Konečné výsledky kategorie                                                19.9.2010 15:44:59
                              Mistrovství ČR na klasické trati
===ČSOB-SJI========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16A        6.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     43.16  +      0.00
  2.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A     45.21  +      2.05
  3.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A     46.23  +      3.07
  4.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     48.04  +      4.48
  5.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     48.10  +      4.54
  6.Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A     48.38  +      5.22
  7.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     49.06  +      5.50
  8.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     50.11  +      6.55
  9.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     52.41  +      9.25
 10.Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A     53.04  +      9.48
 11.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A     54.02  +     10.46
 12.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     55.25  +     12.09
 13.Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B     55.53  +     12.37
 14.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     58.20  +     15.04
 15.Weiler Virág             Maďarsko             HU39651 C     59.25  +     16.09
 16.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A     60.35  +     17.19
 17.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     61.30  +     18.14
 18.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C     65.06  +     21.50
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        5.4km  150m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A     52.37  +      0.00
  2.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A     53.08  +      0.31
  3.Varsányi Kinga           Maďarsko             HU39452 C     53.56  +      1.19
  4.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9453 B     56.17  +      3.40
  5.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B     56.22  +      3.45
  6.Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B     56.40  +      4.03
  7.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     56.45  +      4.08
  8.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A     56.52  +      4.15
  9.Chroustová Lenka         VSK Mendelu Brno     VBM9451 C     59.11  +      6.34
 10.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     62.16  +      9.39
 11.Svobodová Radka          POBO - přátelé OB Op AOP9452 B     62.18  +      9.41
 12.Kinde Vanda              Maďarsko             HU39453 C     63.57  +     11.20
 13.Faggyas Eszter           Maďarsko             HU39451 C     65.23  +     12.46
 14.Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A     69.42  +     17.05
 15.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9554 A     71.49  +     19.12
 16.Faggyas Réka             Maďarsko             HU39652 C     72.22  +     19.45
 16.Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 B     72.22  +     19.45
 18.Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A     72.25  +     19.48
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        4.9km  135m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     55.27  +      0.00
  2.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     56.44  +      1.17
  3.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A     59.09  +      3.42
  4.Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 B     63.26  +      7.59
  5.Procházková Marie        OOB TJ Slezan Opava  SOP9551 B     68.16  +     12.49
  6.Bucká Karolína           A-team Bruntál       ABR9553 B     69.17  +     13.50
  7.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B     81.09  +     25.42
    Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18A        7.4km  160m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E     52.13  +      0.00
  2.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A     53.16  +      1.03
  3.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 A     54.29  +      2.16
  4.Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9353 A     56.16  +      4.03
  5.Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 A     57.01  +      4.48
  6.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A     58.32  +      6.19
  7.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A     60.28  +      8.15
  8.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A     61.05  +      8.52
  9.Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A     62.41  +     10.28
 10.Sklenářová Radka         SKOB Bruntál         SBR9250 A     65.09  +     12.56
 11.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     65.49  +     13.36
 12.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A     68.00  +     15.47
 13.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     68.53  +     16.40
 14.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     69.37  +     17.24
 15.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     69.45  +     17.32
 16.Papugová Katarína        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9255 A     69.48  +     17.35
 17.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B     72.49  +     20.36
    Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        6.8km  170m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     56.47  +      0.00
  2.Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A     63.11  +      6.24
  3.Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     63.45  +      6.58
  4.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A     64.21  +      7.34
  5.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A     65.57  +      9.10
  6.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A     66.12  +      9.25
  7.Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 A     67.50  +     11.03
  8.Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A     67.55  +     11.08
  9.Křečková Lenka           KOB Železárny Prostě ZPV9271 A     71.25  +     14.38
 10.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 B     72.08  +     15.21
 11.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     72.10  +     15.23
 12.Sklenářová Dorothea      POBO - přátelé OB Op AOP9351 B     74.11  +     17.24
 13.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     75.44  +     18.57
 14.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     77.24  +     20.37
 15.Škrabalová Adéla         KOB Moira Brno       ABM9357 B     81.13  +     24.26
 16.Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251 A     83.15  +     26.28
 17.Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 B     86.14  +     29.27
 18.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B    113.32  +     56.45
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        5.8km  165m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tóth Krisztina           Maďarsko             HU39351 C     67.01  +      0.00
  2.Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B     69.03  +      2.02
  3.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     69.08  +      2.07
  4.Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B     69.16  +      2.15
  5.Novotná Jana             SK Žabovřesky Brno   ZBM9355 C     71.08  +      4.07
  6.Kiss Nikoletta           Maďarsko             HU39352 C     75.23  +      8.22
  7.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     75.36  +      8.35
  8.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     75.52  +      8.51
  9.Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 C     86.18  +     19.17
 10.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B    149.41  +     82.40
 
Konečné výsledky kategorie: D20A        8.7km  235m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 E     62.40  +      0.00
  2.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 R     63.04  +      0.24
  3.Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 R     64.50  +      2.10
  4.Indráková Adélka         SK UP Olomouc        UOL9153 R     68.10  +      5.30
  5.Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R     68.23  +      5.43
  6.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     68.53  +      6.13
  7.Březinová Marie          SK Severka Šumperk   SSU9191 A     69.53  +      7.13
  8.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     70.51  +      8.11
  9.Beranová Barbora         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9152 A     72.25  +      9.45
 10.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     73.49  +     11.09
 11.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     73.50  +     11.10
 12.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R     74.52  +     12.12
 13.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R     74.55  +     12.15
 14.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 A     75.47  +     13.07
 15.Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 A     76.55  +     14.15
 16.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A     77.10  +     14.30
 17.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R     81.34  +     18.54
 18.Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 A     93.49  +     31.09
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        7.3km  185m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     65.33  +      0.00
  2.Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 A     67.50  +      2.17
  3.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     70.06  +      4.33
  4.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     71.02  +      5.29
  5.Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 A     73.01  +      7.28
  6.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     73.54  +      8.21
  7.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B     74.19  +      8.46
  8.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     76.02  +     10.29
  9.Muselíková Vladisla      KOB Moira Brno       ABM9151 A     76.58  +     11.25
 10.Kociánová Michaela       TJ Opava             OOP9050 B     78.06  +     12.33
 11.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     78.14  +     12.41
 12.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     78.33  +     13.00
 13.Moravcová Lucie          OOB TJ Slezan Opava  SOP9052 B     79.16  +     13.43
 14.Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 A     80.14  +     14.41
 15.Fasurová Tereza          KOB Moira Brno       ABM9059 A     87.28  +     21.55
 16.Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 B     93.07  +     27.34
 17.Németh Luca              Maďarsko             HU39151 C     95.51  +     30.18
 18.Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C    114.02  +     48.29
 
