Konečné výsledky kategorie                                                18.9.2010 20:33:58
                           Mistrovství ČR na klasické trati 2010
===ČSOB-SJI========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16A        4.5km  140m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     36.39  +      0.00
  2.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     36.56  +      0.17
  3.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     38.22  +      1.43
  4.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     39.14  +      2.35
  5.Weiler Virág             Maďarsko             HU39651 C     39.32  +      2.53
  6.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     40.19  +      3.40
  7.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A     40.49  +      4.10
  8.Svobodová Radka          POBO - přátelé OB Op AOP9452 B     42.06  +      5.27
  9.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     42.15  +      5.36
 10.Chroustová Lenka         VSK Mendelu Brno     VBM9451 C     42.43  +      6.04
 11.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9554 A     42.56  +      6.17
 12.Faggyas Réka             Maďarsko             HU39652 C     43.06  +      6.27
 13.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     45.29  +      8.50
 14.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     45.38  +      8.59
 15.Procházková Marie        OOB TJ Slezan Opava  SOP9551 B     52.08  +     15.29
 16.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     62.13  +     25.34
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        4.6km  145m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     35.34  +      0.00
  2.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     35.44  +      0.10
  3.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A     36.52  +      1.18
  4.Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A     37.05  +      1.31
  5.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     38.23  +      2.49
  6.Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B     39.34  +      4.00
  7.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B     39.58  +      4.24
  8.Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A     40.22  +      4.48
  9.Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 B     41.55  +      6.21
 10.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9453 B     42.42  +      7.08
 11.Faggyas Eszter           Maďarsko             HU39451 C     44.09  +      8.35
 12.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     47.31  +     11.57
 13.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A     50.46  +     15.12
 14.Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B     51.52  +     16.18
 15.Bucká Karolína           A-team Bruntál       ABR9553 B     66.12  +     30.38
    Haltofová Eva            SK při gymnáziu OOB  VRB9499 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        4.6km  145m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A     35.31  +      0.00
  2.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     35.35  +      0.04
  3.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A     36.25  +      0.54
  4.Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A     38.33  +      3.02
  5.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C     39.09  +      3.38
  6.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A     41.05  +      5.34
  7.Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A     42.21  +      6.50
  8.Kinde Vanda              Maďarsko             HU39453 C     42.27  +      6.56
  9.Varsányi Kinga           Maďarsko             HU39452 C     43.30  +      7.59
 10.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A     44.02  +      8.31
 11.Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A     44.15  +      8.44
 12.Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B     44.54  +      9.23
 13.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B     47.14  +     11.43
 14.Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 B     47.24  +     11.53
 
Konečné výsledky kategorie: D18A        5.9km  210m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sklenářová Radka         SKOB Bruntál         SBR9250 A     42.30  +      0.00
  2.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A     43.36  +      1.06
  3.Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 A     44.21  +      1.51
  4.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A     45.47  +      3.17
  5.Papugová Katarína        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9255 A     47.54  +      5.24
  6.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     48.28  +      5.58
  7.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A     48.52  +      6.22
  8.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     50.07  +      7.37
  9.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A     50.46  +      8.16
 10.Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A     52.14  +      9.44
 11.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 B     52.56  +     10.26
 12.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B     59.06  +     16.36
 13.Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B     86.41  +     44.11
    Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A DISK              
    Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        5.8km  220m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 A     46.08  +      0.00
  2.Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9353 A     48.31  +      2.23
  3.Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A     49.39  +      3.31
  4.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     50.20  +      4.12
  5.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     51.03  +      4.55
  6.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     52.16  +      6.08
  7.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A     52.59  +      6.51
  8.Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 A     53.59  +      7.51
  9.Křečková Lenka           KOB Železárny Prostě ZPV9271 A     56.07  +      9.59
 10.Sklenářová Dorothea      POBO - přátelé OB Op AOP9351 B     58.18  +     12.10
 11.Škrabalová Adéla         KOB Moira Brno       ABM9357 B     59.58  +     13.50
 12.Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251 A     61.05  +     14.57
 13.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     63.40  +     17.32
 14.Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 C     67.29  +     21.21
 15.Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B     69.25  +     23.17
 16.Kiss Nikoletta           Maďarsko             HU39352 C     84.45  +     38.37
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        5.7km  230m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E     40.47  +      0.00
  2.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A     42.01  +      1.14
  3.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A     45.44  +      4.57
  4.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A     48.07  +      7.20
  5.Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A     48.41  +      7.54
  6.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B     49.32  +      8.45
  7.Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A     49.43  +      8.56
  8.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     51.02  +     10.15
  9.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     51.05  +     10.18
 10.Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 B     54.05  +     13.18
 11.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     54.43  +     13.56
 12.Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     55.27  +     14.40
 13.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     58.39  +     17.52
 14.Novotná Jana             SK Žabovřesky Brno   ZBM9355 C     59.33  +     18.46
 15.Tóth Krisztina           Maďarsko             HU39351 C     60.58  +     20.11
    Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20A        6.5km  245m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 R     46.45  +      0.00
  2.Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 E     47.58  +      1.13
  3.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     51.22  +      4.37
  4.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R     51.42  +      4.57
  5.Beranová Barbora         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9152 A     53.45  +      7.00
  6.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A     54.59  +      8.14
  7.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R     55.33  +      8.48
  8.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     56.03  +      9.18
  9.Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 A     56.49  +     10.04
 10.Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 A     57.50  +     11.05
 11.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     58.51  +     12.06
 12.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     58.53  +     12.08
 13.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     59.34  +     12.49
 14.Fasurová Tereza          KOB Moira Brno       ABM9059 A     59.55  +     13.10
 15.Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 A     64.26  +     17.41
 16.Janečková Adriana        TJ Sokol Čelechovice CEL9161 B     65.10  +     18.25
 17.Németh Luca              Maďarsko             HU39151 C     66.28  +     19.43
 18.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B     72.02  +     25.17
 19.Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C     88.11  +     41.26
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        6.6km  250m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Indráková Adélka         SK UP Olomouc        UOL9153 R     46.42  +      0.00
  2.Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R     48.57  +      2.15
  3.Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 R     49.15  +      2.33
  4.Březinová Marie          SK Severka Šumperk   SSU9191 A     49.22  +      2.40
  5.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     50.43  +      4.01
  6.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 A     51.12  +      4.30
  7.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R     51.34  +      4.52
  8.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     51.43  +      5.01
  9.Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 A     53.04  +      6.22
 10.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     54.54  +      8.12
 11.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     55.18  +      8.36
 12.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     56.40  +      9.58
 13.Kociánová Michaela       TJ Opava             OOP9050 B     59.06  +     12.24
 14.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A     62.06  +     15.24
 15.Muselíková Vladislava    KOB Moira Brno       ABM9151 A     63.07  +     16.25
