Startovka kategorie: D18B        5.8km  220m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 A  232405  31.00         
  2 Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832  34.00         
  3 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B  411767  37.00         
  4 Sklenářová Dorothea      POBO - přátelé OB Op AOP9351 B  352326  40.00         
  5 Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 A   52733  43.00         
  6 Kiss Nikoletta           Maďarsko             HU39352 C  332815  46.00         
  7 Škrabalová Adéla         KOB Moira Brno       ABM9357 B  416012  49.00         
  8 Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9353 A  995878  52.00         
  9 Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A  886267  55.00         
 10 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A   53009  58.00         
 11 Křečková Lenka           KOB Železárny Prostě ZPV9271 A  515412  61.00         
 12 Kolářová Renáta          Magnus Orienteering  ASU9351 A  995795  64.00         
 13 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A  553458  67.00         
 14 Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 C  428261  70.00         
 15 Seifertová Kateřina      Oddíl OB Kotlářka    DKP9352 B  897382  73.00         
 16 Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A  416067  76.00         
 17 Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251 A  405975  79.00         
 18 Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B   53766  82.00         
 
Startovka kategorie: D18C        5.7km  230m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 B  253117  31.00         
  2 Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E  553444  34.00         
  3 Tóth Krisztina           Maďarsko             HU39351 C   53416  37.00         
  4 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A 1008174  40.00         
  5 Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A   49312  43.00         
  6 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A   53722  46.00         
  7 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A  301313  49.00         
  8 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A 2020750  52.00         
  9 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  55.00         
 10 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B   51435  58.00         
 11 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B  331285  61.00         
 12 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9358 A  515087  64.00         
 13 Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A  416043  67.00         
 14 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249  70.00         
 15 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A    9794  73.00         
 16 Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A  416127  76.00         
 17 Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A  897363  79.00         
 18 Novotná Jana             SK Žabovřesky Brno   ZBM9355 C 1555511  82.00         
 
Startovka kategorie: D20A        6.5km  245m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421   2.00         
  2 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A  416010   5.00         
  3 Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 E  995837   8.00         
  4 Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 A   52710  11.00         
  5 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B    9213  14.00         
  6 Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C   53443  17.00         
  7 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R  410785  20.00         
  8 Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 A   52465  23.00         
  9 Cahlová Blanka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9051 A   52708  26.00         
 10 Beranová Barbora         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9152 A  995839  29.00         
 11 Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R  887944  32.00         
 12 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408  35.00         
 13 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 R    9332  38.00         
 14 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R    8479  41.00         
 15 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A   53007  44.00         
 16 Janečková Adriana        TJ Sokol Čelechovice CEL9161 B  301561  47.00         
 17 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A  995857  50.00         
 18 Fasurová Tereza          KOB Moira Brno       ABM9059 A  416011  53.00         
 19 Németh Luca              Maďarsko             HU39151 C  416640  56.00         
 20 Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 A    9804  59.00         
 
Startovka kategorie: D20B        6.6km  250m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Muselíková Vladislava    KOB Moira Brno       ABM9151 A   49695   2.00         
  2 Březinová Marie          SK Severka Šumperk   SSU9191 A   52541   5.00         
  3 Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R  224884   8.00         
  4 Moravcová Lucie          OOB TJ Slezan Opava  SOP9052 B   49389  11.00         
  5 Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153 B  232420  14.00         
  6 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425  17.00         
  7 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A  515151  20.00         
  8 Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 R  515442  23.00         
  9 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A    8494  26.00         
 10 Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R   52507  29.00         
 11 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A    8190  32.00         
 12 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711  35.00         
 13 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A  331162  38.00         
 14 Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 A  232497  41.00         
 15 Indráková Adélka         SK UP Olomouc        UOL9153 R  897391  44.00         
 16 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A  416004  47.00         
 17 Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 B    4772  50.00         
 18 Kociánová Michaela       TJ Opava             OOP9050 B   49401  53.00         
 19 Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 A  897388  56.00         
 20 Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 A  361921  59.00         
 