Konečné výsledky kategorie: D21A       11.8km  295m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     75.12  +      0.00  R:    0b
  2.Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     77.53  +      2.41  R:    0b
  3.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R     79.22  +      4.10  R:    0b
  4.Bochenková Ivana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8950 E     80.12  +      5.00  R:    0b
  5.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR8354 E     83.39  +      8.27  R:    0b
  6.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     84.46  +      9.34  R:    0b
  7.Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E     85.41  +     10.29  R:    0b
  8.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 R     85.55  +     10.43  R:    0b
  9.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     86.55  +     11.43  R:    0b
 10.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R     87.27  +     12.15  R:    0b
 11.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     87.35  +     12.23  R:    0b
 12.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     88.02  +     12.50  R:    0b
 13.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     88.41  +     13.29  R:    0b
 13.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E     88.41  +     13.29  R:    0b
 15.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     90.09  +     14.57  R:    0b
 16.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 C     91.48  +     16.36  R:    0b
 17.Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R     93.38  +     18.26  R:    0b
 18.Topinková  Monika        OK 99 Hradec Králové PHK8051 E     94.38  +     19.26  R:    0b
 19.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 R     95.16  +     20.04  R:    0b
 20.Szerencsi Ildikó         Maďarsko             HU48551 C     95.55  +     20.43  R:    0b
 21.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     97.09  +     21.57  R:    0b
 22.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E     97.44  +     22.32  R:    0b
 23.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    102.18  +     27.06  R:    0b
 24.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 R    106.00  +     30.48  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        9.1km  190m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 R     71.49  +      0.00  R:    0b
  2.Jirčáková Martina        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8951 C     73.21  +      1.32  R:    0b
  3.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     75.25  +      3.36  R:    0b
  4.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R     75.33  +      3.44  R:    0b
  5.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C     77.09  +      5.20  R:    0b
  6.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     78.03  +      6.14  R:    0b
  7.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     78.48  +      6.59  R:    0b
  8.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     79.20  +      7.31  R:    0b
  9.Matrasová Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C     79.35  +      7.46  R:    0b
 10.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     80.07  +      8.18  R:    0b
 11.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     80.16  +      8.27  R:    0b
 12.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     80.25  +      8.36  R:    0b
 13.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     80.50  +      9.01  R:    0b
 14.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     83.36  +     11.47  R:    0b
 15.Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R     85.07  +     13.18  R:    0b
 16.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 R     85.44  +     13.55  R:    0b
 17.Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     86.17  +     14.28  R:    0b
 18.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     87.47  +     15.58  R:    0b
 19.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     89.04  +     17.15  R:    0b
 20.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     89.39  +     17.50  R:    0b
 21.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     93.11  +     21.22  R:    0b
 22.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     94.56  +     23.07  R:    0b
 23.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R     95.28  +     23.39  R:    0b
 24.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     96.09  +     24.20  R:    0b
    Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        7.9km  215m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     67.04  +      0.00  R:    0b
  2.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C     69.06  +      2.02  R:    0b
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     69.53  +      2.49  R:    0b
  4.Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A     71.14  +      4.10  R:    0b
  5.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     72.19  +      5.15  R:    0b
  6.Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     73.09  +      6.05  R:    0b
  7.Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C     73.39  +      6.35  R:    0b
  8.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     75.27  +      8.23  R:    0b
  9.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     76.50  +      9.46  R:    0b
 10.Komárková Lenka          TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C     76.52  +      9.48  R:    0b
 11.Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C     76.58  +      9.54  R:    0b
 12.Vlažná Lucie             OK Jiskra Nový Bor   BOR8753 C     77.09  +     10.05  R:    0b
 13.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     77.20  +     10.16  R:    0b
 14.Smičková Eva             KOB Konice           KON8277 R     77.33  +     10.29  R:    0b
 15.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     78.14  +     11.10  R:    0b
 16.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     78.18  +     11.14  R:    0b
 17.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     78.39  +     11.35  R:    0b
 18.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R     78.54  +     11.50  R:    0b
 19.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     80.35  +     13.31  R:    0b
 20.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     80.53  +     13.49  R:    0b
 21.Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     80.55  +     13.51  R:    0b
 22.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     82.48  +     15.44  R:    0b
 23.Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     84.19  +     17.15  R:    0b
 24.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     84.40  +     17.36  R:    0b
 25.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     84.42  +     17.38  R:    0b
 26.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     85.15  +     18.11  R:    0b
 27.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     88.35  +     21.31  R:    0b
 28.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     88.49  +     21.45  R:    0b
 29.Polednová Hana           TJ Růžená            RUZ8051 C     89.03  +     21.59  R:    0b
 30.Křístková Veronika       SK Žabovřesky Brno   ZBM8379 C     90.13  +     23.09  R:    0b
 31.Jablonovská Lenka        Slovensko            SL29051 C     90.40  +     23.36  R:    0b
 32.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     91.16  +     24.12  R:    0b
 33.Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C     92.05  +     25.01  R:    0b
 34.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     95.53  +     28.49  R:    0b
 35.Přecechtělová Terez      SK Kamenice          KAM8951 A     96.25  +     29.21  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35A        8.0km  205m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     62.55  +      0.00
  2.Holinková Hana           KOB Železárny Prostě ZPV6777 C     67.23  +      4.28
  3.Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     68.04  +      5.09
  4.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     68.31  +      5.36
  5.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     74.08  +     11.13
  6.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     74.15  +     11.20
  7.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     74.21  +     11.26
  8.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     80.43  +     17.48
  9.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     81.11  +     18.16
 10.Hašková Eva              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 C     99.20  +     36.25
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        6.6km  145m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     71.04  +      0.00
  2.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     72.08  +      1.04
  3.Hájková Jitka            SK SP Kylešovice     KYL7150 C     73.08  +      2.04
  4.Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     75.10  +      4.06
  5.Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C     78.33  +      7.29
  6.Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     85.31  +     14.27
  7.Procházková Martina      OOB TJ Slezan Opava  SOP7351 C    116.31  +     45.27
  8.Dastychová Alexandr      OK RECO Sport        PEN7450 C    152.47  +     81.43
    Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40A        7.0km  170m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     61.13  +      0.00
  2.Skyvová Kristýna         SK SKI-OB Šternberk  STE7054 C     64.22  +      3.09
  3.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     65.33  +      4.20
  4.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     66.44  +      5.31
  5.Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     66.57  +      5.44
  6.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     71.04  +      9.51
  7.Neumannová Kamila        SK SKI-OB Šternberk  STE6751 C     71.52  +     10.39
  8.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     74.20  +     13.07
  9.Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C     74.33  +     13.20
 10.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     76.25  +     15.12
 11.Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C     78.59  +     17.46
 12.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     79.18  +     18.05
 13.Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C     81.37  +     20.24
 14.Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C     84.20  +     23.07
 15.Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C     85.34  +     24.21
 16.Janásová Jitka           KOB Směr Kroměříž    SKM6551 C    100.27  +     39.14
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        6.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C     72.59  +      0.00
  2.Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C     73.34  +      0.35
  3.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     75.25  +      2.26
  4.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     76.57  +      3.58
  5.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     77.29  +      4.30
  6.Muselíková Vladisla      KOB Moira Brno       ABM7051 C     78.16  +      5.17
  7.Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C     80.16  +      7.17
  7.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     80.16  +      7.17
  9.Soldánová Karin          SK Prostějov         JPV6971 C     80.28  +      7.29
 10.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     83.27  +     10.28
 11.Zimmermannová Milen      OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C     86.33  +     13.34
 12.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     89.25  +     16.26
 13.Tóth Ágnes               Maďarsko             HU36751 C    100.21  +     27.22
 14.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C    123.13  +     50.14
 