 16.Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 A     63.20  +     16.38
 17.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     66.37  +     19.55
 18.Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 B     67.30  +     20.48
    Moravcová Lucie          OOB TJ Slezan Opava  SOP9052 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        7.9km  275m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R     53.53  +      0.00  R:    0b
  2.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 R     55.28  +      1.35  R:    0b
  3.Topinková  Monika        OK 99 Hradec Králové PHK8051 E     57.46  +      3.53  R:    0b
  4.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     58.58  +      5.05  R:    0b
  5.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R     59.01  +      5.08  R:    0b
  6.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 C     60.16  +      6.23  R:    0b
  7.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     60.24  +      6.31  R:    0b
  7.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     60.24  +      6.31  R:    0b
  9.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     62.03  +      8.10  R:    0b
 10.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     63.02  +      9.09  R:    0b
 11.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     65.11  +     11.18  R:    0b
 12.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     65.15  +     11.22  R:    0b
 13.Matrasová Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C     65.35  +     11.42  R:    0b
 14.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     66.25  +     12.32  R:    0b
 15.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     67.07  +     13.14  R:    0b
 16.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 E     67.17  +     13.24  R:    0b
 17.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     68.12  +     14.19  R:    0b
 18.Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     68.34  +     14.41  R:    0b
 19.Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A     69.32  +     15.39  R:    0b
 20.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     69.53  +     16.00  R:    0b
 21.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     70.51  +     16.58  R:    0b
 22.Křístková Veronika       SK Žabovřesky Brno   ZBM8379 C     71.19  +     17.26  R:    0b
 23.Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C     71.24  +     17.31  R:    0b
 24.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     72.42  +     18.49  R:    0b
 25.Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     73.25  +     19.32  R:    0b
 26.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C     73.36  +     19.43  R:    0b
 27.Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C     74.54  +     21.01  R:    0b
 28.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     97.11  +     43.18  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        7.9km  290m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     52.38  +      0.00  R:    0b
  2.Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     52.56  +      0.18  R:    0b
  3.Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E     53.20  +      0.42  R:    0b
  4.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E     57.02  +      4.24  R:    0b
  5.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     57.47  +      5.09  R:    0b
  6.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 R     59.08  +      6.30  R:    0b
  7.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E     59.09  +      6.31  R:    0b
  8.Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R     60.01  +      7.23  R:    0b
  9.Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 R     60.28  +      7.50  R:    0b
 10.Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R     65.19  +     12.41  R:    0b
 10.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     65.19  +     12.41  R:    0b
 12.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     66.04  +     13.26  R:    0b
 13.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     66.17  +     13.39  R:    0b
 14.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     66.27  +     13.49  R:    0b
 15.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     66.28  +     13.50  R:    0b
 16.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 R     66.55  +     14.17  R:    0b
 17.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     67.11  +     14.33  R:    0b
 18.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     70.26  +     17.48  R:    0b
 19.Vlažná Lucie             OK Jiskra Nový Bor   BOR8753 C     70.43  +     18.05  R:    0b
 20.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     70.47  +     18.09  R:    0b
 21.Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     70.57  +     18.19  R:    0b
 22.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A     71.25  +     18.47  R:    0b
 23.Polednová Hana           TJ Růžená            RUZ8051 C     72.21  +     19.43  R:    0b
 24.Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C     73.03  +     20.25  R:    0b
 25.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     74.36  +     21.58  R:    0b
 26.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     76.17  +     23.39  R:    0b
 27.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     79.32  +     26.54  R:    0b
 28.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     84.42  +     32.04  R:    0b
 29.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     95.08  +     42.30  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        7.8km  295m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     50.43  +      0.00  R:    0b
  2.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR8354 E     54.45  +      4.02  R:    0b
  3.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     55.34  +      4.51  R:    0b
  4.Bochenková Ivana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8950 E     56.04  +      5.21  R:    0b
  5.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     56.17  +      5.34  R:    0b
  6.Szerencsi Ildikó         Maďarsko             HU48551 C     57.36  +      6.53  R:    0b
  7.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     58.21  +      7.38  R:    0b
  8.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 R     61.27  +     10.44  R:    0b
  9.Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     61.45  +     11.02  R:    0b
 10.Jirčáková Martina        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8951 C     61.46  +     11.03  R:    0b
 11.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     63.40  +     12.57  R:    0b
 12.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R     64.17  +     13.34  R:    0b
 13.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R     64.21  +     13.38  R:    0b
 14.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     64.24  +     13.41  R:    0b
 15.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     64.38  +     13.55  R:    0b
 16.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C     65.28  +     14.45  R:    0b
 16.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     65.28  +     14.45  R:    0b
 18.Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C     67.16  +     16.33  R:    0b
 19.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     67.22  +     16.39  R:    0b
 20.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R     68.23  +     17.40  R:    0b
 21.Smičková Eva             KOB Konice           KON8277 R     69.41  +     18.58  R:    0b
 22.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     71.39  +     20.56  R:    0b
 23.Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C     72.25  +     21.42  R:    0b
 24.Jablonovská Lenka        Slovensko            SL29051 C     72.31  +     21.48  R:    0b
 25.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     74.29  +     23.46  R:    0b
 26.Komárková Lenka          TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C     74.44  +     24.01  R:    0b
 27.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     75.36  +     24.53  R:    0b
 28.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     76.02  +     25.19  R:    0b
 29.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     89.38  +     38.55  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         6.4km  260m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     45.09  +      0.00
  2.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     48.14  +      3.05
  3.Holinková Hana           KOB Železárny Prostě ZPV6777 C     48.44  +      3.35
  4.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     50.41  +      5.32
  5.Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     50.49  +      5.40
  6.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     52.11  +      7.02
  7.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     52.57  +      7.48
  8.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     55.15  +     10.06
  9.Hašková Eva              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 C     55.27  +     10.18
 10.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     56.33  +     11.24
 11.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     58.53  +     13.44
 12.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     59.39  +     14.30
 13.Hájková Jitka            SK SP Kylešovice     KYL7150 C     60.31  +     15.22
 14.Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C     67.51  +     22.42
 15.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     69.27  +     24.18
 16.Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     69.50  +     24.41
 17.Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     69.58  +     24.49
 18.Procházková Martina      OOB TJ Slezan Opava  SOP7351 C     88.20  +     43.11
 19.Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C    118.16  +     73.07
 
Konečné výsledky kategorie: D40         5.7km  150m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     46.36  +      0.00
  2.Skyvová Kristýna         SK SKI-OB Šternberk  STE7054 C     46.56  +      0.20
  3.Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     48.59  +      2.23
  4.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     50.00  +      3.24
  5.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     50.29  +      3.53
  6.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     51.50  +      5.14
  7.Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C     52.54  +      6.18
  8.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     53.11  +      6.35
  9.Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C     54.03  +      7.27
 10.Janásová Jitka           KOB Směr Kroměříž    SKM6551 C     54.48  +      8.12
 11.Neumannová Kamila        SK SKI-OB Šternberk  STE6751 C     55.41  +      9.05
 12.Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C     55.42  +      9.06