Startovka kategorie: D21A        7.9km  275m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matrasová Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    9236   2.00         
  2 Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A  515189   5.00         
  3 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C  703370   8.00         
  4 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C  995809  11.00         
  5 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102  14.00         
  6 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R  232409  17.00         
  7 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815  20.00         
  8 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  23.00         
  9 Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  26.00         
 10 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C   52209  29.00         
 11 Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C    9148  32.00         
 12 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C    7247  35.00         
 13 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C   51595  38.00         
 14 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C    9785  41.00         
 15 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  44.00         
 16 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  47.00         
 17 Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C    7719  50.00         
 18 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R  995832  53.00         
 19 Poklopová Lenka          SK UP Olomouc        UOL8951 R 1007544  56.00         
 20 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784  59.00         
 21 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov / MTBO TUR8650 E    8537  62.00         
 22 Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 E  515006  65.00         
 23 Topinková  Monika        OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494  68.00         
 24 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C    9054  71.00         
 25 Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R  995881  74.00         
 26 Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C    8008  77.00         
 27 Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 R  515450  80.00         
 28 Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 R    9416  83.00         
 29 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 C    9235  86.00         
 30 Křístková Veronika       SK Žabovřesky Brno   ZBM8379 C   52865  89.00         
 31 Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C  995816  92.00         
 
Startovka kategorie: D21B        7.9km  290m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C    9415   2.00         
  2 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226   5.00         
  3 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697   8.00         
  4 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533  11.00         
  5 Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E  500265  14.00         
  6 Vlažná Lucie             OK Jiskra Nový Bor   BOR8753 C   52675  17.00         
  7 Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C   52139  20.00         
  8 Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E  500266  23.00         
  9 Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C    9161  26.00         
 10 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B   53556  29.00         
 11 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339  32.00         
 12 Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 R  920677  35.00         
 13 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 R   51755  38.00         
 14 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R   52144  41.00         
 15 Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E  515134  44.00         
 16 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E   51787  47.00         
 17 Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C   51354  50.00         
 18 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  53.00         
 19 Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E  995814  56.00         
 20 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556  59.00         
 21 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126  62.00         
 22 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  65.00         
 23 Polednová Hana           TJ Růžená            RUZ8051 C   51780  68.00         
 24 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C    8114  71.00         
 25 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329  74.00         
 26 Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R   51568  77.00         
 27 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 R   51180  80.00         
 28 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A    8564  83.00         
 29 Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C   53276  86.00         
 30 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E  515488  89.00         
 31 Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C   52295  92.00         
 
Startovka kategorie: D21C        7.8km  295m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirčáková Martina        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8951 C    9475   2.00         
  2 Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C    9182   5.00         
  3 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113   8.00         
  4 Bochenková Ivana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8950 E  897345  11.00         
  5 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  14.00         
  6 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R   52328  17.00         
  7 Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C   53301  20.00         
  8 Komárková Lenka          TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C  995845  23.00         
  9 Szerencsi Ildikó         Maďarsko             HU48551 C   45917  26.00         
 10 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 R    9482  29.00         
 11 Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R          32.00         
 12 Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  35.00         
 13 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R  515136  38.00         
 14 Smičková Eva             KOB Konice           KON8277 R  515485  41.00         
 15 Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C    7853  44.00         
 16 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E   51796  47.00         
 17 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E   49376  50.00         
 18 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623  53.00         
 19 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242  56.00         
 20 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765  59.00         
 21 Rufferová Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR8354 E  822282  62.00         
 22 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685  65.00         
 23 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153  68.00         
 24 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  71.00         
 25 Jablonovská Lenka        Slovensko            SL29051 C 2008513  74.00         
 26 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  77.00         
 27 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248  80.00         
 28 Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783  83.00         
 29 Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R   51473  86.00         
 30 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E  887165  89.00         
 
Startovka kategorie: H16A        7.4km  285m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928  35.00         
  2 Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A   53866  38.00         
  3 Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B  416348  41.00         
  4 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632  44.00         
  5 Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A  330693  47.00         
  6 Šmelík Martin            Slovensko            SL39601 C  406938  50.00         
  7 Hajdu Szása              Maďarsko             HU39501 C  233564  53.00         
  8 Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B    8631  56.00         
  9 Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A  253370  59.00         
 10 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936  62.00         
 11 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 A  410774  65.00         
 12 Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A  886607  68.00         
 13 Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A 2017666  71.00         
 14 Rácz Sándor              Maďarsko             HU49501 C  505297  74.00         
 15 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634  77.00         
 16 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  80.00         
 17 Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A  301383  83.00         
 18 Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B  224905  86.00         
 19 Hraboš Matej             Slovensko            SL39501 C 2012280  89.00         
 
