Startovka oddílů                                                  15.9.2010 14:46:40
                       Mistrovství ČR na klasické trati 2010
===ČSOB-SJI================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mokrý Jan                ABM6611  232736    H40    168.00           340,00Kč
  2 Přikryl Petr             ABM6708   52008    H21     27.00           340,00Kč
  3 Mokrý Pavel              ABM6801    4783    H40    176.00           340,00Kč
  4 Mokrá Regina             ABM6854  232740    T3     164.00            70,00Kč
  5 Odehnal Roman            ABM6909  232879    H40    158.00           340,00Kč
  6 Gross Michal             ABM6946   52009    H40    152.00           340,00Kč
  7 Muselíková Vladislava    ABM7051  416013    D40    215.00           340,00Kč
  8 Fasurová Tereza          ABM9059  416011    D20     53.00           340,00Kč
  9 Hrobař Štěpán            ABM9106  995859    H20      1.00           340,00Kč
 10 Muselíková Vladislava    ABM9151   49695    D20      2.00           340,00Kč
 11 Mokrý Stanislav          ABM9202   53172    H18     30.00           340,00Kč
 12 Novotný Ondřej           ABM9211  232705    H18     78.00           340,00Kč
 13 Toman Filip              ABM9309  331211    H18     63.00           340,00Kč
 14 Škrabalová Adéla         ABM9357  416012    D18     49.00           340,00Kč
 15 Obrátil Štěpán           ABM9409  219256    H16     77.00           340,00Kč
 16 Mokrý Ondřej             ABM9410  416014    H16     83.00           340,00Kč
 17 Otrusinová Jana          ABM9560   52013    D16     67.00           340,00Kč
 18 Odehnalová Tereza        ABM9757  337646    T3     188.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5580.00        0.00        0.00        0.00     5580.00        0.00    -5580.00
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team Bruntál                           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bucký Josef              ABR6001    7854    H50    225.00           340,00Kč
  2 Bucká Martina            ABR8651    7853    D21     44.00           340,00Kč
  3 Vičan Dominik            ABR9501   51892    H16     50.00           340,00Kč
  4 Bucká Karolína           ABR9553   51884    D16     85.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richter Rudolf           ADA5113  352315    T3     142.00            70,00Kč
  2 Věžník Antonín           ADA5505   52711    H55    197.00           340,00Kč
  3 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D35    176.00           340,00Kč
  4 Richterová Nataša        ADA9651  253151    T3     128.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      820.00        0.00        0.00        0.00      820.00        0.00     -820.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          AOP4201   52665    H65    172.00           340,00Kč
  2 Kostka Evžen             AOP5701   52666    H50    183.00           340,00Kč
  3 Peřinka Jan              AOP6301  887168    H45    142.00           340,00Kč
  4 Sklenář Miroslav         AOP6302  307338    H45    188.00           340,00Kč
  5 Hadač Miroslav           AOP6501  887166    H21      9.00           340,00Kč
  6 Schuster Martin          AOP6502  995843    H45    236.00           340,00Kč
  7 Schusterová Martina      AOP6551  416142    D45    139.00           340,00Kč
  8 Hadačová Gabriela        AOP6751    8810    D40    197.00           340,00Kč
  9 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21     42.00           340,00Kč
 10 Kostková Jana            AOP7151   52453    D35    172.00           340,00Kč
 11 Kašparová Šárka          AOP7251   52295    D21     92.00           340,00Kč
 12 Kovalčík Tomáš           AOP7301    8796    H21      3.00           340,00Kč
 13 Besta Michal             AOP7601  920674    H21     87.00           340,00Kč
 14 Holas Tomáš              AOP7802  232139    H21     87.00           340,00Kč
 15 Melecký Martin           AOP9001  920663    H20     25.00           340,00Kč
 16 Hadačová Tereza          AOP9051    8798    T3     162.00            70,00Kč
 17 Peřinka Jan              AOP9101  553459    H20     40.00           340,00Kč
 18 Navrátil Boris           AOP9202  253130    H18     66.00           340,00Kč
 19 Hadač Filip              AOP9301  887157    H18     45.00           340,00Kč
 20 Rossmanith Vojta         AOP9302  410366    H18     51.00           340,00Kč
 21 Schuster Marek           AOP9303  995871    H18     30.00           340,00Kč
 22 Sklenářová Dorothea      AOP9351  352326    D18     40.00           340,00Kč
 23 Šarmanová Alena          AOP9352  232405    D18     31.00           340,00Kč
 24 Svobodová Radka          AOP9452   49462    D16     43.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7890.00        0.00        0.00        0.00     7890.00        0.00    -7890.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčí Kateřina          AOV9350  253117    D18     31.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H45    132.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Rudolf             ASU6301  920687    H45    198.00           340,00Kč
  2 Barcík Peter             ASU6612  920690    H40    162.00           340,00Kč
  3 Barcíková Renata         ASU6751  920695    D40    125.00           340,00Kč
  4 Pavlík Radek             ASU6849  229388    H40    126.00           340,00Kč
  5 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21     65.00           340,00Kč
  6 Zbranek Roman            ASU8808  920699    H21     60.00           340,00Kč
  7 Navrátil Tomáš           ASU8817  920666    H21     21.00           340,00Kč
  8 Vozdová Klára            ASU8964  515189    D21      5.00           340,00Kč
  9 Vozda Vojtěch            ASU9043  515150    H20     28.00           340,00Kč
 10 Barcík Robert            ASU9201  920652    H18     24.00           340,00Kč
 11 Ostřanský Filip          ASU9243  920681    H18     51.00           340,00Kč
 12 Kolářová Renáta          ASU9351  995795    D18     64.00           340,00Kč
 13 Minář Marek              ASU9444  920700    H16     77.00           340,00Kč
 14 Šincl Jiří               ASU9446  224905    H16     86.00           340,00Kč
 15 Horvát Petr              ASU9447  886264    H16     65.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5100.00        0.00        0.00        0.00     5100.00        0.00    -5100.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55    183.00           340,00Kč
  2 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55    167.00           340,00Kč
  3 Ptáček Pavel             BBM6508   53271    H45    126.00           340,00Kč
  4 Fiala Jan                BBM7205  515468    H21     66.00           340,00Kč
  5 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H16     62.00           340,00Kč
  6 Ptáček Pavel             BBM9600  301292    T6     143.00            70,00Kč
  7 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    T3     146.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1840.00        0.00        0.00        0.00     1840.00        0.00    -1840.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70    194.00           340,00Kč
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H70    206.00           340,00Kč
  3 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65    131.00           340,00Kč
  4 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70    186.00           340,00Kč
  5 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60    157.00           340,00Kč
  6 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50    215.00           340,00Kč
  7 Mareš Martin             BOR6501    8487    H35    186.00           340,00Kč
  8 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40    150.00           340,00Kč
  9 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H35    156.00           340,00Kč
 10 Novák Daniel             BOR8702    7767    H21     87.00           340,00Kč
 11 Sedláčková Oldřiška      BOR8752   51473    D21     86.00           340,00Kč
 12 Vlažná Lucie             BOR8753   52675    D21     17.00           340,00Kč
 13 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H20     40.00           340,00Kč
 14 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H20     31.00           340,00Kč
 15 Pávek Petr               BOR9008    8466    T6     135.00           140,00Kč
 16 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D20     41.00           340,00Kč
 17 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D20     26.00           340,00Kč
 18 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D18     55.00           680,00Kč
 19 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H18     42.00           340,00Kč
 20 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H18     27.00           340,00Kč
 21 Průcha Pavel             BOR9304 1993526    H18     72.00           340,00Kč
 22 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H16     62.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7620.00        0.00        0.00        0.00     7620.00        0.00    -7620.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rambousek  Karel         BSO7907    7872    H21     63.00           340,00Kč
  2 Procházková Monika       BSO9150  301408    D20     35.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janeček Jiří             CEL6827   52407    H40    128.00           340,00Kč
  2 Hubáček Martin           CEL7015   52409    H40    170.00           340,00Kč
  3 Janečková Adriana        CEL9161  301561    D20     47.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Záveský Richard          CET6301  232860    H45    212.00           340,00Kč
  2 Záveský Marek            CET9001  331131    H20     46.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Petr            CTB6601   51836    H40    172.00           340,00Kč
  2 Žanda Jan                CTB6701  339554    H40    156.00           340,00Kč
  3 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D40    191.00           340,00Kč
  4 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21     20.00           340,00Kč
  5 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21     89.00           340,00Kč
  6 Šťastný Jan              CTB9402  416222    H16     41.00           340,00Kč
  7 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D16     64.00           340,00Kč
  8 Žanda Jan                CTB9901   53200    T6     139.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2450.00        0.00        0.00        0.00     2450.00        0.00    -2450.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55    179.00           340,00Kč
  2 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D55    121.00           340,00Kč
  3 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H55    137.00           340,00Kč
  4 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45    145.00           340,00Kč
  5 Štrossová Jiřinka        DCE5650    7870    D50    159.00           340,00Kč
  6 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H45    190.00           340,00Kč
  7 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D35    164.00           340,00Kč
  8 Jarošová Klára           DCE7950  416316    T6     133.00           140,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H55    125.00           340,00Kč
  2 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55    131.00           340,00Kč
  3 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D55    149.00           680,00Kč
  4 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H55    169.00           340,00Kč
  5 Vinš Pavel               DKL6900   51684    H40    122.00           340,00Kč
  6 Datel Jiří               DKL7101  995851    H35    138.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2380.00        0.00        0.00        0.00     2380.00        0.00    -2380.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100    9889    T3     120.00            70,00Kč
  2 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H70    174.00           340,00Kč
  3 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60    165.00           340,00Kč
  4 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55    161.00           340,00Kč
  5 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H50    189.00           340,00Kč
  6 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50    151.00           340,00Kč
  7 Svobodný Petr            DKP5800   49871    H50    169.00           340,00Kč
  8 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D50    167.00           340,00Kč
