Startovka kategorie                                              16.9.2010 21:01:56
                       Mistrovství ČR na klasické trati 2010
===ČSOB-SJI===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D35         6.4km  260m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C  428299 124.00         
  2 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167 128.00         
  3 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303 132.00         
  4 Hájková Jitka            SK SP Kylešovice     KYL7150 C  515407 136.00         
  5 Hašková Eva              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 C  515112 140.00         
  6 Holinková Hana           KOB Železárny Prostě ZPV6777 C   52587 144.00         
  7 Procházková Martina      OOB TJ Slezan Opava  SOP7351 C  433097 148.00         
  8 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155 152.00         
  9 Bukovacová Alena         SK Žabovřesky Brno   ZBM7454 C  232008 156.00         
 10 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C 2011857 160.00         
 11 Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C   53598 164.00         
 12 Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C    8651 168.00         
 13 Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C   52453 172.00         
 14 Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C   52715 176.00         
 15 Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C   53853 180.00         
 16 Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C   49656 184.00         
 17 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146 188.00         
 18 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 192.00         
 19 Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C  347914 196.00         
 20 Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C  438601 200.00         
 21 Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C   52472 204.00         
 
Startovka kategorie: D40         5.7km  150m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806 122.00         
  2 Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C  920695 125.00         
  3 Šmelíková Hana           Slovensko            SL36951 C  416825 128.00         
  4 Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C  232198 131.00         
  5 Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C   52582 134.00         
  6 Tóth Ágnes               Maďarsko             HU36751 C  411967 137.00         
  7 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089 140.00         
  8 Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C    7726 143.00         
  9 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 146.00         
 10 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988 149.00         
 11 Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C  232038 152.00         
 12 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882 155.00         
 13 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C   53222 158.00         
 14 Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C   51411 161.00         
 15 Janásová Jitka           KOB Směr Kroměříž    SKM6551 C   53818 164.00         
 16 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109 167.00         
 17 Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C  352350 170.00         
 18 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676 173.00         
 19 Skyvová Kristýna         SK SKI-OB Šternberk  STE7054 C 1007548 176.00         
 20 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717 179.00         
 21 Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C  219278 182.00         
 22 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677 185.00         
 23 Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C    7911 188.00         
 24 Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C   51837 191.00         
 25 Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C  995888 194.00         
 26 Hadačová Gabriela        POBO - přátelé OB Op AOP6751 C    8810 197.00         
 27 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359 200.00         
 28 Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C    6713 203.00         
 29 Zimmermannová Milena     OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C  416244 206.00         
 30 Neumannová Kamila        SK SKI-OB Šternberk  STE6751 C   52514 209.00         
 31 Soldánová Karin          SK Prostějov         JPV6971 C   49888 212.00         
 32 Muselíková Vladislava    KOB Moira Brno       ABM7051 C  416013 215.00         
 33 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061 218.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.9km  160m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kiprá Zdenka             SKOB Bruntál         SBR6550 C   51917 121.00         
  2 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316 124.00         
  3 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734 127.00         
  4 Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C  301547 130.00         
  5 Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C   52701 133.00         
  6 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567 136.00         
  7 Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C  416142 139.00         
  8 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431 142.00         
  9 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868 145.00         
 10 Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C   52417 148.00         
 11 Troupová Vladěna         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6351 C   51412 151.00         
 12 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944 154.00         
 13 Kovaříčková Darja        OOB TJ Sokol Křemže  KRE6352 C   51413 157.00         
 14 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125 160.00         
 15 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601 163.00         
 16 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972 166.00         
 17 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 169.00         
 18 Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C   52687 172.00         
 19 Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C   52219 175.00         
 20 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161 178.00         
 21 Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C  224901 181.00         
 22 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  301143 184.00         
 23 Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C   52694 187.00         
 24 Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C    9122 190.00         
 25 Sochorová Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C   52943 193.00         
 26 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C   51925 196.00         
 27 Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C   52427 199.00         
 28 Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C   53223 202.00         
 29 Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C   52451 205.00         
 30 Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C   52692 208.00         
 31 Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949 211.00         
 32 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 214.00         
 33 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681 217.00         
 