Startovka kategorie: H16B        7.3km  280m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A  307332  35.00         
  2 Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B   53824  38.00         
  3 Šťastný Jan              SK OB Chotěboř       CTB9402 B  416222  41.00         
  4 Vajda Balázs             Maďarsko             HU49401 C   45220  44.00         
  5 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9402 B  995842  47.00         
  6 Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B  426400  50.00         
  7 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A  897360  53.00         
  8 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A  232322  56.00         
  9 Holinka Lukáš            TJ Sokol Ptení       PTE9421 A    8851  59.00         
 10 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570  62.00         
 11 Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B  425530  65.00         
 12 Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A  232254  68.00         
 13 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475  71.00         
 14 Jašek Otakar             SK Žabovřesky Brno   ZBM9422 A  230664  74.00         
 15 Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A  920700  77.00         
 16 Kavan Jiří               KOB Směr Kroměříž    SKM9402 C  619094  80.00         
 17 Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A  416014  83.00         
 18 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  86.00         
 19 Bartók Márton            Maďarsko             HU39401 C  411992  89.00         
 
Startovka kategorie: H16C        7.3km  280m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512  35.00         
  2 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 A  232426  38.00         
  3 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  41.00         
  4 Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 B   51995  44.00         
  5 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  920683  47.00         
  6 Vičan Dominik            A-team Bruntál       ABR9501 B   51892  50.00         
  7 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A  232245  53.00         
  8 Mižúr Šimon              Slovensko            SL40002 C  416570  56.00         
  9 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B    9814  59.00         
 10 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A  331262  62.00         
 11 Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A  886264  65.00         
 12 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157  68.00         
 13 Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV9401 B  232406  71.00         
 14 Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A  886828  74.00         
 15 Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A  219256  77.00         
 16 Korčák Jakub             SKOB Zlín            TZL9403 A  920669  80.00         
 17 Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A  515487  83.00         
 18 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320  86.00         
 19 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A    9041  89.00         
 
Startovka kategorie: H18A        7.8km  280m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Liszka Krisztián         Maďarsko             HU39203 C  437621  21.00         
  2 Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 A  331549  24.00         
  3 Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B  886701  27.00         
  4 Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A   53172  30.00         
  5 Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 A   49604  33.00         
  6 Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A    9990  36.00         
  7 Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A  331418  39.00         
  8 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B   51110  42.00         
  9 Franko David             Slovensko            SL69301 B  515103  45.00         
 10 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A  303912  48.00         
 11 Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 A  920681  51.00         
 12 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B 2019240  54.00         
 13 Osička Vít               SKOB Kobra Vsetín    KVS9302 B   53694  57.00         
 14 Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A  416064  60.00         
 15 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A  887626  63.00         
 16 Gyögyi Ábel              Maďarsko             HU39202 C  411903  66.00         
 17 Mušinský Tomáš           Slovensko            SL69302 B  920667  69.00         
 18 Petržela Jan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9201 A  515402  72.00         
 19 Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A  515462  75.00         
 20 Bělohlávek Jiří          OK Roztoky           ROZ9201 B  416138  78.00         
 21 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 A  886823  81.00         
 22 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438  84.00         
 
Startovka kategorie: H18B        7.7km  300m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B  416113  21.00         
  2 Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A  920652  24.00         
  3 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A    8458  27.00         
  4 Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B  416083  30.00         
  5 Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A  886716  33.00         
  6 Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A  410798  36.00         
  7 Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 B  303904  39.00         
  8 Horváth Marcell          Maďarsko             HU39301 C  505222  42.00         
  9 Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A  887157  45.00         
 10 Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 A   51993  48.00         
 11 Bugár Gergely            Maďarsko             HU39201 C  505214  51.00         
 12 Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A  553457  54.00         
 13 Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A   51123  57.00         
 14 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A  896968  60.00         
 15 Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A  887630  63.00         
 16 Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B  886295  66.00         
 17 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 A  207825  69.00         
 18 Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B 2017668  72.00         
 19 Schwendtner Bálint       Maďarsko             HU39303 C   45939  75.00         
 20 Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B   49309  78.00         
 21 Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A 1007551  81.00         
 