  9 Klaška Pavel             DKP6500    9876    H45    120.00           340,00Kč
 10 Illner Jakub             DKP6601  515448    H40    120.00           340,00Kč
 11 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D40    122.00           340,00Kč
 12 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21     45.00           340,00Kč
 13 Mencl Pavel              DKP7912  515416    T6     157.00            70,00Kč
 14 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21     41.00           340,00Kč
 15 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21     71.00           340,00Kč
 16 Janata Martin            DKP8306  888608    H21     93.00           340,00Kč
 17 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21     38.00           340,00Kč
 18 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    T6     191.00            70,00Kč
 19 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21     20.00           340,00Kč
 20 Svobodná Šárka           DKP8850   51796    D21     47.00           340,00Kč
 21 Karochová Simona         DKP8853   51787    D21     47.00           340,00Kč
 22 Bochenková Ivana         DKP8950  897345    D21     11.00           340,00Kč
 23 Svobodná Madla           DKP9154  887944    D20     32.00           340,00Kč
 24 Klaška Pavel             DKP9301  416113    H18     21.00           340,00Kč
 25 Svobodná Tereza          DKP9350   53699    D18     40.00           340,00Kč
 26 Seifertová Kateřina      DKP9352  897382    D18     73.00           340,00Kč
 27 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D16     64.00           340,00Kč
 28 Šňupárek Václav          DKP9500  886607    H16     68.00           340,00Kč
 29 Lustig Matyáš            DKP9507    8631    H16     56.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     9050.00        0.00        0.00        0.00     9050.00        0.00    -9050.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60    195.00           340,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55    173.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterová Jana            DOB0100  897364    T3     176.00           140,00Kč
  2 Kolek Petr               DOB7501  887908    H21     72.00           340,00Kč
  3 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21      5.00           340,00Kč
  4 Janda Martin             DOB8002  920696    H21     15.00           340,00Kč
  5 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21     12.00           340,00Kč
  6 Hošek Radim              DOB8737  301627    H21     42.00           340,00Kč
  7 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21     80.00           340,00Kč
  8 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21     35.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rančák Josef             DOK5000    7751    H60    141.00           340,00Kč
  2 Novák Tom                DOK5500    7755    H55    205.00           340,00Kč
  3 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H45    206.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H55    211.00           680,00Kč
  2 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D50    173.00           680,00Kč
  3 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45    163.00           340,00Kč
  4 Pecka Jan                EKP6800  515152    H40    130.00           340,00Kč
  5 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21     71.00           340,00Kč
  6 Ondráčková Veronika      EKP7850   51595    D21     38.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2720.00        0.00        0.00        0.00     2720.00        0.00    -2720.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55    177.00           340,00Kč
  2 Podhorská Věra           FJI5252  232900    D55    129.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75    121.00           340,00Kč
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65    142.00           340,00Kč
  3 Borovička Milan          FSP6104  515097    H45    204.00           340,00Kč
  4 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H45    146.00           340,00Kč
  5 Borovičková Lenka        FSP7350  995809    D21     11.00           340,00Kč
  6 Fibírová Zuzana          FSP7555  515173    T3     218.00            70,00Kč
  7 Fibír Tomáš              FSP7901  515067    H21     27.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2110.00        0.00        0.00        0.00     2110.00        0.00    -2110.00
 
 
Startovka oddílu: GE1 - Německo                                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Manfred       GE15201  336118    H55    153.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juračka Zdeněk           HAV5702   52752    H50    145.00           340,00Kč
  2 Opletal Jaroslav         HAV6200  253121    H45    134.00           340,00Kč
  3 Sochorová Hana           HAV6250   52943    D45    193.00           340,00Kč
  4 Sochor Tomáš             HAV6301  515436    H45    176.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50    223.00           340,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45    169.00           340,00Kč
  3 Kettnerová Dana          HCE8950   51986    T6     189.00            70,00Kč
  4 Kettner Vojtěch          HCE9600  897360    H16     53.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1090.00        0.00        0.00        0.00     1090.00        0.00    -1090.00
 
 
Startovka oddílu: HLV - OOB TJ Sokol Holešov                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peška Antonín            HLV4801  416088    H60    171.00           340,00Kč
  2 Končák Jaroslav          HLV6321   53856    H45    230.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: HU1 - Maďarsko                                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kerényi Dénes            HU10001   45191    H50    161.00           340,00Kč
  2 Muzsnai Ágota            HU10051  232846    D50    161.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: HU2 - Maďarsko                                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tornai Szabolcs          HU27101  339871    H35    195.00           340,00Kč
  2 Török Tibor              HU28501  232793    H21     21.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: HU3 - Maďarsko                                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weiler Zsolt             HU36201  307781    H45    200.00           340,00Kč
  2 Németh Csaba             HU36202   45384    H45    140.00           340,00Kč
  3 Kovács Zoltán            HU36702    5623    T3     168.00            70,00Kč
  4 Tóth Ágnes               HU36751  411967    D40    137.00           340,00Kč
  5 Gyalog Zoltán            HU38001  502370    H21     24.00           340,00Kč
  6 Vellner Gábor            HU39001  502391    H20     34.00           340,00Kč
  7 Kinde Mátyás             HU39101  700504    H20     10.00           340,00Kč
  8 Németh Luca              HU39151  416640    D20     56.00           340,00Kč
  9 Bugár Gergely            HU39201  505214    H18     51.00           340,00Kč
 10 Gyögyi Ábel              HU39202  411903    H18     66.00           340,00Kč
 11 Liszka Krisztián         HU39203  437621    H18     21.00           340,00Kč
 12 Horváth Marcell          HU39301  505222    H18     42.00           340,00Kč
 13 Sulyok Ábel              HU39302 2022137    H18     81.00           340,00Kč
 14 Schwendtner Bálint       HU39303   45939    H18     75.00           340,00Kč
 15 Tóth Krisztina           HU39351   53416    D18     37.00           340,00Kč
 16 Kiss Nikoletta           HU39352  332815    D18     46.00           340,00Kč
 17 Bartók Márton            HU39401  411992    H16     89.00           340,00Kč
 18 Faggyas Eszter           HU39451  416641    D16     79.00           340,00Kč
 19 Varsányi Kinga           HU39452  332837    D16     43.00           340,00Kč
 20 Kinde Vanda              HU39453  230707    D16     73.00           340,00Kč
 21 Hajdu Szása              HU39501  233564    H16     53.00           340,00Kč
 22 Weiler Virág             HU39651  232799    D16     85.00           340,00Kč
 23 Faggyas Réka             HU39652  363462    D16     49.00           340,00Kč
 24 Schwendtner Réka         HU39653   45330    T3     138.00            70,00Kč
 25 Weiler Vilmos            HU39701  363497    T3     124.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7690.00        0.00        0.00        0.00     7690.00        0.00    -7690.00
 
 
Startovka oddílu: HU4 - Maďarsko                                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szerencsi Ildikó         HU48551   45917    D21     26.00           340,00Kč
  2 Viczián Péter            HU48701   45242    H21      6.00           340,00Kč
  3 Bereczki Máté            HU49001  505239    H20     43.00           340,00Kč
  4 Vajda Balázs             HU49401   45220    H16     44.00           340,00Kč
  5 Rácz Sándor              HU49501  505297    H16     74.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00        0.00        0.00        0.00     1700.00        0.00    -1700.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D50    149.00           340,00Kč
  2 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21     23.00           340,00Kč
  3 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21     65.00           340,00Kč
  4 Hradec Pavel             CHA8801  995821    H21     48.00           340,00Kč
  5 Valešová Jana            CHA9152    8190    D20     32.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00        0.00        0.00        0.00     1700.00        0.00    -1700.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    T3     156.00            70,00Kč
  2 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60    159.00           340,00Kč
  3 Švadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D35    160.00           340,00Kč
  4 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H35    189.00           340,00Kč
  5 Křivda Martin            CHC9501    9570    H16     62.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1430.00        0.00        0.00        0.00     1430.00        0.00    -1430.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švecová Iva              CHT7151   53167    D35    128.00           340,00Kč
  2 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21     24.00           340,00Kč
  3 Matrasová Kateřina       CHT8353    9236    D21      2.00           340,00Kč
  4 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H20     13.00           340,00Kč
  5 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H18     69.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00        0.00        0.00        0.00     1700.00        0.00    -1700.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    T6     171.00            70,00Kč
  2 Kopecký Zdeněk           JHB6001   52360    H50    231.00           340,00Kč
  3 Kaser Dan                JHB9103    4682    H20     37.00           340,00Kč
  4 Hercigová Anna           JHB9159    4772    D20     50.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1090.00        0.00        0.00        0.00     1090.00        0.00    -1090.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55    207.00           340,00Kč
  2 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55    177.00           340,00Kč
  3 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21     45.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            JPV6112   52498    H45    194.00           340,00Kč
  2 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H45    154.00           340,00Kč
  3 Soldán Vladimír          JPV6526 2020730    H45    168.00           340,00Kč
  4 Soldánová Karin          JPV6971   49888    D40    212.00           680,00Kč
  5 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H16     44.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D35    152.00           340,00Kč
  2 Kozák Petr               KAM6501   51733    H35    177.00           340,00Kč
  3 Valášek Petr             KAM6600   52276    H40    192.00           340,00Kč
  4 Škvor Martin             KAM6700   52267    H40    188.00           340,00Kč
  5 Kovářík Tomáš            KAM6901   51498    H35    153.00           340,00Kč
  6 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35    192.00           340,00Kč
  7 Pašek František          KAM7600   52300    H21     69.00           340,00Kč
  8 Doležalová Monika        KAM8851  232409    D21     17.00           340,00Kč