Konečné výsledky kategorie: D45A        5.9km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     51.04  +      0.00
  2.Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C     52.21  +      1.17
  3.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     53.17  +      2.13
  4.Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C     54.18  +      3.14
  5.Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C     54.41  +      3.37
  6.Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C     60.17  +      9.13
  7.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     60.21  +      9.17
  8.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     60.23  +      9.19
  9.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     60.25  +      9.21
 10.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     60.46  +      9.42
 11.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     62.22  +     11.18
 12.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     66.54  +     15.50
 13.Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C     67.39  +     16.35
 14.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     71.14  +     20.10
 15.Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C     71.19  +     20.15
 16.Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C     71.36  +     20.32
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        5.3km  120m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     53.13  +      0.00
  2.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     53.26  +      0.13
  3.Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C     57.55  +      4.42
  4.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     59.46  +      6.33
  5.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     61.50  +      8.37
  6.Kiprá Zdenka             SKOB Bruntál         SBR6550 C     63.10  +      9.57
  7.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     65.05  +     11.52
  8.Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     67.12  +     13.59
  9.Kovaříčková Darja        OOB TJ Sokol Křemže  KRE6352 C     67.26  +     14.13
 10.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     74.18  +     21.05
 11.Troupová Vladěna         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6351 C     75.24  +     22.11
 12.Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C     77.26  +     24.13
 13.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     78.24  +     25.11
 14.Sochorová Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C     84.01  +     30.48
 15.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     86.39  +     33.26
 
Konečné výsledky kategorie: D50A        5.8km  155m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C     53.53  +      0.00
  2.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     56.55  +      3.02
  3.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     58.47  +      4.54
  4.Hájová Jana              SKOB Zlín            TZL6051 C     59.50  +      5.57
  5.Janotová Dobra           KOB Start Blansko    SBK5661 C     62.23  +      8.30
  6.Potěšilová Vladimír      VSK Mendelu Brno     VBM5655 C     64.05  +     10.12
  7.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     67.06  +     13.13
  8.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     67.08  +     13.15
  9.Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C     69.16  +     15.23
 10.Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C     71.51  +     17.58
 11.Cahlová Slávka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5451 C     77.53  +     24.00
 12.Muzsnai Ágota                                 HU10051 C     79.38  +     25.45
 13.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     98.19  +     44.26
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        4.9km  135m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     55.13  +      0.00
  2.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     62.30  +      7.17
  3.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     63.03  +      7.50
  4.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     63.11  +      7.58
  5.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     67.23  +     12.10
  6.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     69.39  +     14.26
  7.Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C     70.34  +     15.21
  8.Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     74.47  +     19.34
  9.Hájková Ludmila          TJ Opava             OOP5751 C     76.30  +     21.17
 10.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     76.46  +     21.33
 11.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     81.35  +     26.22
 12.Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     87.40  +     32.27
 13.Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C     99.54  +     44.41
 
Konečné výsledky kategorie: D55A        5.3km  125m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     50.18  +      0.00
  2.Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C     53.23  +      3.05
  3.Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C     66.09  +     15.51
  4.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     68.44  +     18.26
  5.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     69.08  +     18.50
  6.Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C     74.33  +     24.15
  7.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     79.23  +     29.05
  8.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     86.47  +     36.29
  9.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C    110.55  +     60.37
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        4.5km  125m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     56.26  +      0.00
  2.Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C     61.47  +      5.21
  3.Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C     63.18  +      6.52
  4.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     67.10  +     10.44
  5.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     71.41  +     15.15
  6.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     75.15  +     18.49
  7.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     96.47  +     40.21
  8.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     99.08  +     42.42
 
Konečné výsledky kategorie: D60A        5.1km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     58.08  +      0.00
  2.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     62.41  +      4.33
  3.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     62.50  +      4.42
  4.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     65.40  +      7.32
  5.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     68.35  +     10.27
  6.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     70.59  +     12.51
  7.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     72.22  +     14.14
  8.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     75.10  +     17.02
  9.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     77.41  +     19.33
 
Konečné výsledky kategorie: D65A        4.2km  125m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C     51.40  +      0.00
  2.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     56.26  +      4.46
  3.Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C     75.56  +     24.16
  4.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     95.25  +     43.45
 