Startovka kategorie: H18C        7.8km  265m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B  416051  21.00         
  2 Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A  434590  24.00         
  3 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101  27.00         
  4 Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A  995871  30.00         
  5 Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A    9486  33.00         
  6 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B  207839  36.00         
  7 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B   49603  39.00         
  8 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A    8454  42.00         
  9 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A  232647  45.00         
 10 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849  48.00         
 11 Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 A  410366  51.00         
 12 Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C  301471  54.00         
 13 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B   49362  57.00         
 14 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493  60.00         
 15 Toman Filip              KOB Moira Brno       ABM9309 B  331211  63.00         
 16 Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A  253130  66.00         
 17 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158  69.00         
 18 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B 1993526  72.00         
 19 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A  920668  75.00         
 20 Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 B  232705  78.00         
 21 Sulyok Ábel              Maďarsko             HU39302 C 2022137  81.00         
 
Startovka kategorie: H20A        8.3km  305m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R  515162   1.00         
  2 Exner Jan                SK Studenec          STH9001 A  995865   4.00         
  3 Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002 R    9491   7.00         
  4 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9100 A  515499  10.00         
  5 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A   52161  13.00         
  6 Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 B   49151  16.00         
  7 Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 A  553445  19.00         
  8 Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R  551990  22.00         
  9 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A   53660  25.00         
 10 Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 A  515424  28.00         
 11 Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R  920676  31.00         
 12 Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 A  515081  34.00         
 13 Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110 A    9352  37.00         
 14 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 A   52902  40.00         
 15 Bereczki Máté            Maďarsko             HU49001 C  505239  43.00         
 16 Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 B  331131  46.00         
 
Startovka kategorie: H20B        8.2km  290m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A  515166   1.00         
  2 Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 A    9843   4.00         
  3 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A  232343   7.00         
  4 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A  416840  10.00         
  5 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284  13.00         
  6 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A  301633  16.00         
  7 Krajčovič Martin         Slovensko            SL19101 C  920654  19.00         
  8 Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A   52135  22.00         
  9 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163  25.00         
 10 Mižúr Peter              Slovensko            SL40001 C 2008503  28.00         
 11 Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 A   52709  31.00         
 12 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A  887934  34.00         
 13 Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B    4682  37.00         
 14 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP9101 A  553459  40.00         
 15 Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 A  888891  43.00         
 16 Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E  553441  46.00         
 
Startovka kategorie: H20C        8.4km  310m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 R  995859   1.00         
  2 Švirák Ondřej            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9102 A  995802   4.00         
  3 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A  995794   7.00         
  4 Kinde Mátyás             Maďarsko             HU39101 C  700504  10.00         
  5 Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  886259  13.00         
  6 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 B  886292  16.00         
  7 Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 A  911220  19.00         
  8 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R  515142  22.00         
  9 Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R  920663  25.00         
 10 Vozda Vojtěch            Magnus Orienteering  ASU9043 R  515150  28.00         
 11 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  31.00         
 12 Vellner Gábor            Maďarsko             HU39001 C  502391  34.00         
 13 Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R    9866  37.00         
 14 Klouček Tomáš            SK Studenec          STH9002 A    9049  40.00         
 15 Lazák Tomáš              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9102 A  515479  43.00         
 16 Papuga Miroslav          Slovensko            SL59001 B  886720  46.00         
 
Startovka kategorie: H21A       11.6km  400m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 C  515096   0.00         
  2 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140   3.00         
  3 Viczián Péter            Maďarsko             HU48701 C   45242   6.00         
  4 Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C  887166   9.00         
  5 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982  12.00         
  6 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R    9137  15.00         
  7 Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 E  887920  18.00         
  8 Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C  920666  21.00         
  9 Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C 1602629  24.00         
 10 Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E  515174  27.00         
 11 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8501 C  515048  30.00         
 12 Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E  515176  33.00         
 13 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C  416837  36.00         
 14 Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 C   52705  39.00         
 15 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C  301627  42.00         
 16 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C   51797  45.00         
 17 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C   49689  48.00         
 18 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622  51.00         
 19 Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C   52106  54.00         
 20 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881  57.00         
 21 Hubáček Josef            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6127 C   52678  60.00         
 22 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288  63.00         
 23 Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 R  995810  66.00         
 24 Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 R 1007536  69.00         
 25 Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C  887908  72.00         
 26 Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C  232019  75.00         
 27 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  78.00         
 28 Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 E  515478  81.00         
 29 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 E  995838  84.00         
 30 Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R  920674  87.00         
 31 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508  90.00         
 32 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C  995796  93.00         
 33 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446  96.00         
 