 13.Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C     56.17  +      9.41
 14.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     56.25  +      9.49
 15.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     56.31  +      9.55
 16.Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C     56.39  +     10.03
 17.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     57.29  +     10.53
 18.Soldánová Karin          SK Prostějov         JPV6971 C     58.54  +     12.18
 19.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     59.47  +     13.11
 20.Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C     61.58  +     15.22
 21.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     63.48  +     17.12
 21.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     63.48  +     17.12
 23.Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C     67.21  +     20.45
 24.Šmelíková Hana           Slovensko            SL36951 C     68.00  +     21.24
 25.Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C     69.49  +     23.13
 26.Muselíková Vladislava    KOB Moira Brno       ABM7051 C     71.44  +     25.08
 27.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     73.04  +     26.28
 28.Tóth Ágnes               Maďarsko             HU36751 C     75.51  +     29.15
 29.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     82.23  +     35.47
 30.Zimmermannová Milena     OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C     87.27  +     40.51
 31.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C     90.06  +     43.30
    Hadačová Gabriela        POBO - přátelé OB Op AOP6751 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.9km  160m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     42.16  +      0.00
  2.Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C     42.19  +      0.03
  3.Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C     42.35  +      0.19
  4.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     44.15  +      1.59
  5.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     44.54  +      2.38
  6.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     46.04  +      3.48
  7.Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C     46.22  +      4.06
  8.Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C     46.31  +      4.15
  9.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     46.57  +      4.41
 10.Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C     47.55  +      5.39
 11.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     49.15  +      6.59
 12.Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C     49.45  +      7.29
 13.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     50.07  +      7.51
 14.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     50.46  +      8.30
 15.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     51.07  +      8.51
 16.Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C     51.11  +      8.55
 17.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     52.01  +      9.45
 18.Kiprá Zdenka             SKOB Bruntál         SBR6550 C     52.38  +     10.22
 19.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     53.17  +     11.01
 20.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     53.50  +     11.34
 21.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     55.02  +     12.46
 22.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     55.19  +     13.03
 23.Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C     55.22  +     13.06
 24.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     55.23  +     13.07
 25.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     59.20  +     17.04
 26.Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     60.13  +     17.57
 27.Kovaříčková Darja        OOB TJ Sokol Křemže  KRE6352 C     60.41  +     18.25
 28.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     60.59  +     18.43
 29.Troupová Vladěna         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6351 C     64.21  +     22.05
 30.Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C     67.16  +     25.00
 31.Sochorová Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C     67.57  +     25.41
 32.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     82.04  +     39.48
 
Konečné výsledky kategorie: D50         4.6km  120m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janotová Dobra           KOB Start Blansko    SBK5661 C     38.25  +      0.00
  2.Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C     39.54  +      1.29
  3.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     41.44  +      3.19
  4.Hájová Jana              SKOB Zlín            TZL6051 C     41.50  +      3.25
  5.Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C     44.02  +      5.37
  6.Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C     44.14  +      5.49
  7.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     44.36  +      6.11
  8.Cahlová Slávka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5451 C     45.33  +      7.08
  9.Muzsnai Ágota            Maďarsko             HU10051 C     45.38  +      7.13
 10.Potěšilová Vladimíra     VSK Mendelu Brno     VBM5655 C     46.12  +      7.47
 11.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     46.26  +      8.01
 12.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     47.07  +      8.42
 13.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     47.57  +      9.32
 14.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     48.23  +      9.58
 15.Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     48.33  +     10.08
 16.Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C     48.51  +     10.26
 17.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     49.15  +     10.50
 18.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     50.44  +     12.19
 19.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     50.47  +     12.22
 20.Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     52.57  +     14.32
 21.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     54.09  +     15.44
 22.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     59.10  +     20.45
 23.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     60.09  +     21.44
 24.Hájková Ludmila          TJ Opava             OOP5751 C     63.58  +     25.33
 25.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     64.18  +     25.53
 26.Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C     72.26  +     34.01
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.8km  145m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     34.53  +      0.00
  2.Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C     37.35  +      2.42
  3.Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C     41.44  +      6.51
  4.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     43.45  +      8.52
  5.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     44.06  +      9.13
  6.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     45.06  +     10.13
  7.Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C     46.04  +     11.11
  8.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     49.00  +     14.07
  8.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     49.00  +     14.07
 10.Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     50.20  +     15.27
 11.Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C     51.10  +     16.17
 12.Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C     51.30  +     16.37
 13.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     52.51  +     17.58
 14.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     59.12  +     24.19
 15.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     62.17  +     27.24
 16.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     69.03  +     34.10
 17.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     70.49  +     35.56
 
Konečné výsledky kategorie: D60         3.8km  123m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     42.42  +      0.00
  2.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     46.15  +      3.33
  3.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     47.51  +      5.09
  3.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     47.51  +      5.09
  5.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     48.09  +      5.27
  6.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     50.45  +      8.03
  7.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     51.01  +      8.19
  8.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     52.57  +     10.15
  9.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     58.58  +     16.16
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.7km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C     46.41  +      0.00
  2.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     54.41  +      8.00
  3.Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C     68.04  +     21.23
  4.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     79.48  +     33.07
 
Konečné výsledky kategorie: H16A        7.4km  285m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A     48.08  +      0.00
  2.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     48.49  +      0.41
  3.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     48.56  +      0.48
  4.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     51.15  +      3.07
  5.Hajdu Szása              Maďarsko             HU39501 C     51.37  +      3.29
  6.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     52.00  +      3.52
  7.Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A     52.12  +      4.04
  8.Rácz Sándor              Maďarsko             HU49501 C     54.50  +      6.42
  9.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     55.36  +      7.28
 10.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     55.40  +      7.32
 11.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A     55.58  +      7.50
 12.Šmelík Martin            Slovensko            SL39601 C     56.15  +      8.07
 13.Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A     57.34  +      9.26
 14.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     62.19  +     14.11
 15.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     65.05  +     16.57
 16.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 A     65.56  +     17.48
 17.Hraboš Matej             Slovensko            SL39501 C     74.00  +     25.52
    Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        7.3km  280m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A     44.42  +      0.00
  2.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9402 B     46.43  +      2.01
  3.Vajda Balázs             Maďarsko             HU49401 C     48.31  +      3.49
  4.Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A     50.08  +      5.26
  5.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     51.02  +      6.20