Konečné výsledky kategorie: H16A        8.3km  185m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A     51.29  +      0.00
  2.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A     52.56  +      1.27
  3.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A     53.25  +      1.56
  4.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9402 B     55.37  +      4.08
  5.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     55.45  +      4.16
  6.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     56.51  +      5.22
  7.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     57.20  +      5.51
  8.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A     60.01  +      8.32
  9.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     60.55  +      9.26
 10.Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     61.15  +      9.46
 11.Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A     61.17  +      9.48
 12.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     62.37  +     11.08
 13.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     63.33  +     12.04
 14.Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     63.55  +     12.26
 15.Hajdu Szása              Maďarsko             HU39501 C     64.43  +     13.14
 16.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     65.28  +     13.59
 17.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     66.58  +     15.29
 18.Vajda Balázs             Maďarsko             HU49401 C     69.15  +     17.46
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        7.3km  180m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     53.59  +      0.00
  2.Korčák Jakub             SKOB Zlín            TZL9403 A     56.00  +      2.01
  3.Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A     56.59  +      3.00
  4.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     58.06  +      4.07
  5.Rácz Sándor              Maďarsko             HU49501 C     58.42  +      4.43
  6.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     60.15  +      6.16
  7.Bartók Márton            Maďarsko             HU39401 C     60.36  +      6.37
  8.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     62.45  +      8.46
  9.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A     64.30  +     10.31
 10.Šmelík Martin            Slovensko            SL39601 C     64.44  +     10.45
 11.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     65.48  +     11.49
 12.Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B     66.13  +     12.14
 13.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     66.42  +     12.43
 14.Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A     70.55  +     16.56
 15.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     71.38  +     17.39
 16.Mižúr Šimon              Slovensko            SL40002 C     74.15  +     20.16
 17.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV9401 B     75.41  +     21.42
    Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        6.5km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 A     49.56  +      0.00
  2.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A     52.35  +      2.39
  3.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     53.00  +      3.04
  4.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     54.32  +      4.36
  5.Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A     55.44  +      5.48
  6.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 A     58.57  +      9.01
  7.Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     66.22  +     16.26
  8.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     66.41  +     16.45
  9.Holinka Lukáš            TJ Sokol Ptení       PTE9421 A     67.04  +     17.08
 10.Jašek Otakar             SK Žabovřesky Brno   ZBM9422 A     68.05  +     18.09
 11.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     71.14  +     21.18
 12.Šťastný Jan              SK OB Chotěboř       CTB9402 B     71.25  +     21.29
 13.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     71.28  +     21.32
 14.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     71.46  +     21.50
 15.Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B     72.35  +     22.39
 16.Hraboš Matej             Slovensko            SL39501 C     72.36  +     22.40
 17.Vičan Dominik            A-team Bruntál       ABR9501 B     77.12  +     27.16
 18.Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B     87.12  +     37.16
 19.Kavan Jiří               KOB Směr Kroměříž    SKM9402 C    112.51  +     62.55
 20.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B    117.36  +     67.40
 
Konečné výsledky kategorie: H18A       10.6km  220m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9201 A     56.02  +      0.00
  2.Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A     59.35  +      3.33
  3.Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A     60.21  +      4.19
  4.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     60.30  +      4.28
  5.Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     62.19  +      6.17
  6.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     65.04  +      9.02
  7.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A     66.42  +     10.40
  8.Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A     67.42  +     11.40
  9.Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A     69.41  +     13.39
 10.Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A     70.07  +     14.05
 11.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 A     70.39  +     14.37
 12.Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A     71.10  +     15.08
 13.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A     71.23  +     15.21
 14.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     72.11  +     16.09
 15.Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 B     72.28  +     16.26
 16.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     73.41  +     17.39
 17.Franko David             Slovensko            SL69301 B     74.23  +     18.21
 18.Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A     75.04  +     19.02
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        9.3km  260m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Liszka Krisztián         Maďarsko             HU39203 C     67.29  +      0.00
  2.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A     68.47  +      1.18
  3.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     71.39  +      4.10
  4.Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     73.03  +      5.34
  5.Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A     74.17  +      6.48
  6.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A     75.05  +      7.36
  7.Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B     75.21  +      7.52
  8.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B     75.31  +      8.02
  9.Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 A     76.02  +      8.33
 10.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     76.52  +      9.23
 11.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     77.13  +      9.44
 12.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A     77.49  +     10.20
 13.Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B     79.59  +     12.30
 14.Horváth Marcell          Maďarsko             HU39301 C     83.18  +     15.49
 15.Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 A     83.54  +     16.25
 16.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B     85.28  +     17.59
 17.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A     93.01  +     25.32
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        8.7km  205m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     59.38  +      0.00
  2.Mušinský Tomáš           Slovensko            SL69302 B     61.40  +      2.02
  3.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     67.23  +      7.45
  4.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 A     70.19  +     10.41
  5.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     71.44  +     12.06
  6.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     72.34  +     12.56
  7.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     73.28  +     13.50
  8.Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A     74.06  +     14.28
  9.Sulyok Ábel              Maďarsko             HU39302 C     74.41  +     15.03
 10.Bugár Gergely            Maďarsko             HU39201 C     78.07  +     18.29
 11.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A     78.57  +     19.19
 12.Schwendtner Bálint       Maďarsko             HU39303 C     81.32  +     21.54
 13.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     82.04  +     22.26
 14.Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B     84.29  +     24.51
 15.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     86.38  +     27.00
 16.Bělohlávek Jiří          OK Roztoky           ROZ9201 B     87.13  +     27.35
 17.Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 B     87.48  +     28.10
 18.Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 A     89.23  +     29.45
 19.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     94.23  +     34.45
 20.Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B    100.22  +     40.44
 21.Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B    104.27  +     44.49
    Toman Filip              KOB Moira Brno       ABM9309 B DISK              
    Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20A       13.1km  310m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     68.37  +      0.00
  2.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     73.28  +      4.51
  3.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     78.48  +     10.11
  4.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R     79.08  +     10.31
  5.Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R     79.11  +     10.34
  6.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     79.41  +     11.04
  7.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A     80.02  +     11.25
  8.Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 A     80.42  +     12.05
  9.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 A     81.11  +     12.34
 10.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     82.07  +     13.30
 11.Švirák Ondřej            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9102 A     82.57  +     14.20
 12.Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R     83.18  +     14.41
 13.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9100 A     83.27  +     14.50
 14.Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 A     83.30  +     14.53
 15.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     84.12  +     15.35
 16.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A     85.04  +     16.27
 17.Vellner Gábor            Maďarsko             HU39001 C     85.15  +     16.38
 18.Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110 A     94.15  +     25.38
 