  9 Přecechtělová Tereza     KAM8951    8564    D21     83.00           340,00Kč
 10 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H20     25.00           340,00Kč
 11 Straková Andrea          KAM9152  224884    D20      8.00           680,00Kč
 12 Panochová Anna           KAM9153  232420    D20     14.00           340,00Kč
 13 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D20     38.00           340,00Kč
 14 Hájek Adam               KAM9202 2019240    H18     54.00           340,00Kč
 15 Rusý Tomáš               KAM9301  301101    H18     27.00           340,00Kč
 16 Prášek Přemysl           KAM9305  410392    T6     205.00            70,00Kč
 17 Mrázová Pavla            KAM9350  301313    D18     49.00           340,00Kč
 18 Valášek Jan              KAM9400  232245    H16     53.00           340,00Kč
 19 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H16     47.00           340,00Kč
 20 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D16     91.00           340,00Kč
 21 Kamererová Valérie       KAM9452  428250    D16     70.00           340,00Kč
 22 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H16     38.00           340,00Kč
 23 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D16     82.00           340,00Kč
 24 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D16     76.00           340,00Kč
 25 Procházková Marie        KAM9554   51177    D16     58.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8570.00        0.00        0.00        0.00     8570.00        0.00    -8570.00
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    H50    143.00           340,00Kč
  2 Marie Flašarová          KCK5756   49615    D50    133.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smičková Eva             KON5887   52412    D50    129.00           340,00Kč
  2 Grepl Ladislav           KON6111  433100    H45    148.00           340,00Kč
  3 Hlavová Miroslava        KON6389   52417    D45    148.00           340,00Kč
  4 Otrubová Johana          KON7852  995816    D21     92.00           340,00Kč
  5 Smičková Eva             KON8277  515485    D21     41.00           340,00Kč
  6 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D21     68.00           340,00Kč
  7 Hlavová Jindra           KON8989  515488    D21     89.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2380.00        0.00        0.00        0.00     2380.00        0.00    -2380.00
 
 
Startovka oddílu: KRE - OOB TJ Sokol Křemže                      Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Troupová Vladěna         KRE6351   51412    D45    151.00           340,00Kč
  2 Kovaříčková Darja        KRE6352   51413    D45    157.00           340,00Kč
  3 Zimmermann Pavel         KRE6401   51418    H45    156.00           340,00Kč
  4 Zimmermannová Milena     KRE6851  416244    D40    206.00           340,00Kč
  5 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D40    161.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00        0.00        0.00        0.00     1700.00        0.00    -1700.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H18     69.00           340,00Kč
  2 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H18     36.00           340,00Kč
  3 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H16     71.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H40    144.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrámek Jaromír           KSU5801  515101    H50    219.00           340,00Kč
  2 Janů Zdeněk              KSU9045  886292    H20     16.00           340,00Kč
  3 Janů Hana                KSU9393  886267    D18     55.00           340,00Kč
  4 Vozdová Aneta            KSU9394  897363    D18     79.00           340,00Kč
  5 Hnilicová Šárka          KSU9493  897370    D16     55.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00        0.00        0.00        0.00     1700.00        0.00    -1700.00
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hudečková Alena          KTA4351  416338    T3     178.00            70,00Kč
  2 Zemanová Alena           KTA6351  232359    T3     212.00            70,00Kč
  3 Hudeček Jaroslav         KTA6501  416339    T3     122.00            70,00Kč
  4 Zemanová Lenka           KTA8851  232351    T3     206.00            70,00Kč
  5 Hudeček Petr             KTA9201  410750    T6     147.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: KUN - TJ Sokol Kunvald                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trejtnar Pavel           KUN5801    9014    H50    211.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Černík Milan             KVS6501   53688    T6     131.00            70,00Kč
  2 Osička Vít               KVS9302   53694    H18     57.00           340,00Kč
  3 Nedbalová Lucie          KVS9553   53689    D16     76.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      750.00        0.00        0.00        0.00      750.00        0.00     -750.00
 
 
Startovka oddílu: KYL - SK SP Kylešovice                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Lenka            KYL0050  515149    T3     196.00            70,00Kč
  2 Hájková Lucie            KYL0350   51321    T3     126.00            70,00Kč
  3 Hájková Jitka            KYL7150  515407    D35    136.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H60    219.00           340,00Kč
  2 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D55    165.00           340,00Kč
  3 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H45    172.00           340,00Kč
  4 Procházková Pavlína      LBE6450  515431    D45    142.00           340,00Kč
  5 Uhlíř Patrik             LBE7000  331179    H40    190.00           340,00Kč
  6 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D18     79.00           340,00Kč
  7 Procházková Kateřina     LBE9350  410363    T3     132.00            70,00Kč
  8 Uhlíř Marek              LBE9400  331157    H16     68.00           340,00Kč
  9 Procházková Jana         LBE9950  232247    T3     136.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Salajková Věra           LBM5558   52058    D55    153.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč Jaroslav          LCE4412   53861    H65    169.00           340,00Kč
  2 Cahlová Slávka           LCE5451  416063    D50    165.00           340,00Kč
  3 Flašarová Marie          LCE5551   52676    D55    125.00           340,00Kč
  4 Kunčar Antonín           LCE5802  218793    H50    151.00           340,00Kč
  5 Vlažná Mirka             LCE5852   52698    D50    139.00           340,00Kč
  6 Hubáček Josef            LCE6127   52678    H21     60.00           340,00Kč
  7 Slezák Libor             LCE6207   52700    H45    164.00           340,00Kč
  8 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H45    178.00           340,00Kč
  9 Hubáček Jaroslav         LCE6311   52695    H45    218.00           340,00Kč
 10 Slezáková Jitka          LCE6351   52701    D45    133.00           340,00Kč
 11 Vavrysová Iva            LCE6359   52692    D45    208.00           340,00Kč
 12 Vavrys Petr              LCE6413   52693    H45    174.00           340,00Kč
 13 Ferdusová Eva            LCE6461   52694    D45    187.00           340,00Kč
 14 Hubáčková Dagmar         LCE6569   52687    D45    172.00           340,00Kč
 15 Kunčar Vít               LCE6602  416072    H40    174.00           340,00Kč
 16 Mudráková Tereza         LCE7252   52689    T6     123.00            70,00Kč
 17 Bencúr Juraj             LCE7701  515096    H21      0.00           340,00Kč
 18 Zicha Jiří               LCE7708   51609    H21     33.00           340,00Kč
 19 Hanslian David           LCE7835  995852    H21     27.00           340,00Kč
 20 Michálková Renata        LCE8151  331675    T6     169.00            70,00Kč
 21 Perůtka Jan              LCE8801   52705    H21     39.00           340,00Kč
 22 Cahel Marek              LCE8803   52706    H21     33.00           340,00Kč
 23 Slezák Zdeněk            LCE8902  515460    H21     96.00           340,00Kč
 24 Jirčáková Martina        LCE8951    9475    D21      2.00           340,00Kč
 25 Slezák Jiří              LCE9001  515424    H20     28.00           340,00Kč
 26 Šmotek Jiří              LCE9004   53880    T6     151.00           140,00Kč
 27 Cahlová Blanka           LCE9051   52708    D20     26.00           340,00Kč
 28 Hubáčková Pavla          LCE9052   52710    D20     11.00           340,00Kč
 29 Vlažný Jakub             LCE9102   52709    H20     31.00           340,00Kč
 30 Valenta Jiří             LCE9201  896968    H18     60.00           340,00Kč
 31 Kukolová Šárka           LCE9251  416067    D18     76.00           340,00Kč
 32 Papugová Katarína        LCE9255  232225    D18     46.00           340,00Kč
 33 Hubáček Michal           LCE9301  886716    H18     33.00           340,00Kč
 34 Vavrys Johan             LCE9302  553457    H18     54.00           340,00Kč
 35 Hubáček Jonáš            LCE9501 2017666    H16     71.00           340,00Kč
 36 Mudrák Štěpán            LCE9601   53866    H16     38.00           340,00Kč
 37 Kunčarová Jana           LCE9651  416071    D16     49.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    11840.00        0.00        0.00        0.00    11840.00        0.00   -11840.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60    160.00           340,00Kč
  2 Nerad Jaroslav           LIT5802    8103    H50    149.00           340,00Kč
  3 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21     71.00           340,00Kč
  4 Neradová Eva             LIT8951    8115    T6     137.00            70,00Kč
  5 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    T6     149.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1160.00        0.00        0.00        0.00     1160.00        0.00    -1160.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka Josef            LLI4702   51204    H60    210.00           340,00Kč
  2 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21     51.00           340,00Kč
  3 Štičková Anna            LLI9651  253131    D16     64.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21     96.00           340,00Kč
  2 Kolovský František       LPM9202  887626    H18     63.00           340,00Kč
  3 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D16     46.00           340,00Kč
  4 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D16     73.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H65    157.00           340,00Kč
  2 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60    169.00           340,00Kč
  3 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H60    189.00           340,00Kč
  4 Knap Jan                 LPU5101    9328    H55    203.00           340,00Kč
  5 Farář Václav             LPU5201    9260    H55    127.00           340,00Kč
  6 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55    157.00           340,00Kč
  7 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H55    139.00           340,00Kč
  8 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H55    189.00           340,00Kč
  9 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D55    181.00           340,00Kč
 10 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D50    169.00           340,00Kč
 11 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D50    137.00           340,00Kč
 12 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H50    179.00           340,00Kč
 13 Juračková Jana           LPU6051    9237    D50    155.00           340,00Kč
 14 Knapová Iva              LPU6052    9316    D45    124.00           340,00Kč
 15 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H45    216.00           340,00Kč
 16 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H45    202.00           340,00Kč
 17 Procházka Radek          LPU6504  410783    H45    182.00           340,00Kč
 18 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D40    155.00           340,00Kč
 19 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D40    146.00           340,00Kč
 20 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21     90.00           340,00Kč
 21 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21     12.00           340,00Kč
 22 Lučan Vladimír           LPU7710  515170    H21     75.00           340,00Kč
 23 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21     69.00           340,00Kč
 24 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21     15.00           340,00Kč
 25 Lučanová Marta           LPU7957  515134    D21     44.00           340,00Kč