  6.Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     51.46  +      7.04
  7.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     52.48  +      8.06
  8.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     54.54  +     10.12
  9.Bartók Márton            Maďarsko             HU39401 C     54.59  +     10.17
 10.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     55.35  +     10.53
 11.Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B     55.40  +     10.58
 12.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     55.50  +     11.08
 13.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     57.39  +     12.57
 14.Jašek Otakar             SK Žabovřesky Brno   ZBM9422 A     59.28  +     14.46
 15.Holinka Lukáš            TJ Sokol Ptení       PTE9421 A     62.33  +     17.51
 16.Šťastný Jan              SK OB Chotěboř       CTB9402 B     64.23  +     19.41
 17.Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     66.21  +     21.39
 18.Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B     67.23  +     22.41
 19.Kavan Jiří               KOB Směr Kroměříž    SKM9402 C     74.09  +     29.27
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        7.3km  280m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     47.47  +      0.00
  2.Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A     47.52  +      0.05
  3.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     50.21  +      2.34
  3.Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     50.21  +      2.34
  5.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     53.07  +      5.20
  6.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A     53.15  +      5.28
  7.Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 B     53.50  +      6.03
  8.Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A     54.03  +      6.16
  9.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV9401 B     54.32  +      6.45
 10.Mižúr Šimon              Slovensko            SL40002 C     54.37  +      6.50
 11.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     55.08  +      7.21
 12.Korčák Jakub             SKOB Zlín            TZL9403 A     55.21  +      7.34
 13.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 A     57.20  +      9.33
 14.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A     58.00  +     10.13
 15.Vičan Dominik            A-team Bruntál       ABR9501 B     61.18  +     13.31
 16.Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B     65.35  +     17.48
 17.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     69.33  +     21.46
 18.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     71.06  +     23.19
 19.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     76.12  +     28.25
 
Konečné výsledky kategorie: H18A        7.8km  280m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9201 A     45.44  +      0.00
  2.Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A     48.30  +      2.46
  3.Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A     49.19  +      3.35
  4.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A     49.55  +      4.11
  5.Franko David             Slovensko            SL69301 B     49.59  +      4.15
  6.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 A     51.48  +      6.04
  7.Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 A     52.02  +      6.18
  8.Liszka Krisztián         Maďarsko             HU39203 C     53.02  +      7.18
  9.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     53.04  +      7.20
 10.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B     53.25  +      7.41
 11.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A     54.06  +      8.22
 12.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     55.08  +      9.24
 13.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     56.48  +     11.04
 14.Mušinský Tomáš           Slovensko            SL69302 B     57.02  +     11.18
 15.Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A     57.27  +     11.43
 16.Bělohlávek Jiří          OK Roztoky           ROZ9201 B     57.50  +     12.06
 17.Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 A     60.38  +     14.54
 18.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     61.02  +     15.18
 19.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     61.38  +     15.54
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        7.7km  300m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A     45.01  +      0.00
  2.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     47.30  +      2.29
  3.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     48.51  +      3.50
  4.Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A     49.31  +      4.30
  5.Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A     50.46  +      5.45
  6.Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A     51.30  +      6.29
  7.Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     53.12  +      8.11
  8.Horváth Marcell          Maďarsko             HU39301 C     53.16  +      8.15
  9.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     53.48  +      8.47
 10.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A     53.49  +      8.48
 11.Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B     54.39  +      9.38
 12.Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 A     55.12  +     10.11
 13.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 A     56.18  +     11.17
 14.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     56.43  +     11.42
 15.Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 B     59.56  +     14.55
 16.Bugár Gergely            Maďarsko             HU39201 C     61.23  +     16.22
 17.Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B     62.24  +     17.23
 18.Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B     63.25  +     18.24
 19.Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B     67.44  +     22.43
    Schwendtner Bálint       Maďarsko             HU39303 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        7.8km  265m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     46.58  +      0.00
  2.Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     47.36  +      0.38
  3.Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 B     47.54  +      0.56
  4.Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A     49.25  +      2.27
  5.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A     49.43  +      2.45
  6.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     49.48  +      2.50
  7.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A     49.49  +      2.51
  7.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A     49.49  +      2.51
  9.Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A     49.50  +      2.52
 10.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A     52.10  +      5.12
 11.Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B     52.34  +      5.36
 12.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B     55.08  +      8.10
 13.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     55.18  +      8.20
 14.Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 A     55.27  +      8.29
 15.Sulyok Ábel              Maďarsko             HU39302 C     55.52  +      8.54
 16.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     55.57  +      8.59
 17.Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B     57.11  +     10.13
 18.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     58.19  +     11.21
 19.Toman Filip              KOB Moira Brno       ABM9309 B     60.23  +     13.25
 20.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A     64.04  +     17.06
 21.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     71.37  +     24.39
 
Konečné výsledky kategorie: H20A        8.3km  305m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 A     49.45  +      0.00
  2.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     49.59  +      0.14
  3.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9100 A     50.19  +      0.34
  4.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     52.01  +      2.16
  5.Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R     52.04  +      2.19
  6.Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110 A     53.01  +      3.16
  7.Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002 R     53.27  +      3.42
  8.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 A     54.40  +      4.55
  9.Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 A     55.05  +      5.20
 10.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 A     55.59  +      6.14
 11.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     56.19  +      6.34
 12.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A     56.20  +      6.35
 13.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 B     65.09  +     15.24
 14.Bereczki Máté            Maďarsko             HU49001 C     66.06  +     16.21
 15.Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 B     75.12  +     25.27
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        8.2km  290m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     43.39  +      0.00
  2.Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     45.16  +      1.37
  3.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     46.27  +      2.48
  4.Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 A     48.20  +      4.41
  5.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A     48.31  +      4.52
  6.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A     49.40  +      6.01
  7.Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP9101 A     50.32  +      6.53
  8.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     51.14  +      7.35
  9.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     51.24  +      7.45
 10.Mižúr Peter              Slovensko            SL40001 C     53.11  +      9.32
 11.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A     54.05  +     10.26
 12.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B     58.44  +     15.05
 13.Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 A     62.07  +     18.28
 14.Krajčovič Martin         Slovensko            SL19101 C     63.56  +     20.17
 
Konečné výsledky kategorie: H20C        8.4km  310m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R     49.06  +      0.00
  2.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     50.38  +      1.32
  2.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 A     50.38  +      1.32
  4.Vellner Gábor            Maďarsko             HU39001 C     53.25  +      4.19
  5.Švirák Ondřej            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9102 A     53.43  +      4.37
  6.Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R     53.57  +      4.51
  7.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     54.00  +      4.54
  8.Vozda Vojtěch            Magnus Orienteering  ASU9043 R     54.44  +      5.38