Startovka kategorie: H21B       11.4km  420m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Justa  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK8701 C  995884   0.00         
  2 Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C   52105   3.00         
  3 Pospíšil Vítek           OK Sparta Praha      SCP6800 E  995798   6.00         
  4 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C    8871   9.00         
  5 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  12.00         
  6 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  15.00         
  7 Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C  866998  18.00         
  8 Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 R  553440  21.00         
  9 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980  24.00         
 10 Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R  995852  27.00         
 11 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C    8100  30.00         
 12 Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R   53362  33.00         
 13 Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E  515009  36.00         
 14 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  39.00         
 15 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C  515193  42.00         
 16 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R  995807  45.00         
 17 Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E  887940  48.00         
 18 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C  500267  51.00         
 19 Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 C  515094  54.00         
 20 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C 1302790  57.00         
 21 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C  336758  60.00         
 22 Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E  515483  63.00         
 23 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931  66.00         
 24 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300  69.00         
 25 Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R  720921  72.00         
 26 Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C    8301  75.00         
 27 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172  78.00         
 28 Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E  515110  81.00         
 29 Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C  553285  84.00         
 30 Holas Tomáš              POBO - přátelé OB Op AOP7802 C  232139  87.00         
 31 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R  887154  90.00         
 32 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608  93.00         
 33 Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R  515460  96.00         
 
Startovka kategorie: H21C       11.5km  485m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358   0.00         
  2 Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 C  887941   3.00         
  3 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272   6.00         
  4 Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 R  995831   9.00         
  5 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210  12.00         
  6 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    9337  15.00         
  7 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464  18.00         
  8 Török Tibor              Maďarsko             HU28501 C  232793  21.00         
  9 Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C  515015  24.00         
 10 Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C   52008  27.00         
 11 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  30.00         
 12 Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R   52706  33.00         
 13 Brožka Martin            TJ OB České Budějovi VCB6901 C  416305  36.00         
 14 Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C  995883  39.00         
 15 Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C   52296  42.00         
 16 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  45.00         
 17 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821  48.00         
 18 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  51.00         
 19 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693  54.00         
 20 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  57.00         
 21 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R  888645  60.00         
 22 Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R    7872  63.00         
 23 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878  66.00         
 24 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672  69.00         
 25 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525  72.00         
 26 Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E  515170  75.00         
 27 Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  78.00         
 28 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R   52288  81.00         
 29 Strachota Petr           OOB TJ Tatran Jablon TJN8700 C   52576  84.00         
 30 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555  87.00         
 31 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R  515132  90.00         
 32 Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E  515404  93.00         
 33 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848  96.00         
 
Startovka kategorie: H21D       11.6km  420m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Váňa Martin              OOB TJ Turnov / MTBO TUR8401 R   53759   0.00         
  2 Kovalčík Tomáš           POBO - přátelé OB Op AOP7301 C    8796   3.00         
  3 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840   6.00         
  4 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R  515122   9.00         
  5 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321  12.00         
  6 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750  15.00         
  7 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  18.00         
  8 Dávidík Marián           Slovensko            SL17701 C  533301  21.00         
  9 Gyalog Zoltán            Maďarsko             HU38001 C  502370  24.00         
 10 Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C  515067  27.00         
 11 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C  995860  30.00         
 12 Zicha Jiří               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7708 C   51609  33.00         
 13 Fodor Petr               OOB TJ Turnov / MTBO TUR8103 E   53769  36.00         
 14 Liščinský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM8215 R   53282  39.00         
 15 Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E  890118  42.00         
 16 Baier Martin             OOB TJ Turnov / MTBO TUR7603 R    8020  45.00         
 17 Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605 C  232006  48.00         
 18 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  51.00         
 19 Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R    9504  54.00         
 20 Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C  416199  57.00         
 21 Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C  920699  60.00         
 22 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52482  63.00         
 23 Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C  515468  66.00         
 24 Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E  771771  69.00         
 25 Vlček Martin             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8702 C  515047  72.00         
 26 Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E  515127  75.00         
 27 Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R  995797  78.00         
 28 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878  81.00         
 29 Dlabaja Tomáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8308 E  500850  84.00         
 30 Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C    7767  87.00         
 31 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  90.00         
 32 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153  93.00         
 33 Malý Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM8911 R   51513  96.00