Konečné výsledky kategorie: H20B       10.8km  270m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 A     69.22  +      0.00
  2.Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002 R     70.28  +      1.06
  3.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     71.05  +      1.43
  4.Klouček Tomáš            SK Studenec          STH9002 A     72.31  +      3.09
  5.Vozda Vojtěch            Magnus Orienteering  ASU9043 R     73.25  +      4.03
  6.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     75.14  +      5.52
  7.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     76.26  +      7.04
  8.Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 A     76.29  +      7.07
  9.Lazák Tomáš              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9102 A     76.53  +      7.31
 10.Papuga Miroslav          Slovensko            SL59001 B     80.04  +     10.42
 11.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     84.43  +     15.21
 12.Mižúr Peter              Slovensko            SL40001 C     85.12  +     15.50
 13.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     87.27  +     18.05
 14.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A     87.45  +     18.23
 15.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A     91.19  +     21.57
 16.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B    100.23  +     31.01
    Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 A DISK              
    Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP9101 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20C        9.9km  275m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A     77.15  +      0.00
  2.Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 R     78.22  +      1.07
  3.Krajčovič Martin         Slovensko            SL19101 C     89.05  +     11.50
  4.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 B     89.22  +     12.07
  5.Bereczki Máté            Maďarsko             HU49001 C     93.35  +     16.20
  6.Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 A     93.47  +     16.32
  7.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 B    100.49  +     23.34
  8.Kinde Mátyás             Maďarsko             HU39101 C    114.19  +     37.04
  9.Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 B    121.36  +     44.21
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       17.6km  550m 33k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E     98.12  +      0.00  R:    0b
  2.Dlabaja Tomáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8308 E    100.37  +      2.25  R:    0b
  3.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E    102.15  +      4.03  R:    0b
  4.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E    102.26  +      4.14  R:    0b
  5.Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E    103.05  +      4.53  R:    0b
  6.Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E    104.20  +      6.08  R:    0b
  7.Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E    104.51  +      6.39  R:    0b
  8.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E    105.02  +      6.50  R:    0b
  9.Dávidík Marián           Slovensko            SL17701 C    106.47  +      8.35  R:    0b
 10.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E    107.54  +      9.42  R:    0b
 11.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E    108.56  +     10.44  R:    0b
 12.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E    110.11  +     11.59  R:    0b
 13.Fodor Petr               OOB TJ Turnov / MTBO TUR8103 E    110.33  +     12.21  R:    0b
 14.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    111.04  +     12.52  R:    0b
 15.Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R    111.27  +     13.15  R:    0b
 16.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R    111.51  +     13.39  R:    0b
 17.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 E    112.13  +     14.01  R:    0b
 18.Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 E    113.02  +     14.50  R:    0b
 19.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E    113.03  +     14.51  R:    0b
 20.Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E    113.04  +     14.52  R:    0b
 21.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R    113.15  +     15.03  R:    0b
 22.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E    113.17  +     15.05  R:    0b
 23.Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R    114.24  +     16.12  R:    0b
 24.Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R    115.22  +     17.10  R:    0b
 25.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 R    115.58  +     17.46  R:    0b
 26.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R    116.05  +     17.53  R:    0b
 27.Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R    118.46  +     20.34  R:    0b
 28.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 R    119.14  +     21.02  R:    0b
 29.Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 R    120.10  +     21.58  R:    0b
 30.Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 C    120.47  +     22.35  R:    0b
 31.Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R    122.27  +     24.15  R:    0b
 32.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R    128.39  +     30.27  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21B       14.2km  320m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C     83.56  +      0.00  R:    0b
  2.Baier Martin             OOB TJ Turnov / MTBO TUR7603 R     85.49  +      1.53  R:    0b
  3.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     85.53  +      1.57  R:    0b
  4.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C     86.40  +      2.44  R:    0b
  5.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     87.02  +      3.06  R:    0b
  6.Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R     87.20  +      3.24  R:    0b
  7.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     87.44  +      3.48  R:    0b
  8.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     87.46  +      3.50  R:    0b
  9.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     87.56  +      4.00  R:    0b
 10.Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 E     88.20  +      4.24  R:    0b
 11.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     88.56  +      5.00  R:    0b
 12.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R     89.28  +      5.32  R:    0b
 13.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     90.18  +      6.22  R:    0b
 14.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     90.22  +      6.26  R:    0b
 15.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     90.43  +      6.47  R:    0b
 16.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     90.58  +      7.02  R:    0b
 17.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     91.03  +      7.07  R:    0b
 18.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C     91.05  +      7.09  R:    0b
 19.Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     91.09  +      7.13  R:    0b
 20.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C     91.30  +      7.34  R:    0b
 21.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605 C     91.54  +      7.58  R:    0b
 22.Váňa Martin              OOB TJ Turnov / MTBO TUR8401 R     92.35  +      8.39  R:    0b
 23.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8501 C     93.17  +      9.21  R:    0b
 24.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 C     93.46  +      9.50  R:    0b
 25.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     93.55  +      9.59  R:    0b
 26.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     94.14  +     10.18  R:    0b
 27.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     94.23  +     10.27  R:    0b
 27.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C     94.23  +     10.27  R:    0b
 29.Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R     94.37  +     10.41  R:    0b
 30.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     96.53  +     12.57  R:    0b
 31.Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R     97.50  +     13.54  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21C       12.9km  340m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     83.01  +      0.00  R:    0b
  2.Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     83.26  +      0.25  R:    0b
  3.Pospíšil Vítek           OK Sparta Praha      SCP6800 E     83.54  +      0.53  R:    0b
  4.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     84.09  +      1.08  R:    0b
  5.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     84.25  +      1.24  R:    0b
  6.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     84.58  +      1.57  R:    0b
  7.Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 C     85.51  +      2.50  R:    0b
  8.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     86.06  +      3.05  R:    0b
  9.Holas Tomáš              POBO - přátelé OB Op AOP7802 C     86.08  +      3.07  R:    0b
 10.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C     87.04  +      4.03  R:    0b
 11.Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C     87.09  +      4.08  R:    0b
 12.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     87.38  +      4.37  R:    0b
 13.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     88.23  +      5.22  R:    0b
 14.Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 C     88.42  +      5.41  R:    0b
 15.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     89.55  +      6.54  R:    0b
 16.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     90.00  +      6.59  R:    0b
 17.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     90.06  +      7.05  R:    0b
 18.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     90.08  +      7.07  R:    0b
 19.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     90.23  +      7.22  R:    0b
 20.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     91.11  +      8.10  R:    0b
 21.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     91.25  +      8.24  R:    0b
 22.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C     92.43  +      9.42  R:    0b
 23.Zicha Jiří               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7708 C     92.48  +      9.47  R:    0b
 24.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     94.12  +     11.11  R:    0b
 25.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     96.13  +     13.12  R:    0b
 26.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     96.29  +     13.28  R:    0b
 27.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     97.00  +     13.59  R:    0b
 28.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C     97.08  +     14.07  R:    0b
 29.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     98.11  +     15.10  R:    0b
 30.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     98.20  +     15.19  R:    0b
 31.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R     98.56  +     15.55  R:    0b
 32.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C    100.24  +     17.23  R:    0b
 33.Brožka Martin            TJ OB České Budějovi VCB6901 C    100.34  +     17.33  R:    0b
 34.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    102.02  +     19.01  R:    0b
 35.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    103.00  +     19.59  R:    0b
 36.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C    104.04  +     21.03  R:    0b
 37.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C    111.24  +     28.23  R:    0b
 38.Malý Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM8911 R    131.09  +     48.08  R:    0b
    Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C DISK              
    Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D       11.5km  275m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     75.22  +      0.00  R:    0b
  2.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     76.05  +      0.43  R:    0b
  3.Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C     80.18  +      4.56  R:    0b
  4.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     81.21  +      5.59  R:    0b
  5.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     84.47  +      9.25  R:    0b
  6.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     86.26  +     11.04  R:    0b
  7.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     87.40  +     12.18  R:    0b
  8.Kovalčík Tomáš           POBO - přátelé OB Op AOP7301 C     88.11  +     12.49  R:    0b
  9.Gyalog Zoltán            Maďarsko             HU38001 C     88.20  +     12.58  R:    0b
 10.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     89.12  +     13.50  R:    0b
 11.Viczián Péter            Maďarsko             HU48701 C     93.33  +     18.11  R:    0b
 12.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     96.36  +     21.14  R:    0b
 13.Török Tibor              Maďarsko             HU28501 C    115.34  +     40.12  R:    0b
 14.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C    132.25  +     57.03  R:    0b
    Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R DISK              
    Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C DISK              
    Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35A       11.8km  310m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     72.35  +      0.00
  2.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     82.04  +      9.29
  3.Horák Pavel (Staros      USK Praha            VSP7305 C     83.24  +     10.49
  4.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     85.57  +     13.22
  5.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     87.47  +     15.12
  6.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     88.29  +     15.54
  7.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     89.54  +     17.19
  8.Zámečník David           SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C     93.25  +     20.50
  9.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     93.35  +     21.00
 10.Kheil Radim              TJ Spartak 1. Brněns PBM7301 C     95.36  +     23.01
 11.Šindelka Antonín         SK Radioklub Blansko RBK7215 C     97.11  +     24.36
 12.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     99.27  +     26.52
 