  9.Klouček Tomáš            SK Studenec          STH9002 A     55.28  +      6.22
 10.Lazák Tomáš              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9102 A     55.46  +      6.40
 11.Papuga Miroslav          Slovensko            SL59001 B     55.59  +      6.53
 12.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     56.34  +      7.28
 13.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A     58.13  +      9.07
 14.Kinde Mátyás             Maďarsko             HU39101 C     59.12  +     10.06
 15.Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 R     60.32  +     11.26
 16.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 B     64.08  +     15.02
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       11.6km  400m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E     64.33  +      0.00  R:    0b
  2.Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R     65.06  +      0.33  R:    0b
  3.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     66.28  +      1.55  R:    0b
  4.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     67.05  +      2.32  R:    0b
  5.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 R     67.11  +      2.38  R:    0b
  6.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 E     67.24  +      2.51  R:    0b
  7.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 R     67.28  +      2.55  R:    0b
  8.Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 E     67.47  +      3.14  R:    0b
  9.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     68.02  +      3.29  R:    0b
 10.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C     68.18  +      3.45  R:    0b
 11.Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 E     68.33  +      4.00  R:    0b
 12.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     69.14  +      4.41  R:    0b
 13.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     69.40  +      5.07  R:    0b
 14.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     71.34  +      7.01  R:    0b
 15.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     72.24  +      7.51  R:    0b
 16.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8501 C     73.01  +      8.28  R:    0b
 17.Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 C     73.11  +      8.38  R:    0b
 18.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     73.17  +      8.44  R:    0b
 19.Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 C     74.56  +     10.23  R:    0b
 20.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     75.04  +     10.31  R:    0b
 21.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     75.18  +     10.45  R:    0b
 22.Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C     75.31  +     10.58  R:    0b
 23.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R     76.18  +     11.45  R:    0b
 24.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     78.15  +     13.42  R:    0b
 25.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     80.15  +     15.42  R:    0b
 26.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C     80.19  +     15.46  R:    0b
 27.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     82.33  +     18.00  R:    0b
 28.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     84.35  +     20.02  R:    0b
 29.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     85.14  +     20.41  R:    0b
 30.Viczián Péter            Maďarsko             HU48701 C     86.49  +     22.16  R:    0b
 31.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     87.45  +     23.12  R:    0b
    Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B       11.4km  420m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     63.50  +      0.00  R:    0b
  2.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     64.06  +      0.16  R:    0b
  3.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     65.41  +      1.51  R:    0b
  4.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     66.13  +      2.23  R:    0b
  5.Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R     66.37  +      2.47  R:    0b
  6.Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R     66.45  +      2.55  R:    0b
  7.Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 C     66.51  +      3.01  R:    0b
  8.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E     67.24  +      3.34  R:    0b
  9.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C     67.38  +      3.48  R:    0b
 10.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     68.03  +      4.13  R:    0b
 11.Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R     69.18  +      5.28  R:    0b
 12.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     69.28  +      5.38  R:    0b
 13.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C     69.35  +      5.45  R:    0b
 14.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     70.21  +      6.31  R:    0b
 15.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     70.27  +      6.37  R:    0b
 16.Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R     71.23  +      7.33  R:    0b
 17.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C     71.57  +      8.07  R:    0b
 18.Holas Tomáš              POBO - přátelé OB Op AOP7802 C     73.18  +      9.28  R:    0b
 19.Pospíšil Vítek           OK Sparta Praha      SCP6800 E     73.25  +      9.35  R:    0b
 20.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     76.35  +     12.45  R:    0b
 21.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     76.52  +     13.02  R:    0b
 22.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     78.22  +     14.32  R:    0b
 23.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     78.44  +     14.54  R:    0b
 24.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     80.45  +     16.55  R:    0b
 25.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     81.45  +     17.55  R:    0b
 26.Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     81.50  +     18.00  R:    0b
 27.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     82.48  +     18.58  R:    0b
 28.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     84.02  +     20.12  R:    0b
 29.Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 R     88.44  +     24.54  R:    0b
 30.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     93.21  +     29.31  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21C       11.5km  485m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E     59.34  +      0.00  R:    0b
  2.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E     61.08  +      1.34  R:    0b
  3.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     63.08  +      3.34  R:    0b
  4.Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     63.42  +      4.08  R:    0b
  5.Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R     64.53  +      5.19  R:    0b
  6.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R     65.32  +      5.58  R:    0b
  7.Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 R     66.20  +      6.46  R:    0b
  8.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R     67.04  +      7.30  R:    0b
  9.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 C     67.06  +      7.32  R:    0b
 10.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     68.29  +      8.55  R:    0b
 11.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R     68.32  +      8.58  R:    0b
 12.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     68.47  +      9.13  R:    0b
 13.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     69.21  +      9.47  R:    0b
 14.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     69.22  +      9.48  R:    0b
 15.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C     69.23  +      9.49  R:    0b
 16.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     69.40  +     10.06  R:    0b
 17.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     70.06  +     10.32  R:    0b
 18.Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     70.29  +     10.55  R:    0b
 19.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     74.28  +     14.54  R:    0b
 20.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     75.24  +     15.50  R:    0b
 21.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     75.30  +     15.56  R:    0b
 22.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     75.41  +     16.07  R:    0b
 23.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     75.47  +     16.13  R:    0b
 24.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     77.17  +     17.43  R:    0b
 25.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C     78.00  +     18.26  R:    0b
 26.Brožka Martin            TJ OB České Budějovi VCB6901 C     78.17  +     18.43  R:    0b
 27.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     79.58  +     20.24  R:    0b
 28.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     84.54  +     25.20  R:    0b
 29.Török Tibor              Maďarsko             HU28501 C     96.49  +     37.15  R:    0b
    Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R DISK              
    Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D       11.6km  420m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     63.32  +      0.00  R:    0b
  2.Dlabaja Tomáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8308 E     63.48  +      0.16  R:    0b
  3.Dávidík Marián           Slovensko            SL17701 C     64.36  +      1.04  R:    0b
  4.Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E     64.49  +      1.17  R:    0b
  5.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     65.38  +      2.06  R:    0b
  6.Fodor Petr               OOB TJ Turnov / MTBO TUR8103 E     66.11  +      2.39  R:    0b
  7.Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R     66.38  +      3.06  R:    0b
  8.Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E     68.19  +      4.47  R:    0b
  9.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     69.16  +      5.44  R:    0b
 10.Baier Martin             OOB TJ Turnov / MTBO TUR7603 R     70.00  +      6.28  R:    0b
 11.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C     70.33  +      7.01  R:    0b
 12.Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R     72.59  +      9.27  R:    0b
 13.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605 C     73.01  +      9.29  R:    0b
 14.Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     74.17  +     10.45  R:    0b
 15.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     74.22  +     10.50  R:    0b
 16.Váňa Martin              OOB TJ Turnov / MTBO TUR8401 R     75.23  +     11.51  R:    0b
 17.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     75.45  +     12.13  R:    0b
 18.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     75.53  +     12.21  R:    0b
 19.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     75.54  +     12.22  R:    0b
 20.Malý Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM8911 R     76.04  +     12.32  R:    0b