 26 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21     63.00           340,00Kč
 27 Zvěřinová Martina        LPU8357  515126    D21     62.00           340,00Kč
 28 Škodová Petra            LPU8359   52328    D21     17.00           340,00Kč
 29 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21     32.00           340,00Kč
 30 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21      0.00           680,00Kč
 31 Juračková Jana           LPU8653    9235    D21     86.00           340,00Kč
 32 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21     14.00           340,00Kč
 33 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21      6.00           340,00Kč
 34 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21     38.00           340,00Kč
 35 Hovorka Lukáš            LPU9001    9866    H20     37.00           340,00Kč
 36 Nožka Radek              LPU9005  515166    H20      1.00           340,00Kč
 37 Klapal Jan               LPU9006  515142    H20     22.00           340,00Kč
 38 Kamenický Matěj          LPU9036  551990    H20     22.00           340,00Kč
 39 Knapová Jana             LPU9053    9332    D20     38.00           340,00Kč
 40 Valachová Martina        LPU9054  410785    D20     20.00           340,00Kč
 41 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H20     16.00           340,00Kč
 42 Procházka David          LPU9113  515162    H20      1.00           340,00Kč
 43 Bořil Petr               LPU9119   52135    H20     22.00           340,00Kč
 44 Petráčková Klára         LPU9261  995792    D18     61.00           340,00Kč
 45 Čermák Jan               LPU9301 1080493    H18     60.00           340,00Kč
 46 Kos Tomáš                LPU9303  410798    H18     36.00           340,00Kč
 47 Záveský Filip            LPU9306  331549    H18     24.00           340,00Kč
 48 Kubelka Tomáš            LPU9307  434590    H18     24.00           340,00Kč
 49 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D18     31.00           340,00Kč
 50 Procházková Klára        LPU9451  940318    D16     52.00           340,00Kč
 51 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H16     35.00           340,00Kč
 52 Kulhavá Eliška           LPU9657  887635    D16     46.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    18020.00        0.00        0.00        0.00    18020.00        0.00   -18020.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45    214.00           340,00Kč
  2 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D45    166.00           340,00Kč
  3 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    T3     166.00            70,00Kč
  4 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45    184.00           340,00Kč
  5 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21     53.00           340,00Kč
  6 Lazák Tomáš              LTU9102  515479    H20     43.00           340,00Kč
  7 Petržela Jan             LTU9201  515402    H18     72.00           340,00Kč
  8 Grundmannová Hana        LTU9251  405975    D18     79.00           340,00Kč
  9 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H16     83.00           340,00Kč
 10 Svobodová Lenka          LTU9551  995893    D16     61.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3130.00        0.00        0.00        0.00     3130.00        0.00    -3130.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21     78.00           340,00Kč
  2 Kovář Jindřich           MAS6800  301727    H35    141.00           340,00Kč
  3 Kovářová Jitka           MAS7350  347914    D35    196.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janeček Oldřich          MFP8200  515015    H21     24.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Břetislav            MKP4400   51668    H65    175.00           340,00Kč
  2 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H60    123.00           340,00Kč
  3 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H50    163.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Jan              MLA4201   51611    H65    148.00           340,00Kč
  2 Fišák Jan                MLA4401    7882    H65    154.00           340,00Kč
  3 Milota Josef             MLA5801    7880    H50    141.00           340,00Kč
  4 Kunc Petr                MLA8801    7878    H21     66.00           340,00Kč
  5 Macura Jan               MLA9306  301471    H18     54.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00        0.00        0.00        0.00     1700.00        0.00    -1700.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juřeník Josef            MOV5201   52774    H55    187.00           340,00Kč
  2 Jelínek Petr             MOV5502   52982    H55    191.00           340,00Kč
  3 Ryšavý Jiří              MOV5803   52776    H50    221.00           340,00Kč
  4 Holec Honza              MOV6701  232417    H40    148.00           340,00Kč
  5 Štětínský Pavel          MOV7104   52780    H35    168.00           340,00Kč
  6 Svěchota Milan           MOV7202   52778    H35    198.00           340,00Kč
  7 Štětínský Pavel          MOV9401  232406    H16     71.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2380.00        0.00        0.00        0.00     2380.00        0.00    -2380.00
 
 
Startovka oddílu: NO1 - Norsko                                   Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nipen Olav               NO10001  261501    H55    199.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H60    150.00           340,00Kč
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H55    175.00           340,00Kč
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55    157.00           340,00Kč
  4 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H40    140.00           340,00Kč
  5 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21     54.00           340,00Kč
  6 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D21      8.00           340,00Kč
  7 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D20     35.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2380.00        0.00        0.00        0.00     2380.00        0.00    -2380.00
 
 
Startovka oddílu: OCB - Orienteering club České Budějovice       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouček Václav            OCB4101   51410    T3     208.00            70,00Kč
  2 Boučková Ludmila         OCB4351   51432    T3     158.00            70,00Kč
  3 Ash Chris                OCB5801  232384    T6     127.00            70,00Kč
  4 Bouček Jakub             OCB9501  416348    H16     41.00           340,00Kč
  5 Ash Adam                 OCB9701  410400    T3     134.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Luboš              OKP6204   52279    H45    152.00           340,00Kč
  2 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D40    185.00           340,00Kč
  3 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40    179.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65    145.00           340,00Kč
  2 Hájek Jiří               ONO6400  301420    H45    162.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdráhal Robert           OOL5707  895219    H50    209.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Stanislav        OOP4800   52762    H60    153.00           340,00Kč
  2 Novotná Ludmila          OOP4850   52763    D60    148.00           340,00Kč
  3 Rychlý Miloš             OOP5302   49416    H55    195.00           340,00Kč
  4 Hájková Ludmila          OOP5751   52769    D50    123.00           340,00Kč
  5 Kociánová Eva            OOP6750   52767    T3     216.00            70,00Kč
  6 Kociánová Michaela       OOP9050   49401    D20     53.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1770.00        0.00        0.00        0.00     1770.00        0.00    -1770.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H50    175.00           340,00Kč
  2 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H50    181.00           340,00Kč
  3 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45    222.00           340,00Kč
  4 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21     41.00           340,00Kč
  5 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H18     48.00           340,00Kč
  6 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H16     44.00           340,00Kč
  7 Bořil Jan                OSN9700  232250    T3     198.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2110.00        0.00        0.00        0.00     2110.00        0.00    -2110.00
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak 1. Brněnská                   Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Robotka Libor            PBM5303   52027    H55    151.00           340,00Kč
  2 Kheil Radim              PBM7301   52061    H35    213.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H50    195.00           340,00Kč
  2 Ševčík Marek             PCB6701   51407    T6     159.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00        0.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45    124.00           340,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45    214.00           340,00Kč
  3 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H40    186.00           340,00Kč
  4 Dastychová Alexandra     PEN7450  428299    D35    124.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70    210.00           340,00Kč
  2 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65    127.00           340,00Kč
  3 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60    145.00           340,00Kč
  4 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55    129.00           340,00Kč
  5 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50    147.00           340,00Kč
  6 Kožina Petr              PGP6000   51632    H50    235.00           340,00Kč
  7 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21     18.00           340,00Kč
  8 Smolková Alena           PGP6450   53567    D45    136.00           340,00Kč
  9 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21      6.00           340,00Kč
 10 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D40    140.00           340,00Kč
 11 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D40    131.00           340,00Kč
 12 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35    162.00           340,00Kč
 13 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21     84.00           340,00Kč
 14 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21     75.00           340,00Kč
 15 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21      3.00           340,00Kč
 16 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21     81.00           340,00Kč
 17 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21     93.00           340,00Kč
 18 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21     53.00           340,00Kč
 19 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21      3.00           340,00Kč
 20 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21     35.00           340,00Kč
 21 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21     54.00           340,00Kč
 22 Hrstková Vladěna         PGP8753  995881    D21     74.00           340,00Kč
 23 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21     29.00           340,00Kč
 24 Landovský Tomáš          PGP9103  515081    H20     34.00           340,00Kč
 25 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H20     16.00           340,00Kč
 26 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D20     44.00           340,00Kč
 27 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D18     67.00           340,00Kč
 28 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D18     58.00           340,00Kč
 29 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D16     67.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     9860.00        0.00        0.00        0.00     9860.00        0.00    -9860.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vykysalý  František      PHK3002    9455    H75    125.00           340,00Kč
  2 Mikulecký Jan            PHK3801    9102    H70    202.00           680,00Kč
  3 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D50    157.00           340,00Kč
  4 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50    157.00           340,00Kč
  5 Dušátko  Petr            PHK5702    9402    H50    233.00           340,00Kč
  6 Panchártková  Jitka      PHK5951    9429    D50    131.00           340,00Kč
  7 Hejnalová  Hana          PHK6151    8949    D45    211.00           340,00Kč
