Konečné výsledky kategorie                                                19.9.2010 19:23:40
                              Mistrovství ČR na klasické trati
===ČSOB-SJI========================================================Orienteering Organiser===


Konečné výsledky kategorie: D16  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     43.16
  2.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A     45.21
  3.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A     46.23
  4.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     48.04
  5.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     48.10
  6.Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A     48.38
  7.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     49.06
  8.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     50.11
  9.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     52.41
 10.Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A     53.04
 11.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A     54.02
 12.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     55.25
 13.Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B     55.53
 14.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     58.20
 15.Weiler Virág             Maďarsko             HU39651 C     59.25
 16.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A     60.35
 17.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     61.30
 18.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C     65.06
 19.Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A     52.37
 20.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A     53.08
 21.Varsányi Kinga           Maďarsko             HU39452 C     53.56
 22.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9453 B     56.17
 23.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B     56.22
 24.Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B     56.40
 25.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     56.45
 26.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A     56.52
 27.Chroustová Lenka         VSK Mendelu Brno     VBM9451 C     59.11
 28.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     62.16
 29.Svobodová Radka          POBO - přátelé OB Op AOP9452 B     62.18
 30.Kinde Vanda              Maďarsko             HU39453 C     63.57
 31.Faggyas Eszter           Maďarsko             HU39451 C     65.23
 32.Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A     69.42
 33.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9554 A     71.49
 34.Faggyas Réka             Maďarsko             HU39652 C     72.22
 34.Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 B     72.22
 36.Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A     72.25
 37.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     55.27
 38.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     56.44
 39.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A     59.09
 40.Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 B     63.26
 41.Procházková Marie        OOB TJ Slezan Opava  SOP9551 B     68.16
 42.Bucká Karolína           A-team Bruntál       ABR9553 B     69.17
 43.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B     81.09
    Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B DISK

Konečné výsledky kategorie: D18
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E     52.13
  2.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A     53.16
  3.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 A     54.29
  4.Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9353 A     56.16
  5.Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 A     57.01
  6.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A     58.32
  7.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A     60.28
  8.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A     61.05
  9.Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A     62.41
 10.Sklenářová Radka         SKOB Bruntál         SBR9250 A     65.09
 11.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     65.49
 12.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A     68.00
 13.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     68.53
 14.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     69.37
 15.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     69.45
 16.Papugová Katarína        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9255 A     69.48
 17.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B     72.49
 18.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     56.47
 19.Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A     63.11
 20.Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     63.45
 21.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A     64.21
 22.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A     65.57
 23.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A     66.12
 24.Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 A     67.50
 25.Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A     67.55
 26.Křečková Lenka           KOB Železárny Prostě ZPV9271 A     71.25
 27.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 B     72.08
 28.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     72.10
 29.Sklenářová Dorothea      POBO - přátelé OB Op AOP9351 B     74.11
 30.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     75.44
 31.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     77.24
 32.Škrabalová Adéla         KOB Moira Brno       ABM9357 B     81.13
 33.Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251 A     83.15
 34.Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 B     86.14
 35.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B    113.32
 36.Tóth Krisztina           Maďarsko             HU39351 C     67.01
 37.Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B     69.03
 38.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     69.08
 39.Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B     69.16
 40.Novotná Jana             SK Žabovřesky Brno   ZBM9355 C     71.08
 41.Kiss Nikoletta           Maďarsko             HU39352 C     75.23
 42.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     75.36
 43.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     75.52
 44.Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 C     86.18
 45.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B    149.41
    Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A DISK

Konečné výsledky kategorie: D20
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 E     62.40
  2.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 R     63.04
  3.Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 R     64.50
  4.Indráková Adélka         SK UP Olomouc        UOL9153 R     68.10
  5.Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R     68.23
  6.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     68.53
  7.Březinová Marie          SK Severka Šumperk   SSU9191 A     69.53
  8.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     70.51
  9.Beranová Barbora         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9152 A     72.25
 10.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     73.49
 11.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     73.50
 12.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R     74.52
 13.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R     74.55
 14.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 A     75.47
 15.Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 A     76.55
 16.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A     77.10
 17.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R     81.34
 18.Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 A     93.49
 19.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     65.33
 20.Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 A     67.50
 21.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     70.06
 22.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     71.02
 23.Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 A     73.01
 24.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     73.54
 25.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B     74.19
 26.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     76.02
 27.Muselíková Vladisla      KOB Moira Brno       ABM9151 A     76.58
 28.Kociánová Michaela       TJ Opava             OOP9050 B     78.06
 29.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     78.14
 30.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     78.33
 31.Moravcová Lucie          OOB TJ Slezan Opava  SOP9052 B     79.16
 32.Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 A     80.14
 33.Fasurová Tereza          KOB Moira Brno       ABM9059 A     87.28
 34.Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 B     93.07
 35.Németh Luca              Maďarsko             HU39151 C     95.51
 36.Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C    114.02