 21.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     76.17  +     12.45  R:    0b
 22.Zicha Jiří               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7708 C     76.21  +     12.49  R:    0b
 23.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C     78.14  +     14.42  R:    0b
 24.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     78.27  +     14.55  R:    0b
 25.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     79.30  +     15.58  R:    0b
 26.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     81.06  +     17.34  R:    0b
 27.Gyalog Zoltán            Maďarsko             HU38001 C     81.35  +     18.03  R:    0b
 28.Kovalčík Tomáš           POBO - přátelé OB Op AOP7301 C     82.24  +     18.52  R:    0b
 29.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     82.48  +     19.16  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.8km  305m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     52.31  +      0.00
  2.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     54.01  +      1.30
  3.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     55.57  +      3.26
  4.Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     55.59  +      3.28
  5.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     58.32  +      6.01
  6.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     58.39  +      6.08
  7.Šindelka Antonín         SK Radioklub Blansko RBK7215 C     58.49  +      6.18
  8.Kheil Radim              TJ Spartak 1. Brněns PBM7301 C     58.55  +      6.24
  9.Zámečník David           SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C     59.24  +      6.53
 10.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     59.28  +      6.57
 11.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     59.36  +      7.05
 12.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     59.50  +      7.19
 13.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     61.10  +      8.39
 14.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     62.36  +     10.05
 15.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     62.48  +     10.17
 16.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     63.59  +     11.28
 17.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402 C     64.40  +     12.09
 18.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     65.00  +     12.29
 19.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     66.09  +     13.38
 20.Tornai Szabolcs          Maďarsko             HU27101 C     67.48  +     15.17
 21.Humlíček Aleš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C     69.33  +     17.02
 22.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     70.45  +     18.14
 23.Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C     74.17  +     21.46
 24.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C     91.42  +     39.11
 
Konečné výsledky kategorie: H40         8.0km  305m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     50.04  +      0.00
  2.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     52.04  +      2.00
  3.Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C     52.36  +      2.32
  4.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     54.02  +      3.58
  5.Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C     55.21  +      5.17
  6.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     56.28  +      6.24
  7.Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C     56.58  +      6.54
  8.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     57.37  +      7.33
  9.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     57.57  +      7.53
 10.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     59.09  +      9.05
 11.Voborník Petr            SK OB Chotěboř       CTB6601 C     59.58  +      9.54
 12.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     60.23  +     10.19
 13.Stárek Filip             OOB TJ Turnov / MTBO TUR6602 C     60.25  +     10.21
 14.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     60.28  +     10.24
 15.Hubáček Martin           TJ Sokol Čelechovice CEL7015 C     60.50  +     10.46
 16.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     61.22  +     11.18
 17.Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C     61.37  +     11.33
 18.Parkán Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801 C     62.56  +     12.52
 19.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     64.11  +     14.07
 20.Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C     64.14  +     14.10
 21.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     64.42  +     14.38
 22.Pavlík Radek             Magnus Orienteering  ASU6849 C     65.52  +     15.48
 23.Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH6901 C     66.34  +     16.30
 24.Janeček Jiří             TJ Sokol Čelechovice CEL6827 C     67.24  +     17.20
 25.Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C     68.18  +     18.14
 26.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     68.19  +     18.15
 27.Gross Michal             KOB Moira Brno       ABM6946 C     68.39  +     18.35
 28.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     71.49  +     21.45
 29.Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB6701 C     72.01  +     21.57
 30.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     73.30  +     23.26
 31.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     74.13  +     24.09
 32.Mokrý Jan                KOB Moira Brno       ABM6611 C     76.08  +     26.04
 33.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     87.56  +     37.52
 34.Mokrý Pavel              KOB Moira Brno       ABM6801 C    102.09  +     52.05
    Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.3km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pollak Jozef             Slovensko            SL76001 C     40.22  +      0.00
  2.Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     40.58  +      0.36
  3.Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C     41.26  +      1.04
  3.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     41.26  +      1.04
  5.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     42.00  +      1.38
  6.Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C     42.37  +      2.15
  7.Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     43.16  +      2.54
  8.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C     43.21  +      2.59
  9.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     43.48  +      3.26
 10.Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C     43.52  +      3.30
 11.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     44.42  +      4.20
 12.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     45.10  +      4.48
 13.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     45.31  +      5.09
 14.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     45.45  +      5.23
 15.Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C     45.48  +      5.26
 16.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     46.10  +      5.48
 17.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     46.38  +      6.16
 18.Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C     46.40  +      6.18
 19.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     46.43  +      6.21
 20.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     46.52  +      6.30
 21.Schäfer Michal           SKOB Zlín            TZL6304 C     46.57  +      6.35
 22.Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C     47.02  +      6.40
 23.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     47.20  +      6.58
 24.Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C     47.34  +      7.12
 25.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     47.58  +      7.36
 26.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     48.11  +      7.49
 27.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     48.25  +      8.03
 28.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     48.27  +      8.05
 29.Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C     48.30  +      8.08
 30.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     48.43  +      8.21
 31.Németh Csaba             Maďarsko             HU36202 C     49.21  +      8.59
 32.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     49.31  +      9.09
 33.Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C     49.45  +      9.23
 33.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     49.45  +      9.23
 35.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C     50.12  +      9.50
 36.Weiler Zsolt             Maďarsko             HU36201 C     50.30  +     10.08
 37.Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C     50.38  +     10.16
 38.Sochor Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C     50.39  +     10.17
 39.Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C     50.51  +     10.29
 40.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     51.09  +     10.47
 41.Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     54.43  +     14.21
 42.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     55.15  +     14.53
 43.Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     56.27  +     16.05
 44.Opletal Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C     57.05  +     16.43
 45.Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C     60.40  +     20.18
 46.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     61.28  +     21.06
 47.Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C     61.29  +     21.07
 48.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     62.47  +     22.25
 49.Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207 C     62.58  +     22.36
 50.Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     63.20  +     22.58
 51.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     63.35  +     23.13
 52.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     64.12  +     23.50
 53.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C     64.30  +     24.08
 54.Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C     65.05  +     24.43
 55.Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C     65.32  +     25.10
 56.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     67.21  +     26.59
 57.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     68.23  +     28.01
    Vavrys Petr              OOB TJ Slovan Luhačo LCE6413 C DISK              
    Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         5.5km  180m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C     37.35  +      0.00
  2.Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C     41.08  +      3.33
  3.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     42.05  +      4.30
  4.Nečas Rudolf             SKOB Zlín            TZL5703 C     42.51  +      5.16
  5.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     42.52  +      5.17