  8 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H45    192.00           340,00Kč
  9 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H45    150.00           340,00Kč
 10 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D35    188.00           340,00Kč
 11 Mašata Roman             PHK7107  515050    H35    171.00           340,00Kč
 12 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21     30.00           340,00Kč
 13 Losman  Petr             PHK7901  515420    H21     78.00           340,00Kč
 14 Potůček Michal           PHK7903         P  T6     175.00            70,00Kč
 15 Topinková  Monika        PHK8051  515494    D21     68.00           340,00Kč
 16 Melounková  Lucie        PHK8054    9416    D21     83.00           340,00Kč
 17 Zvěřina  Petr            PHK8204  887920    H21     18.00           340,00Kč
 18 Justa  Pavel             PHK8701  995884    H21      0.00           340,00Kč
 19 Panchártek  Jan          PHK8802  553446    H21     96.00           340,00Kč
 20 Azebová  Nina            PHK8855    9353    D21     35.00           340,00Kč
 21 Műller  Martin           PHK8903  553440    H21     21.00           340,00Kč
 22 Čepová Daniela           PHK8951    9415    D21      2.00           680,00Kč
 23 Zelenka Tomáš            PHK9001  886259    H20     13.00           340,00Kč
 24 Kubát  Pavel             PHK9101  553441    H20     46.00           340,00Kč
 25 Kamenický  Jakub         PHK9104  553445    H20     19.00           340,00Kč
 26 Azeb  Karim              PHK9110    9352    H20     37.00           340,00Kč
 27 Novotná  Tereza          PHK9255  553444    D18     34.00           340,00Kč
 28 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H18     45.00           340,00Kč
 29 Kamenická  Kateřina      PHK9353    9832    D18     34.00           340,00Kč
 30 Kamenický  Ondřej        PHK9401  301383    H16     83.00           340,00Kč
 31 Novotná  Markéta         PHK9451  553443    D16     79.00           340,00Kč
 32 Mašata Matěj             PHK9601   53163    T6     185.00            70,00Kč
 33 Novotná  Klára           PHK9751  410790    T3     172.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    11090.00       40.00        0.00        0.00    11130.00        0.00   -11130.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba Karel             PLU7917   52482    H21     63.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holinka Lukáš            PTE9421    8851    H16     59.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H65    181.00           340,00Kč
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60    192.00           340,00Kč
  3 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H60    216.00           340,00Kč
  4 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D60    166.00           340,00Kč
  5 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D50    171.00           340,00Kč
  6 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H45    224.00           340,00Kč
  7 Doleželová Iva           PZR7171  438601    D35    200.00           340,00Kč
  8 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D18     82.00           340,00Kč
  9 Málek Jan                PZR9505  330693    H16     47.00           340,00Kč
 10 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D16     76.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3400.00        0.00        0.00        0.00     3400.00        0.00    -3400.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              RBK5307   52078    H55    161.00           340,00Kč
  2 Šindelka Antonín         RBK7215  247328    H35    204.00           340,00Kč
  3 Henek Michal             RBK8605  515193    H21     42.00           340,00Kč
  4 Šesták Jakub             RBK9001  301284    H20     13.00           340,00Kč
  5 Moučková Andrea          RBK9257   53766    D18     82.00           340,00Kč
  6 Šestáková Petra          RBK9357  219249    D18     70.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    T3     210.00            70,00Kč
  2 Buk Miloslav             ROU6202  331058    T3     202.00            70,00Kč
  3 Buková Jana              ROU7150  331208    T3     174.00            70,00Kč
  4 Nováková Lenka           ROU9250   51435    D18     58.00           340,00Kč
  5 Buk Jindřich             ROU9303   51438    H18     84.00           340,00Kč
  6 Buk Michal               ROU9601   53537    T6     201.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bělohlávek Jiří          ROZ9201  416138    H18     78.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: RUZ - TJ Růžená                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pittnerová Lenka         RUZ         129    T3     150.00           140,00Kč
  2 Kubálek Zdenek           RUZ5306   49887    H55    165.00           340,00Kč
  3 Jelínek Luboš            RUZ5504   51921    H55    159.00           340,00Kč
  4 Jelínková Jana           RUZ5552   51922    T3     220.00           140,00Kč
  5 Polednová Hana           RUZ8051   51780    D21     68.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1300.00        0.00        0.00        0.00     1300.00        0.00    -1300.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolaříková Věra          SBK5251   49685    D55    133.00           340,00Kč
  2 Kolařík Zdeněk           SBK5406   49683    H55    121.00           340,00Kč
  3 Janotová Dobra           SBK5661   49368    D50    141.00           340,00Kč
  4 Dressler Jan             SBK7911  330612    T6     177.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1090.00        0.00        0.00        0.00     1090.00        0.00    -1090.00
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blažek Václav            SBR4701   51904    H60    162.00           340,00Kč
  2 Czaschová Irena          SBR6150   51915    T3     192.00           140,00Kč
  3 Kiprá Zdenka             SBR6550   51917    D45    121.00           340,00Kč
  4 Sklenářová Radka         SBR9250  410731    D18     73.00           340,00Kč
  5 Sklenář Martin           SBR9501  307332    H16     35.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1500.00        0.00        0.00        0.00     1500.00        0.00    -1500.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H75    129.00           340,00Kč
  2 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60    174.00           340,00Kč
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60    186.00           340,00Kč
  4 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H55    173.00           340,00Kč
  5 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50    159.00           340,00Kč
  6 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50    203.00           340,00Kč
  7 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45    184.00           340,00Kč
  8 Pospíšil Vítek           SCP6800  995798    H21      6.00           340,00Kč
  9 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21     57.00           340,00Kč
 10 Khel Richard             SCP7500  416140    H35    183.00           340,00Kč
 11 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H35    159.00           340,00Kč
 12 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21     69.00           340,00Kč
 13 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21     60.00           340,00Kč
 14 Košárková Iva            SCP8152   51568    D21     77.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4760.00        0.00        0.00        0.00     4760.00        0.00    -4760.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H70    190.00           340,00Kč
  2 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50    187.00           340,00Kč
  3 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H50    167.00           340,00Kč
  4 Chmelařová Marie         SHK6352    9122    D45    190.00           340,00Kč
  5 Teplý Jiří               SHK6401    9123    H45    122.00           340,00Kč
  6 Chmelař Pavel            SHK6402    9124    H45    196.00           340,00Kč
  7 Teplá Hana               SHK6561    9125    D45    160.00           340,00Kč
  8 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21     81.00           340,00Kč
  9 Hepner David             SHK7601 1008172    H21     78.00           340,00Kč
 10 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21     15.00           340,00Kč
 11 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21      3.00           340,00Kč
 12 Stulík Jakub             SHK8212    9153    H21     93.00           340,00Kč
 13 Doležalová Lenka         SHK8256    9148    D21     32.00           340,00Kč
 14 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21     45.00           340,00Kč
 15 Stulíková Barbora        SHK8552    9161    D21     26.00           340,00Kč
 16 Šmehlík Eduard           SHK8702  515483    H21     63.00           340,00Kč
 17 Doležalová Veronika      SHK8753    9182    D21      5.00           340,00Kč
 18 Jirásek Michal           SHK8901  995831    H21      9.00           340,00Kč
 19 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D20     17.00           340,00Kč
 20 Chmelař Lukáš            SHK9102  995794    H20      7.00           340,00Kč
 21 Funda Jan                SHK9103    9843    H20      4.00           340,00Kč
 22 Chmelařová Michaela      SHK9151  995857    D20     50.00           340,00Kč
 23 Smitka Jan               SHK9204   49603    H18     39.00           340,00Kč
 24 Kudera Daniel            SHK9208  331418    H18     39.00           340,00Kč
 25 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D18     40.00           340,00Kč
 26 Provázek Jiří            SHK9302   49604    H18     33.00           340,00Kč
 27 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D18     64.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     9180.00        0.00        0.00        0.00     9180.00        0.00    -9180.00
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H60    204.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70    178.00           340,00Kč
  2 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60    168.00           340,00Kč
  3 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H60    198.00           340,00Kč
  4 Kraus Petr               SJC7303    9898    H35    180.00           340,00Kč
  5 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H35    225.00           340,00Kč
  6 Hain Jan                 SJC7502    9975    H35    192.00           340,00Kč
  7 Brožková Dana            SJC8156  500266    D21     23.00           340,00Kč
  8 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21     12.00           340,00Kč
  9 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21     59.00           340,00Kč
 10 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21     14.00           340,00Kč
 11 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21     44.00           340,00Kč
 12 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21     53.00           340,00Kč
 13 Uvizlová Martina         SJC8665            D21     32.00           340,00Kč
 14 Kodeda Štěpán            SJC8818  515176    H21     33.00           340,00Kč
 15 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21     80.00           340,00Kč
 16 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H16     86.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5440.00        0.00        0.00        0.00     5440.00        0.00    -5440.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65    151.00           340,00Kč
  2 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45    170.00           340,00Kč
  3 Parkán Jiří              SJH6801   51140    H40    132.00           340,00Kč
  4 Kubičko Petr             SJH6901   51141    H40    154.00           340,00Kč
  5 Beneš Jan                SJH7001  336767    H40    138.00           340,00Kč
  6 Benešová Iva             SJH7051     109    D40    167.00           340,00Kč
  7 Tichý Tomáš              SJH9201  886295    H18     66.00           340,00Kč
  8 Benešová Iveta           SJH9351  553451    D18     58.00           340,00Kč
  9 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    D18     67.00           340,00Kč
 10 Benešová Jana            SJH9451  920682    D16     88.00           340,00Kč
 11 Tichá Tereza             SJH9452  995864    D16     70.00           340,00Kč
 12 Kubičková Bára           SJH9551  331719    D16     70.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4080.00        0.00        0.00        0.00     4080.00        0.00    -4080.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70    182.00           340,00Kč