Startovka kategorie: D50         4.6km  120m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553 121.00         
  2 Hájková Ludmila          TJ Opava             OOP5751 C   52769 123.00         
  3 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823 125.00         
  4 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256 127.00         
  5 Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C   52412 129.00         
  6 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429 131.00         
  7 Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C   49615 133.00         
  8 Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C   52378 135.00         
  9 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211 137.00         
 10 Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C   52698 139.00         
 11 Janotová Dobra           KOB Start Blansko    SBK5661 C   49368 141.00         
 12 Potěšilová Vladimíra     VSK Mendelu Brno     VBM5655 C   53238 143.00         
 13 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732 145.00         
 14 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862 147.00         
 15 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566 149.00         
 16 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892 151.00         
 17 Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C   53261 153.00         
 18 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237 155.00         
 19 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401 157.00         
 20 Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870 159.00         
 21 Muzsnai Ágota            Maďarsko             HU10051 C  232846 161.00         
 22 Hájová Jana              SKOB Zlín            TZL6051 C    8919 163.00         
 23 Cahlová Slávka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5451 C  416063 165.00         
 24 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365 167.00         
 25 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290 169.00         
 26 Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C   51900 171.00         
 27 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604 173.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.8km  145m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966 121.00         
  2 Flašarová Marie          OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C   52676 125.00         
  3 Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C  232900 129.00         
  4 Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C   49685 133.00         
  5 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R    9782 137.00         
  6 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216 141.00         
  7 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C  301247 145.00         
  8 Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C   52226 149.00         
  9 Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C   52058 153.00         
 10 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688 157.00         
 11 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799 161.00         
 12 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959 165.00         
 13 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253 169.00         
 14 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991 173.00         
 15 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068 177.00         
 16 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603 181.00         
 17 Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C  410192 185.00         
 
Startovka kategorie: D60         3.8km  123m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C   53006 145.00         
  2 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763 148.00         
  3 Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C   49330 151.00         
  4 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645 154.00         
  5 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549 157.00         
  6 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 160.00         
  7 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998 163.00         
  8 Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C   49821 166.00         
  9 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247 169.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.7km  120m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C    8882 123.00         
  2 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698 127.00         
  3 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542 131.00         
  4 Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C   49660 135.00         
 
Startovka kategorie: H35         8.8km  305m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C  995851 138.00         
  2 Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C  301727 141.00         
  3 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C  995800 144.00         
  4 Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C   51932 147.00         
  5 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630 150.00         
  6 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498 153.00         
  7 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534 156.00         
  8 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C   51566 159.00         
  9 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460 162.00         
 10 Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402 C  416301 165.00         
 11 Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C   52780 168.00         
 12 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 171.00         
 13 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967 174.00         
 14 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R   51733 177.00         
 15 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898 180.00         
 16 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C  416140 183.00         
 17 Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C    8487 186.00         
 18 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854 189.00         
 19 Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C    9975 192.00         
 20 Tornai Szabolcs          Maďarsko             HU27101 C  339871 195.00         
 21 Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C   52778 198.00         
 22 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C   51648 201.00         
 23 Šindelka Antonín         SK Radioklub Blansko RBK7215 C  247328 204.00         
 24 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C   51649 207.00         
 25 Humlíček Aleš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C  609906 210.00         
 26 Kheil Radim              TJ Spartak 1. Brněns PBM7301 C   52061 213.00         
 27 Zámečník David           SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C   52065 216.00         
 28 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626 219.00         
 29 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 222.00         
 30 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911 225.00         
 
Startovka kategorie: H40         8.0km  305m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448 120.00         
  2 Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C   51684 122.00         
  3 Henneberg Jens           OK Jihlava           SJI6902 C  410211 124.00         
  4 Pavlík Radek             Magnus Orienteering  ASU6849 C  229388 126.00         
  5 Janeček Jiří             TJ Sokol Čelechovice CEL6827 C   52407 128.00         
  6 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152 130.00         
  7 Parkán Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801 C   51140 132.00         
  8 Stárek Filip             OOB TJ Turnov / MTBO TUR6602 C    8218 134.00         
  9 Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C    6710 136.00         
 10 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767 138.00         
 11 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967 140.00         
 12 Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C   51613 142.00         
 13 Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C   52643 144.00         
 14 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349 146.00         
 15 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417 148.00         
 16 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523 150.00         
 17 Gross Michal             KOB Moira Brno       ABM6946 C   52009 152.00         
 18 Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH6901 C   51141 154.00         
 19 Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB6701 C  339554 156.00         
 20 Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C  232879 158.00         
 21 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108 160.00         
 22 Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C  920690 162.00         
 23 Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C  307331 164.00         
 24 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256 166.00         
 25 Mokrý Jan                KOB Moira Brno       ABM6611 C  232736 168.00         
 26 Hubáček Martin           TJ Sokol Čelechovice CEL7015 C   52409 170.00         
 27 Voborník Petr            SK OB Chotěboř       CTB6601 C   51836 172.00         
 28 Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C  416072 174.00         
 29 Mokrý Pavel              KOB Moira Brno       ABM6801 C    4783 176.00         
 30 Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C 1004660 178.00         
 31 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C 1302798 180.00         
 32 Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C  416048 182.00         
 33 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C    7750 184.00         
 34 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185 186.00         
 35 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267 188.00         
 36 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179 190.00         
 37 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276 192.00         
 