  6.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801 C     43.07  +      5.32
  7.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C     43.52  +      6.17
  8.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     43.56  +      6.21
  9.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     44.39  +      7.04
 10.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     44.53  +      7.18
 11.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     45.35  +      8.00
 12.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     46.23  +      8.48
 13.Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     46.43  +      9.08
 14.Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C     49.02  +     11.27
 15.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     49.27  +     11.52
 16.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     49.33  +     11.58
 17.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C     49.36  +     12.01
 18.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     49.56  +     12.21
 19.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     50.10  +     12.35
 20.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     50.11  +     12.36
 21.Kerényi Dénes            Maďarsko             HU10001 C     51.20  +     13.45
 22.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     51.45  +     14.10
 23.Háj Bohumil              SKOB Zlín            TZL5601 C     52.04  +     14.29
 24.Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     52.27  +     14.52
 25.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov / MTBO TUR5803 C     52.34  +     14.59
 26.Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C     53.31  +     15.56
 27.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     53.35  +     16.00
 28.Moravec Stanislav        OOB TJ Slezan Opava  SOP5801 C     54.06  +     16.31
 29.Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C     54.07  +     16.32
 30.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     54.19  +     16.44
 31.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     54.30  +     16.55
 32.Bucký Josef              A-team Bruntál       ABR6001 C     54.42  +     17.07
 33.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     56.46  +     19.11
 34.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     57.20  +     19.45
 35.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     57.40  +     20.05
 36.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     58.57  +     21.22
 37.Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C     65.32  +     27.57
 38.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     67.43  +     30.08
 39.Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C     68.13  +     30.38
 40.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     71.38  +     34.03
 41.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     72.00  +     34.25
 42.Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C     74.41  +     37.06
 43.Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     82.26  +     44.51
 44.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT5802 C     95.05  +     57.30
    Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         6.1km  170m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     45.36  +      0.00
  2.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     46.53  +      1.17
  3.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     46.58  +      1.22
  4.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     47.11  +      1.35
  5.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     47.47  +      2.11
  6.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov / MTBO TUR5102 C     47.53  +      2.17
  7.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov / MTBO TUR5501 C     48.45  +      3.09
  8.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     49.18  +      3.42
  9.Hickethier Manfred       Německo              GE15201 C     49.23  +      3.47
 10.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     49.39  +      4.03
 11.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     50.06  +      4.30
 12.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     50.14  +      4.38
 13.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C     50.40  +      5.04
 14.Zdráhal Tomáš            SK SKI-OB Šternberk  STE5301 C     51.02  +      5.26
 15.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     51.46  +      6.10
 16.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     52.11  +      6.35
 17.Slováček Rudolf          SKOB Zlín            TZL5402 C     52.34  +      6.58
 18.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM5303 C     52.40  +      7.04
 19.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     52.44  +      7.08
 20.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     52.54  +      7.18
 21.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C     53.04  +      7.28
 22.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     53.31  +      7.55
 23.Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C     53.55  +      8.19
 24.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     54.26  +      8.50
 25.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     55.00  +      9.24
 26.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     55.18  +      9.42
 27.Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C     57.22  +     11.46
 28.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     57.42  +     12.06
 29.Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     58.26  +     12.50
 30.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     59.51  +     14.15
 31.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     59.56  +     14.20
 32.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     60.24  +     14.48
 33.Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     61.17  +     15.41
 34.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     63.51  +     18.15
 35.Věžník Antonín           OOB TJ Spartak Adamo ADA5505 C     63.55  +     18.19
 36.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     64.53  +     19.17
 37.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     66.17  +     20.41
 37.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     66.17  +     20.41
 39.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     69.26  +     23.50
 40.Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C     70.06  +     24.30
 41.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     72.21  +     26.45
 42.Jelínek Luboš            TJ Růžená            RUZ5504 C     75.13  +     29.37
 43.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     78.20  +     32.44
 44.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     91.56  +     46.20
 
Konečné výsledky kategorie: H60         4.7km  140m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     38.20  +      0.00
  2.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     38.29  +      0.09
  3.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     39.48  +      1.28
  4.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     40.07  +      1.47
  5.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     40.37  +      2.17
  6.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     41.49  +      3.29
  7.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     42.06  +      3.46
  8.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     42.18  +      3.58
  9.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     42.48  +      4.28
 10.Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C     42.58  +      4.38
 11.Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     43.09  +      4.49
 12.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     44.13  +      5.53
 13.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     45.12  +      6.52
 14.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     45.36  +      7.16
 15.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     45.54  +      7.34
 16.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     46.15  +      7.55
 17.Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C     46.20  +      8.00
 18.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     46.25  +      8.05
 19.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR4801 C     46.26  +      8.06
 20.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     46.50  +      8.30
 21.Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C     47.30  +      9.10
 22.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     47.38  +      9.18
 23.Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C     47.43  +      9.23
 24.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     49.41  +     11.21
 25.Novotný Stanislav        TJ Opava             OOP4800 C     50.20  +     12.00
 26.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     50.31  +     12.11
 27.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     50.41  +     12.21
 28.Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     51.10  +     12.50
 29.Blažek Václav            SKOB Bruntál         SBR4701 C     52.40  +     14.20
 30.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     52.51  +     14.31
 31.Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     53.01  +     14.41
 31.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     53.01  +     14.41
 33.Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     56.50  +     18.30
    Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.3km  120m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     39.13  +      0.00
  2.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     39.23  +      0.10
  3.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     40.01  +      0.48
  4.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     43.00  +      3.47
  5.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     43.33  +      4.20
  6.Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C     44.44  +      5.31
  7.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     45.14  +      6.01
  8.Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C     48.06  +      8.53
  9.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     50.06  +     10.53
 10.Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C     50.59  +     11.46
 11.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     53.35  +     14.22
 12.Koč Břetislav            SK Meteor Kačerov Pr MKP4400 C     56.26  +     17.13
 13.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     61.05  +     21.52
 14.Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C     62.58  +     23.45
 15.Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C     79.55  +     40.42
 
Konečné výsledky kategorie: H70         4.0km  140m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     45.04  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     48.20  +      3.16