  2 Henneberg Jens           SJI6902  410211    H40    124.00           340,00Kč
  3 Šanderová Martina        SJI9252  428261    D18     70.00           340,00Kč
  4 Čech Jan                 SJI9601  232322    H16     56.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    T6     211.00           140,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěček Vitězslav          SKM4903   53810    H60    207.00           340,00Kč
  2 Dvorský Ilja             SKM6103   52202    H45    138.00           340,00Kč
  3 Kavan Luboš              SKM6301  416077    T6     163.00            70,00Kč
  4 Janásová Jitka           SKM6551   53818    D40    164.00           340,00Kč
  5 Pěček Martin             SKM9301  416083    H18     30.00           340,00Kč
  6 Dvorský Vojtěch          SKM9401   53824    H16     38.00           340,00Kč
  7 Kavan Jiří               SKM9402  619094    H16     80.00           340,00Kč
  8 Zvoníček Josef           SKM9404  253370    H16     59.00           340,00Kč
  9 Krajcar Ivo              SKM9501  425530    H16     65.00           340,00Kč
 10 Pěčková Veronika         SKM9651  416078    T3     182.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2860.00        0.00        0.00        0.00     2860.00        0.00    -2860.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H50    227.00           340,00Kč
  2 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D16     58.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: SL1 - Slovensko                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dávidík Marián           SL17701  533301    H21     21.00           340,00Kč
  2 Krajčovič Martin         SL19101  920654    H20     19.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: SL2 - Slovensko                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macinská Jana            SL28651 2020733    D21     74.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: SL3 - Slovensko                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrabošová Magdaléna      SL30051  416559    T3     160.00            70,00Kč
  2 Šmelíková Hana           SL36951  416825    D40    128.00           340,00Kč
  3 Hraboš Matej             SL39501 2012280    H16     89.00           340,00Kč
  4 Šmelík Martin            SL39601  406938    H16     50.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1090.00        0.00        0.00        0.00     1090.00        0.00    -1090.00
 
 
Startovka oddílu: SL4 - Slovensko                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mižúr Peter              SL40001 2008503    H20     28.00           340,00Kč
  2 Mižúr Šimon              SL40002  416570    H16     56.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: SL5 - Slovensko                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Papuga Miroslav          SL59001  886720    H20     46.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: SL6 - Slovensko                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Franko David             SL69301  515103    H18     45.00           340,00Kč
  2 Mušinský Tomáš           SL69302  920667    H18     69.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: SL7 - Slovensko                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pollak Jozef             SL76001  920651    H45    180.00           680,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H40    142.00           340,00Kč
  2 Chumová Jana             SLP7451   51354    D21     50.00           340,00Kč
  3 Šafka Jan                SLP7704   51614    T6     173.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      750.00        0.00        0.00        0.00      750.00        0.00     -750.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H35    219.00           340,00Kč
  2 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H35    150.00           340,00Kč
  3 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21     51.00           340,00Kč
  4 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21     47.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jurčák Karel             SOP5101    8720    H55    143.00           340,00Kč
  2 Moravec Stanislav        SOP5801   53462    H50    153.00           340,00Kč
  3 Procházková Martina      SOP7351  433097    D35    148.00           340,00Kč
  4 Moravcová Lucie          SOP9052   49389    D20     11.00           340,00Kč
  5 Jarnot Michal            SOP9302   49309    H18     78.00           340,00Kč
  6 Procházková Marie        SOP9551   49302    D16     52.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítek Zdeněk             SRK4701    9799    H60    138.00           340,00Kč
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60    213.00           340,00Kč
  3 Pohl Zdeněk              SRK5301    9533    H55    149.00           340,00Kč
  4 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H50    193.00           340,00Kč
  5 Kulhavá Jarmila          SRK6751  219278    D40    182.00           340,00Kč
  6 Hrobařová Lenka          SRK7751    9482    D21     29.00           340,00Kč
  7 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21     72.00           340,00Kč
  8 Dusílek Adam             SRK8902    9504    H21     54.00           340,00Kč
  9 Macháň Václav            SRK9001    9492    T6     183.00            70,00Kč
 10 Ptáček Jiří              SRK9002    9491    H20      7.00           340,00Kč
 11 Kosová Denisa            SRK9151  995837    D20      8.00           340,00Kč
 12 Říčařová Žaneta          SRK9152    9804    D20     59.00           340,00Kč
 13 Handl Jindřich           SRK9201    9486    H18     33.00           340,00Kč
 14 Reslová Hana             SRK9352    9794    D18     73.00           340,00Kč
 15 Heřman Ondřej            SRK9503    9814    H16     59.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4830.00        0.00        0.00        0.00     4830.00        0.00    -4830.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ostřanský Josef          SSU4302  352330    H65    184.00           340,00Kč
  2 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D50    121.00           340,00Kč
  3 Ostřanská Iveta          SSU6591  224901    D45    181.00           340,00Kč
  4 Kašparová Ivana          SSU6951    6713    D40    203.00           340,00Kč
  5 Kašpar Jaroslav          SSU7004    6710    H40    136.00           340,00Kč
  6 Král Václav              SSU8243   52555    H21     87.00           340,00Kč
  7 Poklop Martin            SSU8802 1007536    H21     69.00           340,00Kč
  8 Král Vojtěch             SSU8841  887940    H21     48.00           340,00Kč
  9 Březinová Marie          SSU9191   52541    D20      5.00           340,00Kč
 10 Kašparová Zuzka          SSU9661  425560    T3     180.00            70,00Kč
 11 Kašpar Petr              SSU9911   52547    T3     204.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3200.00        0.00        0.00        0.00     3200.00        0.00    -3200.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50    229.00           340,00Kč
  2 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40    149.00           340,00Kč
  3 Ludvík Vojtěch           STB9301  920668    H18     75.00           340,00Kč
  4 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    T3     130.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1090.00        0.00        0.00        0.00     1090.00        0.00    -1090.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Antonín          STE4801   52517    H60    135.00           340,00Kč
  2 Zdráhal Tomáš            STE5301   52530    H55    145.00           340,00Kč
  3 Albert František         STE5804   52531    H50    191.00           340,00Kč
  4 Václavek Tomáš           STE5809   52526    H50    217.00           340,00Kč
  5 Neumann Jaroslav         STE5902    8276    H50    165.00           340,00Kč
  6 Višňa Milan              STE5904  307337    H50    199.00           340,00Kč
  7 Hepnar Luboš             STE6307   52506    H45    220.00           340,00Kč
  8 Skyva Petr               STE6501 1007547    H45    226.00           340,00Kč
  9 Neumannová Kamila        STE6751   52514    D40    209.00           340,00Kč
 10 Petřivalský Marek        STE6907 1004660    H40    178.00           340,00Kč
 11 Skyvová Kristýna         STE7054 1007548    D40    176.00           340,00Kč
 12 Tomanek Daniel           STE7401   52288    H21     81.00           340,00Kč
 13 Doležel Ondřej           STE9202   51123    H18     57.00           340,00Kč
 14 Német Kryštof            STE9308 1007551    H18     81.00           340,00Kč
 15 Neumannová Anna          STE9456  426325    D16     58.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5100.00        0.00        0.00        0.00     5100.00        0.00    -5100.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               STH5501    9063    H55    155.00           680,00Kč
  2 Exner Jan                STH9001  995865    H20      4.00           340,00Kč
  3 Klouček Tomáš            STH9002    9049    H20     40.00           340,00Kč
  4 Kučera Michal            STH9201   51110    H18     42.00           340,00Kč
  5 Uvizl Marek              STH9202    9990    H18     36.00           340,00Kč
  6 Charvát Jiří             STH9204   49362    H18     57.00           340,00Kč
  7 Janata Jakub             STH9205  303904    H18     39.00           340,00Kč
  8 Chloupek Adam            STH9302  995849    H18     48.00           340,00Kč
  9 Ducháčková Kateřina      STH9356  416278    D18     49.00           340,00Kč
 10 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H16     89.00           340,00Kč
 11 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H16     65.00           340,00Kč
 12 Pacholíková Lucie        STH9552  253373    D16     82.00           680,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4760.00        0.00        0.00        0.00     4760.00        0.00    -4760.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45    128.00           340,00Kč
  2 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45    178.00           340,00Kč
  3 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21     57.00           340,00Kč
  4 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D20      5.00           340,00Kč
  5 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D20     47.00           340,00Kč
  6 Sládková Helena          TAP9151   53443    D20     17.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Liščinská Eva            TBM4451   49660    D65    135.00           340,00Kč
  2 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60    132.00           340,00Kč
  3 Sponar Jan               TBM5004   53295    H60    120.00           340,00Kč
  4 Cigošová Anna            TBM5253  410192    D55    185.00           340,00Kč
  5 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55    145.00           340,00Kč
  6 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50    213.00           340,00Kč
  7 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D50    153.00           340,00Kč
  8 Urválek Jiří             TBM6107   53296    H45    130.00           340,00Kč
  9 Hlaváč Jiří              TBM6116  515497    H45    160.00           340,00Kč
 10 Nykodým Petr             TBM6307   53263    H45    234.00           340,00Kč
 11 Brlica Pavel             TBM6517  920675    H45    228.00           340,00Kč
 12 Nykodýmová Monika        TBM6870  232038    D40    152.00           340,00Kč
 13 Hlaváčová Šárka          TBM7258   49656    D35    184.00           340,00Kč
 14 Štěpánková Kateřina      TBM7654   53276    D21     86.00           340,00Kč
 15 Čech Radovan             TBM7835  515094    H21     54.00           340,00Kč
 16 Kozáková Zdenka          TBM7952  515006    D21     65.00           340,00Kč
 17 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21     36.00           340,00Kč
 18 Liščinský Zdeněk         TBM8215   53282    H21     39.00           340,00Kč
 19 Malý Ondřej              TBM8911   51513    H21     96.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6460.00        0.00        0.00        0.00     6460.00        0.00    -6460.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Michal        TEP4400   52159    H65    166.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárková Jindra         TJH0451  426377    T3     148.00            70,00Kč