Konečné výsledky kategorie: H35B       10.0km  245m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     75.33  +      0.00
  2.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     81.49  +      6.16
  3.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     83.22  +      7.49
  4.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     84.58  +      9.25
  5.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402 C     86.57  +     11.24
  6.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     91.24  +     15.51
  7.Humlíček Aleš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C     99.58  +     24.25
  8.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C    100.20  +     24.47
  9.Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C    103.01  +     27.28
 10.Tornai Szabolcs          Maďarsko             HU27101 C    104.14  +     28.41
    Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C DISK              
    Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40A       10.4km  275m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     65.41  +      0.00
  2.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     67.32  +      1.51
  3.Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C     68.38  +      2.57
  4.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     68.47  +      3.06
  5.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     70.00  +      4.19
  6.Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C     74.09  +      8.28
  7.Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C     83.12  +     17.31
  8.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     84.48  +     19.07
  9.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     85.49  +     20.08
 10.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     87.06  +     21.25
 11.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     87.36  +     21.55
 12.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     90.10  +     24.29
 13.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     91.33  +     25.52
 14.Parkán Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801 C     93.58  +     28.17
 15.Hubáček Martin           TJ Sokol Čelechovice CEL7015 C     97.08  +     31.27
 16.Stárek Filip             OOB TJ Turnov / MTBO TUR6602 C     98.46  +     33.05
 17.Voborník Petr            SK OB Chotěboř       CTB6601 C    105.16  +     39.35
 18.Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C    105.25  +     39.44
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        8.7km  190m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlík Radek             Magnus Orienteering  ASU6849 C     64.17  +      0.00
  2.Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C     77.01  +     12.44
  3.Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C     79.06  +     14.49
  4.Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH6901 C     79.25  +     15.08
  5.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     82.02  +     17.45
  6.Mokrý Jan                KOB Moira Brno       ABM6611 C     85.17  +     21.00
  7.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     89.53  +     25.36
  8.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     91.12  +     26.55
  9.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     92.22  +     28.05
 10.Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C     95.08  +     30.51
 11.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    100.10  +     35.53
 12.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C    103.26  +     39.09
 13.Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB6701 C    104.37  +     40.20
 14.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C    116.29  +     52.12
 15.Mokrý Pavel              KOB Moira Brno       ABM6801 C    153.48  +     89.31
 
Konečné výsledky kategorie: H45A        9.3km  225m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     64.07  +      0.00
  2.Pollak Jozef                                  SL76001 C     65.30  +      1.23
  3.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     67.09  +      3.02
  4.Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C     68.09  +      4.02
  5.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     68.47  +      4.40
  6.Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C     69.04  +      4.57
  7.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     72.08  +      8.01
  8.Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     72.30  +      8.23
  9.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     72.43  +      8.36
 10.Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     73.20  +      9.13
 11.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     74.37  +     10.30
 12.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     74.40  +     10.33
 13.Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C     77.31  +     13.24
 14.Schäfer Michal           SKOB Zlín            TZL6304 C     77.39  +     13.32
 15.Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C     78.16  +     14.09
 16.Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C     78.54  +     14.47
 17.Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C     78.56  +     14.49
 18.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     80.48  +     16.41
 19.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     81.18  +     17.11
 20.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     82.02  +     17.55
 21.Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C     83.04  +     18.57
 22.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     83.36  +     19.29
 23.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C     88.49  +     24.42
 24.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     94.34  +     30.27
    Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        8.1km  165m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     61.09  +      0.00
  2.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C     68.37  +      7.28
  3.Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C     68.56  +      7.47
  4.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     71.16  +     10.07
  5.Weiler Zsolt             Maďarsko             HU36201 C     71.54  +     10.45
  6.Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C     72.42  +     11.33
  7.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     74.09  +     13.00
  8.Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C     74.50  +     13.41
  9.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     76.10  +     15.01
 10.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     76.12  +     15.03
 11.Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     76.49  +     15.40
 12.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     77.04  +     15.55
 13.Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C     77.20  +     16.11
 14.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     79.13  +     18.04
 15.Németh Csaba             Maďarsko             HU36202 C     79.35  +     18.26
 16.Opletal Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C     79.46  +     18.37
 17.Sochor Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C     79.50  +     18.41
 18.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     81.19  +     20.10
 19.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     86.16  +     25.07
 20.Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     86.40  +     25.31
 21.Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     87.06  +     25.57
 22.Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207 C     90.16  +     29.07
 23.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     91.10  +     30.01
 24.Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C     94.57  +     33.48
    Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        7.1km  165m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C     67.29  +      0.00
  2.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     78.06  +     10.37
  3.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     79.24  +     11.55
  4.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     83.21  +     15.52
  5.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     89.37  +     22.08
  6.Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C     99.33  +     32.04
  7.Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C    107.05  +     39.36
  8.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C    114.25  +     46.56
 