  2.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     48.20  +      3.16
  4.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     49.15  +      4.11
  5.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     52.01  +      6.57
  6.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     52.11  +      7.07
  7.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     57.06  +     12.02
  8.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     59.38  +     14.34
  9.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     66.17  +     21.13
 10.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     71.32  +     26.28
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.7km   85m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     33.04  +      0.00
  2.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     36.16  +      3.12
  3.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     50.26  +     17.22
 
Konečné výsledky kategorie: T3          3.5km  115m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     31.33  +      0.00
  2.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 B     32.47  +      1.14
  3.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 B     33.32  +      1.59
  4.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B     33.43  +      2.10
  5.Kelbl Vladimír           KOB Moira Brno       ABM9708 B     36.04  +      4.31
  6.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 B     36.47  +      5.14
  6.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov / MTBO TUR7850 C     36.47  +      5.14
  8.Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B     36.51  +      5.18
  9.Schwendtner Réka         Maďarsko             HU39653 C     39.00  +      7.27
 10.Rácz Sándor              Maďarsko             HU4     C     39.20  +      7.47
 11.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     40.07  +      8.34
 12.Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C     40.08  +      8.35
 13.Koutný Vladimír          OOB Třebíč           TTR6301 C     40.15  +      8.42
 14.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     40.19  +      8.46
 15.Weiler Vilmos            Maďarsko             HU39701 C     40.26  +      8.53
 16.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     40.30  +      8.57
 17.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     40.40  +      9.07
 18.Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 B     40.50  +      9.17
 19.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C     41.11  +      9.38
 20.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     41.34  +     10.01
 21.Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 C     41.41  +     10.08
 22.Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     42.12  +     10.39
 23.Mokrá Regina             KOB Moira Brno       ABM6854 C     42.18  +     10.45
 24.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 C     43.00  +     11.27
 25.Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C     43.30  +     11.57
 26.Hadačová Tereza          POBO - přátelé OB Op AOP9051 B     44.24  +     12.51
 27.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     44.45  +     13.12
 28.Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C     45.29  +     13.56
 29.Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 B     46.00  +     14.27
 30.Jelínková Jana           TJ Růžená            RUZ5552 C     46.58  +     15.25
 31.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     47.10  +     15.37
 32.Šumberová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI     C     47.28  +     15.55
 33.Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C     49.07  +     17.34
 34.Voborská Jana            Neregistrovaní       XXX     C     49.18  +     17.45
 35.Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 C     49.41  +     18.08
 36.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B     49.55  +     18.22
 37.Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0100 C     50.16  +     18.43
 38.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C     51.55  +     20.22
 39.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     53.06  +     21.33
 40.Hudeček Jaroslav         SK Kotnov Tábor      KTA6501 C     53.18  +     21.45
 41.Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 C     55.18  +     23.45
 42.Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C     55.32  +     23.59
 43.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 C     57.20  +     25.47
 44.Slavíčková Klára         SK Haná orienteering OOL9562 C     57.28  +     25.55
 45.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 C     57.38  +     26.05
 46.Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C     57.53  +     26.20
 47.Neckář Jan               TJ Růžená            RUZ     C     58.51  +     27.18
 48.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     59.19  +     27.46
 48.Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 B     59.19  +     27.46
 50.Hájková Lenka            SK SP Kylešovice     KYL0050 C     59.43  +     28.10
 51.Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     60.19  +     28.46
 52.Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 C     63.42  +     32.09
 53.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B     64.29  +     32.56
 54.Svoboda Marek            KOB Moira Brno       ABM0103 C     67.14  +     35.41
 55.Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     69.05  +     37.32
 56.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     71.57  +     40.24
 57.Hájková Lucie            SK SP Kylešovice     KYL0350 C     72.23  +     40.50
 58.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     74.22  +     42.49
 59.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     74.47  +     43.14
 60.Vlková Radka             Neregistrovaní       XXX6551 C     78.51  +     47.18
 61.Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C     79.02  +     47.29
 62.Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C     84.28  +     52.55
 63.Komárková Jindra         TJ OK Tolar Jindřich TJH0451 C     96.51  +     65.18
 64.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     99.15  +     67.42
    Novotná Šárka            Neregistrovaní       XXX0151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T6          6.0km  165m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C     39.19  +      0.00
  2.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     39.32  +      0.13
  3.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     39.46  +      0.27
  4.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     41.44  +      2.25
  5.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     43.02  +      3.43
  6.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     43.03  +      3.44
  7.Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN9001 B     43.05  +      3.46
  8.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     44.23  +      5.04
  9.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B     45.11  +      5.52
 10.Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B     45.37  +      6.18
 11.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 B     45.45  +      6.26
 12.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C     46.09  +      6.50
 13.Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C     46.38  +      7.19
 14.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     46.40  +      7.21
 15.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     47.27  +      8.08
 16.Šmotek Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9004 B     47.33  +      8.14
 17.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     48.19  +      9.00
 18.Tesař Jan                Neregistrovaní       XXX     C     49.52  +     10.33
 19.Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257 C     50.07  +     10.48
 20.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C     51.11  +     11.52
 21.Krokavecz Simon          Maďarsko             HU4     C     51.28  +     12.09
 22.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     52.43  +     13.24
 23.Koutný Michal            OOB Třebíč           TTR9007 C     52.55  +     13.36
 24.Klusáčková Zuzana        SK Žabovřesky Brno   ZBM9155 C     53.21  +     14.02
 25.Chmelař Daniel           OB Vizovice          VIC7212 C     53.53  +     14.34
 26.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 B     56.55  +     17.36
 27.Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C     56.59  +     17.40
 28.Rydlová Jana             OB Vizovice          VIC7752 C     57.39  +     18.20
 29.Mudráková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE7252 C     58.02  +     18.43
 30.Chvátal Lukáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8309 C     58.07  +     18.48
 31.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 B     58.31  +     19.12
 32.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C     59.00  +     19.41
 33.Bravená Martina          VSK Mendelu Brno     VBM8751 C     59.07  +     19.48
 34.Láznička Libor           SKOB Zlín            TZL6701 C     59.16  +     19.57
 35.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C     59.37  +     20.18
 36.Jánošík Antonín          SK UP Olomouc        UOL5201 C     63.03  +     23.44
 37.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     63.11  +     23.52
 38.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251 C     63.12  +     23.53
 39.Ash Chris                Orienteering club Če OCB5801 C     63.25  +     24.06
 40.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     65.55  +     26.36
 41.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C     67.08  +     27.49
 42.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     67.33  +     28.14
 43.Hanousek Martin          SK OB Chotěboř       CTB7910 C     67.34  +     28.15
 44.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     67.48  +     28.29
 44.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C     67.48  +     28.29
 46.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     70.20  +     31.01
 47.Kavan Luboš              KOB Směr Kroměříž    SKM6301 C     73.24  +     34.05
 48.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     74.47  +     35.28
 49.Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C     76.35  +     37.16
 50.Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C     83.42  +     44.23
 51.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     83.47  +     44.28
 52.Kočí Martin              VSK Mendelu Brno     VBM8702 C     86.40  +     47.21
 53.Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB9901 C     88.08  +     48.49
 54.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     95.08  +     55.49
 55.Petrušková Michaela      Neregistrovaní       XXX     C     97.05  +     57.46
    Tomanová Elena           Klub turistů a lyžař YBM6666 C DISK              
    Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C DISK