  2 Tichý Martin             TJH6401   51929    H45    232.00           340,00Kč
  3 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45    196.00           340,00Kč
  4 Komárková Lenka          TJH7651  995845    D21     23.00           340,00Kč
  5 Komárek Arnošt           TJH7701  434585    T6     141.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1160.00        0.00        0.00        0.00     1160.00        0.00    -1160.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H40    180.00           340,00Kč
  2 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D50    127.00           340,00Kč
  3 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40    166.00           340,00Kč
  4 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40    143.00           340,00Kč
  5 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H40    184.00           340,00Kč
  6 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40    200.00           340,00Kč
  7 Strachota Petr           TJN8700   52576    H21     84.00           340,00Kč
  8 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21     36.00           340,00Kč
  9 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21     50.00           340,00Kč
 10 Hostaš Petr              TJN9001  416830    T6     193.00            70,00Kč
 11 Picek Jan                TJN9101  416840    H20     10.00           340,00Kč
 12 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18     37.00           340,00Kč
 13 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16     35.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4150.00        0.00        0.00        0.00     4150.00        0.00    -4150.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cedrych Karel            TJP5500   53526    H55    147.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gavendová Anna           TRI4650   49330    D60    151.00           340,00Kč
  2 Kovaříková Mária         TRI6950    8651    D35    168.00           340,00Kč
  3 Kantor Ondřej            TRI9103  920676    H20     31.00           340,00Kč
  4 Jastrzembská Tereza      TRI9256   49312    D18     43.00           340,00Kč
  5 Kosová Barbora           TRI9258  416127    D18     76.00           340,00Kč
  6 Argaláš Michal           TRI9301  887630    H18     63.00           340,00Kč
  7 Nožková Sára             TRI9353    8652    D18     55.00           340,00Kč
  8 Kosová Štěpánka          TRI9458   49371    D16     49.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2720.00        0.00        0.00        0.00     2720.00        0.00    -2720.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55    135.00           340,00Kč
  2 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55    169.00           340,00Kč
  3 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H55    171.00           340,00Kč
  4 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50    185.00           340,00Kč
  5 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H45    240.00           340,00Kč
  6 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45    154.00           340,00Kč
  7 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21     56.00           340,00Kč
  8 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H35    222.00           340,00Kč
  9 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    T6     155.00            70,00Kč
 10 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21     14.00           340,00Kč
 11 Fialová Zuzana           TTR9051  232497    D20     41.00           340,00Kč
 12 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H18     48.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3810.00        0.00        0.00        0.00     3810.00        0.00    -3810.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H60    177.00           340,00Kč
  2 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H55    209.00           340,00Kč
  3 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H55    141.00           340,00Kč
  4 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50    155.00           340,00Kč
  5 Stárek Filip             TUR6602    8218    H40    134.00           340,00Kč
  6 Baier Martin             TUR7603    8020    H21     45.00           340,00Kč
  7 Fodor Petr               TUR8103   53769    H21     36.00           340,00Kč
  8 Rufferová Iva            TUR8354  822282    D21     62.00           340,00Kč
  9 Váňa Martin              TUR8401   53759    H21      0.00           340,00Kč
 10 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21     30.00           340,00Kč
 11 Krafková Lucie           TUR8650    8537    D21     62.00           340,00Kč
 12 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21     72.00           340,00Kč
 13 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H20     10.00           340,00Kč
 14 Švirák Ondřej            TUR9102  995802    H20      4.00           340,00Kč
 15 Beranová Barbora         TUR9152  995839    D20     29.00           340,00Kč
 16 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H18     81.00           340,00Kč
 17 Švábková Anna            TUR9352    7712    D18     76.00           340,00Kč
 18 Pavlovcová Petra         TUR9353  995878    D18     52.00           340,00Kč
 19 Kochová Nikola           TUR9358  515087    D18     64.00           340,00Kč
 20 Rychlý Michal            TUR9402  995842    H16     47.00           340,00Kč
 21 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D16     82.00           340,00Kč
 22 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D16     67.00           340,00Kč
 23 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D16     73.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7820.00        0.00        0.00        0.00     7820.00        0.00    -7820.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D16     55.00           340,00Kč
  2 Horák Patrik             TUV9501  411609    H16     80.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Láznička Alois           TZL3613  425533    H70    170.00           340,00Kč
  2 Jelínek Petr             TZL4902  553431    H60    147.00           340,00Kč
  3 Jelínek Vít              TZL5102  219271    H55    133.00           340,00Kč
  4 Slováček Rudolf          TZL5402   53322    H55    185.00           340,00Kč
  5 Háj Bohumil              TZL5601   53341    H50    197.00           340,00Kč
  6 Nečas Rudolf             TZL5703   53320    H50    201.00           340,00Kč
  7 Krejčík Zbyněk           TZL5704  571221    H50    177.00           340,00Kč
  8 Jelínková Dagmar         TZL5757  207823    D50    125.00           340,00Kč
  9 Hájová Jana              TZL6051    8919    D50    163.00           340,00Kč
 10 Krejčíková Monika        TZL6262   52219    D45    175.00           340,00Kč
 11 Schäfer Michal           TZL6304   52341    H45    186.00           340,00Kč
 12 Láznička Libor           TZL6701  331193    T6     179.00            70,00Kč
 13 Lázničková Marcela       TZL6751  331685    T3     140.00            70,00Kč
 14 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    H40    182.00           340,00Kč
 15 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    D35    180.00           340,00Kč
 16 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21     51.00           340,00Kč
 17 Smola Michal             TZL8131  515174    H21     27.00           340,00Kč
 18 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21     66.00           340,00Kč
 19 Dlabaja Štěpán           TZL8508  995797    H21     78.00           340,00Kč
 20 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21     29.00           340,00Kč
 21 Přibyl Broněk            TZL8603   53362    H21     33.00           340,00Kč
 22 Nečas Jiří               TZL9101  887934    H20     34.00           340,00Kč
 23 Benroth Martin           TZL9206  416064    H18     60.00           340,00Kč
 24 Krejčíková Marie         TZL9252  416043    D18     67.00           340,00Kč
 25 Schäfer Jan              TZL9301  416051    H18     21.00           340,00Kč
 26 Kašpar Michal            TZL9308  886701    H18     27.00           340,00Kč
 27 Odstrčilík Viktor        TZL9309 2017668    H18     72.00           340,00Kč
 28 Korčák Jakub             TZL9403  920669    H16     80.00           340,00Kč
 29 Láznička Jan             TZL9405  886828    H16     74.00           340,00Kč
 30 Jeřábková Jitka          TZL9453  218978    D16     43.00           340,00Kč
 31 Kociánová Barbora        TZL9454  218972    D16     88.00           340,00Kč
 32 Chovanec David           TZL9502  426400    H16     50.00           340,00Kč
 33 Láznička Václav          TZL9901  331753    T3     214.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    10410.00        0.00        0.00        0.00    10410.00        0.00   -10410.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jánošík Antonín          UOL5201  483025    T6     197.00           140,00Kč
  2 Poklopová Ivana          UOL6451   52451    D45    205.00           340,00Kč
  3 Horčičková Eva           UOL7051   52472    D35    204.00           340,00Kč
  4 Poklopová Lenka          UOL8951 1007544    D21     56.00           340,00Kč
  5 Jakobová Adélka          UOL9052   52507    D20     29.00           340,00Kč
  6 Štrajtová Štěpánka       UOL9151   52465    D20     23.00           340,00Kč
  7 Indráková Adélka         UOL9153  897391    D20     44.00           340,00Kč
  8 Čermáková Magdalena      UOL9155  361921    D20     59.00           340,00Kč
  9 Horčičková Vendula       UOL9353   52733    D18     43.00           340,00Kč
 10 Šimková Johanka          UOL9355 2011817    D18     34.00           340,00Kč
 11 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D16     55.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3540.00        0.00        0.00        0.00     3540.00        0.00    -3540.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H50    207.00           340,00Kč
  2 Smutná Jana              VAM6251    9676    D40    173.00           340,00Kč
  3 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D45    217.00           340,00Kč
  4 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21     18.00           340,00Kč
  5 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21     77.00           340,00Kč
  6 Petras Tomáš             VAM8801    9508    H21     90.00           340,00Kč
  7 Müllerová Věra           VAM9051  515442    D20     23.00           340,00Kč
  8 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H16     41.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2720.00        0.00        0.00        0.00     2720.00        0.00    -2720.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VBM4410   49651    H65    163.00           340,00Kč
  2 Chmelík Aleš             VBM4732   53217    H60    144.00           340,00Kč
  3 Dokoupil Vladimír        VBM4806   53305    H60    183.00           340,00Kč
  4 Potěšil Václav           VBM5613  301201    T3     144.00            70,00Kč
  5 Potěšilová Vladimíra     VBM5655   53238    D50    143.00           340,00Kč
  6 Hirš Libor               VBM6000   53221    H50    147.00           340,00Kč
  7 Bravená Alexandra        VBM6155  301547    D45    130.00           340,00Kč
  8 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H45    136.00           340,00Kč
  9 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45    208.00           340,00Kč
 10 Jemelíková Lada          VBM6555   53223    D45    202.00           340,00Kč
 11 Pinterová Kateřina       VBM6651  515032    T3     200.00            70,00Kč
 12 Chroustová Petra         VBM6655  995888    D40    194.00           340,00Kč
 13 Hiršová Marcela          VBM7079   53222    D40    158.00           340,00Kč
 14 Fučík Karel              VBM7246  720921    H21     72.00           340,00Kč
 15 Fučíková Hana            VBM7751    8008    D21     77.00           340,00Kč
 16 Gothardová Eva           VBM7752   53301    D21     20.00           340,00Kč
 17 Henek Vladan             VBM8002  515122    H21      9.00           340,00Kč
 18 Rouš Pavel               VBM8102   53679    T6     199.00            70,00Kč
 19 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21     84.00           340,00Kč
 20 Kočí Martin              VBM8702  929929    T6     203.00            70,00Kč
 21 Bravený Adam             VBM8801  866998    H21     18.00           340,00Kč
 22 Chmelíková Zuzana        VBM9353  361990    T3     154.00           140,00Kč
 23 Chroustová Lenka         VBM9451  331025    D16     79.00           340,00Kč