Konečné výsledky kategorie: H50A        8.5km  185m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801 C     53.55  +      0.00
  2.Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C     54.44  +      0.49
  3.Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C     58.20  +      4.25
  4.Nečas Rudolf             SKOB Zlín            TZL5703 C     58.59  +      5.04
  5.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     60.44  +      6.49
  6.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     63.51  +      9.56
  7.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     65.22  +     11.27
  8.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     66.18  +     12.23
  9.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C     66.32  +     12.37
 10.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     67.08  +     13.13
 11.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     67.31  +     13.36
 12.Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     70.21  +     16.26
 13.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     75.33  +     21.38
 14.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     77.07  +     23.12
 15.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     77.12  +     23.17
 16.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     77.55  +     24.00
 17.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     78.53  +     24.58
 18.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C     79.56  +     26.01
 19.Kerényi Dénes                                 HU10001 C     84.53  +     30.58
 20.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     89.08  +     35.13
    Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C DISK              
    Háj Bohumil              SKOB Zlín            TZL5601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        7.5km  190m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     66.54  +      0.00
  2.Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C     70.00  +      3.06
  3.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     72.57  +      6.03
  4.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov / MTBO TUR5803 C     74.44  +      7.50
  5.Bucký Josef              A-team Bruntál       ABR6001 C     79.02  +     12.08
  6.Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C     80.41  +     13.47
  7.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     83.24  +     16.30
  8.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     84.57  +     18.03
  9.Moravec Stanislav        OOB TJ Slezan Opava  SOP5801 C     86.39  +     19.45
 10.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     87.06  +     20.12
 11.Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     91.41  +     24.47
 12.Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C     94.30  +     27.36
 13.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     98.37  +     31.43
 14.Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C    103.21  +     36.27
 15.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C    104.48  +     37.54
 16.Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C    106.51  +     39.57
 17.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT5802 C    121.35  +     54.41
 18.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C    144.32  +     77.38
    Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C DISK              
    Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C DISK              
    Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C DISK              
    Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55A        7.4km  185m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     56.25  +      0.00
  2.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov / MTBO TUR5501 C     58.05  +      1.40
  3.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     59.53  +      3.28
  4.Hickethier Manfred                            GE15201 C     60.43  +      4.18
  5.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     61.19  +      4.54
  6.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     61.39  +      5.14
  7.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     61.44  +      5.19
  8.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     63.11  +      6.46
  9.Slováček Rudolf          SKOB Zlín            TZL5402 C     64.35  +      8.10
 10.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     65.00  +      8.35
 11.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov / MTBO TUR5102 C     66.03  +      9.38
 12.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     67.20  +     10.55
 13.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     68.16  +     11.51
 14.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     68.21  +     11.56
 15.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     70.39  +     14.14
 16.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C     71.12  +     14.47
 17.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     71.13  +     14.48
 18.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     71.56  +     15.31
 19.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM5303 C     74.16  +     17.51
 20.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     76.57  +     20.32
 21.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C     77.06  +     20.41
 22.Zdráhal Tomáš            SK SKI-OB Šternberk  STE5301 C     91.35  +     35.10
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        6.3km  140m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     54.32  +      0.00
  2.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     59.33  +      5.01
  3.Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C     59.45  +      5.13
  4.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     60.12  +      5.40
  5.Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C     62.17  +      7.45
  6.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     64.20  +      9.48
  7.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     68.48  +     14.16
  8.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     71.52  +     17.20
  9.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     72.50  +     18.18
 10.Věžník Antonín           OOB TJ Spartak Adamo ADA5505 C     74.13  +     19.41
 11.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     74.39  +     20.07
 12.Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     78.04  +     23.32
 13.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     79.46  +     25.14
 14.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     81.11  +     26.39
 15.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     81.49  +     27.17
 16.Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C     82.11  +     27.39
 17.Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     87.35  +     33.03
 18.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     87.54  +     33.22
 19.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     91.14  +     36.42
 20.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    101.34  +     47.02
 21.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C    109.06  +     54.34
 
Konečné výsledky kategorie: H60A        6.5km  170m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     53.48  +      0.00
  2.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     56.40  +      2.52
  3.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     56.49  +      3.01
  4.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     56.58  +      3.10
  5.Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     58.37  +      4.49
  6.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     59.54  +      6.06
  7.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     61.03  +      7.15
  8.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     63.03  +      9.15
  9.Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C     64.29  +     10.41
 10.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     64.59  +     11.11
 11.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     65.50  +     12.02
 12.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     68.29  +     14.41
 13.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     70.56  +     17.08
 14.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     72.01  +     18.13
 15.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     73.08  +     19.20
 16.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     74.11  +     20.23
    Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        5.9km  150m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C     57.11  +      0.00
  2.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     59.55  +      2.44
  3.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     61.11  +      4.00
  4.Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C     62.04  +      4.53
  5.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     63.33  +      6.22
  6.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR4801 C     65.24  +      8.13
  7.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     68.18  +     11.07
  8.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     69.24  +     12.13
  9.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     72.58  +     15.47
 10.Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C     75.14  +     18.03
 11.Novotný Stanislav        TJ Opava             OOP4800 C     77.56  +     20.45
 12.Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     80.30  +     23.19
 13.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     83.27  +     26.16
 14.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     85.20  +     28.09
 15.Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     89.01  +     31.50
 16.Blažek Václav            SKOB Bruntál         SBR4701 C    114.22  +     57.11
    Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65A        5.8km  145m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     56.30  +      0.00
  2.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     60.58  +      4.28
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     62.25  +      5.55
  4.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     62.33  +      6.03
  5.Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C     68.15  +     11.45
  6.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     68.29  +     11.59
    Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        5.1km  120m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     64.28  +      0.00
  2.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     68.32  +      4.04
  3.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     69.57  +      5.29
  4.Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C    108.30  +     44.02
    Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C DISK              
    Koč Břetislav            SK Meteor Kačerov Pr MKP4400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70A        5.5km  115m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     56.57  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     64.56  +      7.59
  3.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     70.37  +     13.40
  4.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     73.58  +     17.01
  5.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     77.52  +     20.55
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        5.0km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     71.06  +      0.00
  2.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     73.06  +      2.00
  3.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     85.10  +     14.04
  4.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     89.16  +     18.10
  5.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C    110.59  +     39.53
 
Konečné výsledky kategorie: H75A        4.5km  110m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     56.50  +      0.00
  2.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     65.30  +      8.40
  3.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     92.13  +     35.23
 