Startovka kategorie: H45         6.3km  160m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    9876 120.00         
  2 Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C    9123 122.00         
  3 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998 124.00         
  4 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C   53271 126.00         
  5 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440 128.00         
  6 Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C   53296 130.00         
  7 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336 132.00         
  8 Opletal Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C  253121 134.00         
  9 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C  515090 136.00         
 10 Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C   52202 138.00         
 11 Németh Csaba             Maďarsko             HU36202 C   45384 140.00         
 12 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C  887168 142.00         
 13 Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C  352336 144.00         
 14 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873 146.00         
 15 Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C  433100 148.00         
 16 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424 150.00         
 17 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279 152.00         
 18 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543 154.00         
 19 Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C   51418 156.00         
 20 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282 158.00         
 21 Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C  515497 160.00         
 22 Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C  301420 162.00         
 23 Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C   52700 164.00         
 24 Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C  301626 166.00         
 25 Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C 2020730 168.00         
 26 Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C  331118 170.00         
 27 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971 172.00         
 28 Vavrys Petr              OOB TJ Slovan Luhačo LCE6413 C   52693 174.00         
 29 Sochor Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C  515436 176.00         
 30 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C   51508 178.00         
 31 Pollak Jozef             Slovensko            SL76001 C  920651 180.00         
 32 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783 182.00         
 33 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632 184.00         
 34 Schäfer Michal           SKOB Zlín            TZL6304 C   52341 186.00         
 35 Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C  307338 188.00         
 36 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041 190.00         
 37 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369 192.00         
 38 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498 194.00         
 39 Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C    9124 196.00         
 40 Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C  920687 198.00         
 41 Weiler Zsolt             Maďarsko             HU36201 C  307781 200.00         
 42 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270 202.00         
 43 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 204.00         
 44 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763 206.00         
 45 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C  410321 208.00         
 46 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572 210.00         
 47 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C  232860 212.00         
 48 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971 214.00         
 49 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231 216.00         
 50 Hubáček Jaroslav         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6311 C   52695 218.00         
 51 Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C   52506 220.00         
 52 Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207 C    6607 222.00         
 53 Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C    4644 224.00         
 54 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C 1007547 226.00         
 55 Brlica Pavel             KOS TJ Tesla Brno    TBM6517 C  920675 228.00         
 56 Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C   53856 230.00         
 57 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C   51929 232.00         
 58 Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C   53263 234.00         
 59 Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C  995843 236.00         
 60 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044 238.00         
 61 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847 240.00         
 
Startovka kategorie: H50         5.5km  180m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880 141.00         
  2 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C   49614 143.00         
  3 Juračka Zdeněk           SKOB Baník Havířov   HAV5702 C   52752 145.00         
  4 Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C   53221 147.00         
  5 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT5802 C    8103 149.00         
  6 Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C  218793 151.00         
  7 Moravec Stanislav        OOB TJ Slezan Opava  SOP5801 C   53462 153.00         
  8 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov / MTBO TUR5803 C    8220 155.00         
  9 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400 157.00         
 10 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147 159.00         
 11 Kerényi Dénes            Maďarsko             HU10001 C   45191 161.00         
 12 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691 163.00         
 13 Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C    8276 165.00         
 14 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648 167.00         
 15 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C   49871 169.00         
 16 Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C   52372 171.00         
 17 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C 2011900 173.00         
 18 Kamenický Radan          SK OS Nové Město n.  OSN6004 C   51960 175.00         
 19 Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C  571221 177.00         
 20 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 179.00         
 21 Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C   52146 181.00         
 22 Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C   52666 183.00         
 23 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960 185.00         
 24 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797 187.00         
 25 Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C    8643 189.00         
 26 Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C   52531 191.00         
 27 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300 193.00         
 28 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C   51406 195.00         
 29 Háj Bohumil              SKOB Zlín            TZL5601 C   53341 197.00         
 30 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C  307337 199.00         
 31 Nečas Rudolf             SKOB Zlín            TZL5703 C   53320 201.00         
 32 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115 203.00         
 33 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  410397 205.00         
 34 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599 207.00         
 35 Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C  895219 209.00         
 36 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014 211.00         
 37 Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C  410327 213.00         
 38 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 215.00         
 39 Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C   52526 217.00         
 40 Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801 C  515101 219.00         
 41 Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C   52776 221.00         
 42 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105 223.00         
 43 Bucký Josef              A-team Bruntál       ABR6001 C    7854 225.00         
 44 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133 227.00         
 45 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990 229.00         
 46 Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C   52360 231.00         
 47 Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402 233.00         
 48 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C   51632 235.00         
 49 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542 237.00         
 