 24 Hiršová Gabriela         VBM9651  416028    D16     61.00           340,00Kč
 25 Hirš Otakar              VBM9801  416029    T3     190.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6950.00        0.00        0.00        0.00     6950.00        0.00    -6950.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H60    180.00           340,00Kč
  2 Hošek Lubomír            VCB6101  301626    H45    166.00           340,00Kč
  3 Teringl Radek            VCB6502    8044    H45    238.00           340,00Kč
  4 Brožka Martin            VCB6901  416305    H21     36.00           340,00Kč
  5 Janošík Radek            VCB7402  416301    H35    165.00           340,00Kč
  6 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D21      8.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelař Daniel           VIC7212   53119    T6     209.00           140,00Kč
  2 Rydlová Jana             VIC7752  426333    T6     207.00           140,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H60    126.00           340,00Kč
  2 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55    201.00           340,00Kč
  3 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55    141.00           340,00Kč
  4 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55    123.00           340,00Kč
  5 Henych Petr              VLI6001  515132    H21     90.00           340,00Kč
  6 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D40    218.00           340,00Kč
  7 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21     39.00           340,00Kč
  8 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21     90.00           340,00Kč
  9 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21     83.00           340,00Kč
 10 Šumberová Zuzana         VLI8304            T3     224.00           140,00Kč
 11 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21     57.00           340,00Kč
 12 Poloprutská Markéta      VLI9251 2020750    D18     52.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3880.00        0.00        0.00        0.00     3880.00        0.00    -3880.00
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H65    160.00           340,00Kč
  2 Vlachová Renata          VOV4450    8882    D65    123.00           340,00Kč
  3 Tesař Jiří               VOV6702  352349    H40    146.00           340,00Kč
  4 Tesařová Bohumila        VOV6957  352350    D40    170.00           340,00Kč
  5 Vlach Jiří               VOV7900    8881    H21     57.00           340,00Kč
  6 Kopec Tomáš              VOV8203   52641    T6     153.00            70,00Kč
  7 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21     11.00           340,00Kč
  8 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D16     61.00           340,00Kč
  9 Tesařová Jana            VOV9751  232620    T3     170.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouchalová Zdena         VPM5757   52378    D50    135.00           340,00Kč
  2 Kodeda Oldřich           VPM5901   52372    H50    171.00           340,00Kč
  3 Hašková Eva              VPM7352  515112    D35    140.00           340,00Kč
  4 Vodrážka Ondřej          VPM7702  995796    H21     93.00           340,00Kč
  5 Vodrážková Kateřina      VPM7995   53252    T6     121.00            70,00Kč
  6 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    H21     30.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1770.00        0.00        0.00        0.00     1770.00        0.00    -1770.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201   51932    H35    147.00           340,00Kč
  2 Jarošová Ludmila         VRB9350  301325    D18     52.00           340,00Kč
  3 Jančová Jana             VRB9450  232186    D16     85.00           340,00Kč
  4 Haltofová Eva            VRB9499  436949    D16     88.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70    198.00           340,00Kč
  2 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    D60    163.00           340,00Kč
  3 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H60    129.00           340,00Kč
  4 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H60    201.00           340,00Kč
  5 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21     12.00           340,00Kč
  6 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D20      2.00           340,00Kč
  7 Kičinová Erika           VRL9154    9213    D20     14.00           340,00Kč
  8 Doležalová Radka         VRL9252 2017672    D18     37.00           340,00Kč
  9 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D18     61.00           340,00Kč
 10 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16     77.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3400.00        0.00        0.00        0.00     3400.00        0.00    -3400.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65    178.00           340,00Kč
  2 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60    156.00           340,00Kč
  3 Uher Petr                VSP5001   51741    H55    181.00           340,00Kč
  4 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60    154.00           340,00Kč
  5 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H55    163.00           340,00Kč
  6 Horová Magda             VSP5450    9782    D55    137.00           340,00Kč
  7 Škorpil Martin           VSP5700 2011900    H50    173.00           340,00Kč
  8 Šváb Jan                 VSP5801  410397    H50    205.00           340,00Kč
  9 Lacigová Ivana           VSP5950   51732    D50    145.00           340,00Kč
 10 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45    127.00           340,00Kč
 11 Němeček Jan              VSP6201   52282    H45    158.00           340,00Kč
 12 Semík Jan                VSP6507   53572    H45    210.00           340,00Kč
 13 Gajda Jan                VSP6801  515108    H40    160.00           340,00Kč
 14 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21     15.00           340,00Kč
 15 Novotná Markéta          VSP7051    7911    D40    188.00           340,00Kč
 16 Horáková Lenka           VSP7255   51728    T6     161.00            70,00Kč
 17 Arnošt Kamil             VSP7301   51648    H35    201.00           340,00Kč
 18 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   51649    H35    207.00           340,00Kč
 19 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D35    132.00           340,00Kč
 20 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21     59.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6530.00        0.00        0.00        0.00     6530.00        0.00    -6530.00
 
 
Startovka oddílu: XXX - Neregistrovaní                           Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrušková Michaela      XXX             P  T6     167.00           140,00Kč
  2 Voborská  Jana           XXX       51606    T3     222.00           140,00Kč
  3 Novotná Šárka            XXX0151         P  T3     184.00           140,00Kč
  4 Vlková Radka             XXX6551         P  T3     186.00           140,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00      120.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: YBM - Klub turistů a lyžařů Brno               Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomanová Elena           YBM6666  253127    T6     187.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Petr               ZBM6301  630426    T6     195.00            70,00Kč
  2 Bukovacová Alena         ZBM7454  232008    D35    156.00           340,00Kč
  3 Tomeš Petr               ZBM7531  896967    H35    174.00           340,00Kč
  4 Humlíček Aleš            ZBM7539  609906    H35    210.00           340,00Kč
  5 Zámečník David           ZBM7549   52065    H35    216.00           340,00Kč
  6 Bukovac Maroš            ZBM7605  232006    H21     48.00           340,00Kč
  7 Jelínek Petr             ZBM7801    8100    H21     30.00           340,00Kč
  8 Gebauerová Jana          ZBM7951  703370    D21      8.00           340,00Kč
  9 Bukovac Palo             ZBM8101  515478    H21     81.00           340,00Kč
 10 Otrusina Jiří            ZBM8201 1602629    H21     24.00           340,00Kč
 11 Dlabaja Tomáš            ZBM8308  500850    H21     84.00           340,00Kč
 12 Chvátal Lukáš            ZBM8309  348120    T6     165.00            70,00Kč
 13 Křístková Veronika       ZBM8379   52865    D21     89.00           340,00Kč
 14 Liščinský Tomáš          ZBM8411  416107    T6     129.00            70,00Kč
 15 Kabáth David             ZBM8433    8871    H21      9.00           340,00Kč
 16 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21     59.00           340,00Kč
 17 Tomešová Daniela         ZBM8467    9067    D21     26.00           340,00Kč
 18 Stehlík Martin           ZBM8503   49689    H21     48.00           340,00Kč
 19 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21     51.00           340,00Kč
 20 Bialožyt Michal          ZBM8707  995883    H21     39.00           340,00Kč
 21 Zháňal Jan               ZBM8721  336758    H21     60.00           340,00Kč
 22 Zelinka Jiří             ZBM8740  232019    H21     75.00           340,00Kč
 23 Chromý Adam              ZBM8841  515127    H21     75.00           340,00Kč
 24 Hlavová Hana             ZBM8888  515450    D21     80.00           340,00Kč
 25 Hájek Daniel             ZBM8919  890118    H21     42.00           340,00Kč
 26 Zimmermann Jakub         ZBM8928  995810    H21     66.00           340,00Kč
 27 Mádlová Věra             ZBM8951  995814    D21     56.00           340,00Kč
 28 Hendrychová Zuzana       ZBM8954  416329    D21     74.00           340,00Kč
 29 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D21     50.00           340,00Kč
 30 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H20     25.00           340,00Kč
 31 Jablonovská Lenka        ZBM9063 2008513    T6     181.00            70,00Kč
 32 Zimmermann Štěpán        ZBM9101  911220    H20     19.00           340,00Kč
 33 Bravený Vít              ZBM9102  888891    H20     43.00           340,00Kč
 34 Kazda Adam               ZBM9104  232343    H20      7.00           340,00Kč
 35 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D20     20.00           340,00Kč
 36 Mervartová Kristýna      ZBM9160  897388    D20     56.00           340,00Kč
 37 Brlica Pavel             ZBM9302  515462    H18     75.00           340,00Kč
 38 Jemelíková Denisa        ZBM9351   49313    D18     43.00           340,00Kč
 39 Koporová Petra           ZBM9353   53722    D18     46.00           340,00Kč
 40 Hrušková Barbora         ZBM9354  416102    D18     70.00           340,00Kč
 41 Novotná Jana             ZBM9355 1555511    D18     82.00           340,00Kč
 42 Jašek Otakar             ZBM9422  230664    H16     74.00           340,00Kč
 43 Chromá Kateřina          ZBM9451    8939    D16     46.00           340,00Kč
 44 Tesařová Markéta         ZBM9456  219242    D16     52.00           340,00Kč
 45 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H16     86.00           340,00Kč
 46 Hruška Jakub             ZBM9515  232254    H16     68.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    14560.00        0.00        0.00        0.00    14560.00        0.00   -14560.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H35    144.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slabý Jan                ZHR7901   52150    T6     125.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: ZLH - OOB TJ Zlaté Hory                        Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Hana           ZLH5950   52658    T3     194.00           140,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  Sobota 18.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            ZPV0000  301599    T3     152.00            70,00Kč
  2 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H55    193.00           340,00Kč
  3 Křeček Miroslav          ZPV6213  352336    H45    144.00           340,00Kč
  4 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D45    199.00           340,00Kč
  5 Holinka Martin           ZPV6712  307331    H40    164.00           340,00Kč
  6 Holinková Hana           ZPV6777   52587    D35    144.00           340,00Kč
  7 Křečková Petra           ZPV7076   52582    D40    134.00           340,00Kč
  8 Holinka Matouš           ZPV9222    8850    T6     145.00           140,00Kč
  9 Křečková Lenka           ZPV9271  515412    D18     61.00           340,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2590.00        0.00        0.00        0.00     2590.00        0.00    -2590.00