Konečné výsledky kategorie: T3          3.6km  110m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 B     32.45  +      0.00
  2.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 B     33.17  +      0.32
  3.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     34.01  +      1.16
  4.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     35.04  +      2.19
  5.Kovács Zoltán            Maďarsko             HU36702 C     36.31  +      3.46
  6.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 B     38.01  +      5.16
  7.Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 B     38.19  +      5.34
  8.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     39.30  +      6.45
  9.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B     39.32  +      6.47
 10.Rácz Sándor              Maďarsko             HU4     C     40.01  +      7.16
 11.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     41.47  +      9.02
 12.Mokrá Regina             KOB Moira Brno       ABM6854 C     41.48  +      9.03
 12.Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B     41.48  +      9.03
 14.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     42.49  +     10.04
 15.Weiler Vilmos            Maďarsko             HU39701 C     43.02  +     10.17
 16.Hudečková Helena         SK Kotnov Tábor      KTA6951 C     43.03  +     10.18
 17.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 C     45.56  +     13.11
 18.Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C     46.15  +     13.30
 19.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     46.50  +     14.05
 20.Šumberová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI     C     47.13  +     14.28
 21.Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     47.31  +     14.46
 22.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     47.59  +     15.14
 23.Schwendtner Réka         Maďarsko             HU39653 C     48.44  +     15.59
 24.Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     49.07  +     16.22
 25.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     49.21  +     16.36
 26.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     49.24  +     16.39
 27.Otrusinová Helena        KOB Moira Brno       ABM7054 C     50.09  +     17.24
 28.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     51.10  +     18.25
 29.Hájková Lenka            SK SP Kylešovice     KYL0050 C     51.25  +     18.40
 30.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     52.33  +     19.48
 31.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     52.54  +     20.09
 32.Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 C     53.52  +     21.07
 33.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 C     55.18  +     22.33
 34.Hudeček Jaroslav         SK Kotnov Tábor      KTA6501 C     55.50  +     23.05
 35.Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 C     56.48  +     24.03
 36.Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C     57.09  +     24.24
 37.Kamenická Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6851 C     58.49  +     26.04
 38.Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C     59.16  +     26.31
 39.Hadačová Tereza          POBO - přátelé OB Op AOP9051 B     61.19  +     28.34
 40.Kodýtková Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851 C     61.55  +     29.10
 41.Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 C     62.05  +     29.20
 42.Voborská  Jana           Neregistrovaní       XXX     C     65.51  +     33.06
 43.Pavelková Soňa           SK Týniště nad Orlic TYN8555 C     66.31  +     33.46
 44.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B     66.43  +     33.58
 44.Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 B     66.43  +     33.58
 46.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B     68.33  +     35.48
 47.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 C     68.45  +     36.00
 48.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C     69.36  +     36.51
 49.Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 C     69.57  +     37.12
 50.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     70.43  +     37.58
 51.Hájková Lucie            SK SP Kylešovice     KYL0350 C     71.25  +     38.40
 52.Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C     72.24  +     39.39
 53.Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     76.23  +     43.38
 54.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     76.46  +     44.01
 55.Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C     80.36  +     47.51
 56.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     84.36  +     51.51
 57.Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C    113.24  +     80.39
 58.Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C    128.35  +     95.50
 59.Vlková Radka             Neregistrovaní       XXX6551 C    128.41  +     95.56
 60.Novotná Šárka            Neregistrovaní       XXX0151 C    130.45  +     98.00
    Kubát Martin             KOB Moira Brno       ABM9920 C DISK              
    Slavíčková Klára         SK Haná orienteering OOL9562 C DISK              
    Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 C DISK              
    Robotková Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM5451 C DISK              
    Rakovec Miloš            Neregistrovaní       XXX     C DISK              
    Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T6          6.7km  145m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C     43.31  +      0.00
  2.Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN9001 B     45.34  +      2.03
  3.Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C     47.29  +      3.58
  4.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     48.40  +      5.09
  5.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 B     53.04  +      9.33
  6.Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 B     54.51  +     11.20
  7.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     55.13  +     11.42
  8.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C     55.26  +     11.55
  9.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     57.27  +     13.56
 10.Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B     58.05  +     14.34
 11.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     58.45  +     15.14
 12.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C     59.56  +     16.25
 13.Šmotek Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9004 B     60.08  +     16.37
 14.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     60.21  +     16.50
 15.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C     60.31  +     17.00
 16.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     61.39  +     18.08
 17.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 B     63.00  +     19.29
 18.Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257 C     63.34  +     20.03
 19.Krokavecz Simon          Maďarsko             HU4     C     64.04  +     20.33
 20.Procházková Michaela     OK Lokomotiva Pardub LPU8960 R     64.13  +     20.42
 21.Klusáčková Zuzana        SK Žabovřesky Brno   ZBM9155 B     64.42  +     21.11
 22.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     65.09  +     21.38
 23.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     65.41  +     22.10
 24.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     65.54  +     22.23
 25.Chvátal Lukáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8309 C     67.19  +     23.48
 26.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C     68.46  +     25.15
 27.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B     70.39  +     27.08
 28.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C     71.25  +     27.54
 29.Láznička Libor           SKOB Zlín            TZL6701 C     71.40  +     28.09
 30.Mudráková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE7252 C     72.26  +     28.55
 31.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C     73.30  +     29.59
 32.Tesař Jan                Neregistrovaní       XXX     C     73.55  +     30.24
 33.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     74.14  +     30.43
 34.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 B     75.03  +     31.32
 35.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     76.04  +     32.33
 36.Rydlová Jana             OB Vizovice          VIC7752 C     78.50  +     35.19
 37.Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C     80.59  +     37.28
 38.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C     83.46  +     40.15
 39.Kavan Luboš              KOB Směr Kroměříž    SKM6301 C     85.30  +     41.59
 40.Dočkal Zdeněk            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C     86.21  +     42.50
 41.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     91.17  +     47.46
 42.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     91.33  +     48.02
 43.Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C     97.04  +     53.33
 44.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C    103.19  +     59.48
 45.Hanousek Martin          SK OB Chotěboř       CTB7910 C    104.38  +     61.07
 46.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C    105.19  +     61.48
 47.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C    113.14  +     69.43
 48.Kodysová Eva             TJ Růžená            RUZ8151 C    118.16  +     74.45
 49.Petrušková Michaela      Neregistrovaní       XXX     C    123.54  +     80.23
 50.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C    160.06  +    116.35
    Chmelař Daniel           OB Vizovice          VIC7212 C DISK              
    Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB9901 C DISK              
    Reisnerová Veronika      Neregistrovaní       XXX     C DISK              
    Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C DISK-LIM.