Startovka kategorie: H55         6.1km  170m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C   49683 121.00         
  2 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302 123.00         
  3 Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C  331213 125.00         
  4 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260 127.00         
  5 Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C   52107 129.00         
  6 Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C   51343 131.00         
  7 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271 133.00         
  8 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252 135.00         
  9 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965 137.00         
 10 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234 139.00         
 11 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov / MTBO TUR5501 C   51816 141.00         
 12 Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C    8720 143.00         
 13 Zdráhal Tomáš            SK SKI-OB Šternberk  STE5301 C   52530 145.00         
 14 Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C   53526 147.00         
 15 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C    9533 149.00         
 16 Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM5303 C   52027 151.00         
 17 Hickethier Manfred       Německo              GE15201 C  336118 153.00         
 18 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063 155.00         
 19 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201 157.00         
 20 Jelínek Luboš            TJ Růžená            RUZ5504 C   51921 159.00         
 21 Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C   52078 161.00         
 22 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013 163.00         
 23 Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C   49887 165.00         
 24 Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C  219273 167.00         
 25 Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C  416324 169.00         
 26 Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C   52251 171.00         
 27 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289 173.00         
 28 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687 175.00         
 29 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989 177.00         
 30 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973 179.00         
 31 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741 181.00         
 32 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C  410398 183.00         
 33 Slováček Rudolf          SKOB Zlín            TZL5402 C   53322 185.00         
 34 Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C   52774 187.00         
 35 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301 189.00         
 36 Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C   52982 191.00         
 37 Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C   52428 193.00         
 38 Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C   49416 195.00         
 39 Věžník Antonín           OOB TJ Spartak Adamo ADA5505 C   52711 197.00         
 40 Nipen Olav               Norsko               NO10001 C  261501 199.00         
 41 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 1302773 201.00         
 42 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328 203.00         
 43 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755 205.00         
 44 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774 207.00         
 45 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov / MTBO TUR5102 C    8221 209.00         
 46 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605 211.00         
 
Startovka kategorie: H60         4.7km  140m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C   53295 120.00         
  2 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706 123.00         
  3 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986 126.00         
  4 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999 129.00         
  5 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C  320135 132.00         
  6 Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C   52517 135.00         
  7 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C    9799 138.00         
  8 Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C    7751 141.00         
  9 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217 144.00         
 10 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C  553431 147.00         
 11 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686 150.00         
 12 Novotný Stanislav        TJ Opava             OOP4800 C   52762 153.00         
 13 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 156.00         
 14 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554 159.00         
 15 Blažek Václav            SKOB Bruntál         SBR4701 C   51904 162.00         
 16 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760 165.00         
 17 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948 168.00         
 18 Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C  416088 171.00         
 19 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299 174.00         
 20 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR4801 C    8351 177.00         
 21 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C   53730 180.00         
 22 Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C   53305 183.00         
 23 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562 186.00         
 24 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215 189.00         
 25 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994 192.00         
 26 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890 195.00         
 27 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913 198.00         
 28 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261 201.00         
 29 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C    7890 204.00         
 30 Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C   53810 207.00         
 31 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204 210.00         
 32 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 213.00         
 33 Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C   51511 216.00         
 34 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283 219.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.3km  120m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 142.00         
  2 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501 145.00         
  3 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C   51611 148.00         
  4 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345 151.00         
  5 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882 154.00         
  6 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256 157.00         
  7 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660 160.00         
  8 Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C   49651 163.00         
  9 Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C   52159 166.00         
 10 Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C   53861 169.00         
 11 Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C   52665 172.00         
 12 Koč Břetislav            SK Meteor Kačerov Pr MKP4400 C   51668 175.00         
 13 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743 178.00         
 14 Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C   49847 181.00         
 15 Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C  352330 184.00         
 
Startovka kategorie: H70         4.0km  140m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C  425533 170.00         
  2 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763 174.00         
  3 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630 178.00         
  4 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180 182.00         
  5 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131 186.00         
  6 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103 190.00         
  7 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132 194.00         
  8 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963 198.00         
  9 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102 202.00         
 10 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541 206.00         
 11 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700 210.00         
 
Startovka kategorie: H75         2.7km   85m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 121.00         
  2 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455 125.00         
  3 Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404 129.00