Konečné výsledky kategorie: D21
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     75.12
  2.Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     77.53
  3.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R     79.22
  4.Bochenková Ivana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8950 E     80.12
  5.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR8354 E     83.39
  6.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     84.46
  7.Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E     85.41
  8.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 R     85.55
  9.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     86.55
 10.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R     87.27
 11.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     87.35
 12.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     88.02
 13.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     88.41
 13.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E     88.41
 15.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     90.09
 16.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 C     91.48
 17.Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R     93.38
 18.Topinková  Monika        OK 99 Hradec Králové PHK8051 E     94.38
 19.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 R     95.16
 20.Szerencsi Ildikó         Maďarsko             HU48551 C     95.55
 21.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     97.09
 22.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E     97.44
 23.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    102.18
 24.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 R    106.00
 25.Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 R     71.49
 26.Jirčáková Martina        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8951 C     73.21
 27.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     75.25
 28.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R     75.33
 29.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C     77.09
 30.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     78.03
 31.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     78.48
 32.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     79.20
 33.Matrasová Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C     79.35
 34.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     80.07
 35.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     80.16
 36.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     80.25
 37.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     80.50
 38.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     83.36
 39.Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R     85.07
 40.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 R     85.44
 41.Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     86.17
 42.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     87.47
 43.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     89.04
 44.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     89.39
 45.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     93.11
 46.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     94.56
 47.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R     95.28
 48.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     96.09
 49.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     67.04
 50.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C     69.06
 51.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     69.53
 52.Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A     71.14
 53.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     72.19
 54.Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     73.09
 55.Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C     73.39
 56.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     75.27
 57.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     76.50
 58.Komárková Lenka          TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C     76.52
 59.Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C     76.58
 60.Vlažná Lucie             OK Jiskra Nový Bor   BOR8753 C     77.09
 61.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     77.20
 62.Smičková Eva             KOB Konice           KON8277 R     77.33
 63.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     78.14
 64.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     78.18
 65.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     78.39
 66.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R     78.54
 67.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     80.35
 68.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     80.53
 69.Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     80.55
 70.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     82.48
 71.Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     84.19
 72.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     84.40
 73.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     84.42
 74.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     85.15
 75.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     88.35
 76.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     88.49
 77.Polednová Hana           TJ Růžená            RUZ8051 C     89.03
 78.Křístková Veronika       SK Žabovřesky Brno   ZBM8379 C     90.13
 79.Jablonovská Lenka        Slovensko            SL29051 C     90.40
 80.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     91.16
 81.Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C     92.05
 82.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     95.53
 83.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A     96.25
    Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 E DISK

Konečné výsledky kategorie: D35 
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     62.55
  2.Holinková Hana           KOB Železárny Prostě ZPV6777 C     67.23
  3.Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     68.04
  4.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     68.31
  5.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     74.08
  6.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     74.15
  7.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     74.21
  8.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     80.43
  9.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     81.11
 10.Hašková Eva              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 C     99.20
 11.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     71.04
 12.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     72.08
 13.Hájková Jitka            SK SP Kylešovice     KYL7150 C     73.08
 14.Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     75.10
 15.Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C     78.33
 16.Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     85.31
 17.Procházková Martina      OOB TJ Slezan Opava  SOP7351 C    116.31
 18.Dastychová Alexandr      OK RECO Sport        PEN7450 C    152.47
    Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C DISK

Konečné výsledky kategorie: D40
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     61.13
  2.Skyvová Kristýna         SK SKI-OB Šternberk  STE7054 C     64.22
  3.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     65.33
  4.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     66.44
  5.Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     66.57
  6.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     71.04
  7.Neumannová Kamila        SK SKI-OB Šternberk  STE6751 C     71.52
  8.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     74.20
  9.Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C     74.33
 10.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     76.25
 11.Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C     78.59
 12.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     79.18
 13.Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C     81.37
 14.Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C     84.20
 15.Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C     85.34
 16.Janásová Jitka           KOB Směr Kroměříž    SKM6551 C    100.27
 17.Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C     72.59
 18.Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C     73.34
 19.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     75.25
 20.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     76.57
 21.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     77.29
 22.Muselíková Vladisla      KOB Moira Brno       ABM7051 C     78.16
 23.Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C     80.16
 24.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     80.16
 25.Soldánová Karin          SK Prostějov         JPV6971 C     80.28
 26.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     83.27
 27.Zimmermannová Milen      OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C     86.33
 28.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     89.25
 29.Tóth Ágnes               Maďarsko             HU36751 C    100.21
 30.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C    123.13

Konečné výsledky kategorie: D45
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     51.04
  2.Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C     52.21
  3.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     53.17
  4.Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C     54.18
  5.Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C     54.41
  6.Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C     60.17
  7.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     60.21
  8.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     60.23
  9.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     60.25
 10.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     60.46
 11.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     62.22
 12.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     66.54
 13.Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C     67.39
 14.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     71.14
 15.Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C     71.19
 16.Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C     71.36
 17.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     53.13
 18.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     53.26
 19.Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C     57.55
 20.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     59.46
 21.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     61.50
 22.Kiprá Zdenka             SKOB Bruntál         SBR6550 C     63.10
 23.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     65.05
 24.Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     67.12
 25.Kovaříčková Darja        OOB TJ Sokol Křemže  KRE6352 C     67.26
 26.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     74.18
 27.Troupová Vladěna         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6351 C     75.24
 28.Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C     77.26
 29.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     78.24
 30.Sochorová Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C     84.01
 31.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     86.39

Konečné výsledky kategorie: D50
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C     53.53
  2.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     56.55
  3.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     58.47
  4.Hájová Jana              SKOB Zlín            TZL6051 C     59.50
  5.Janotová Dobra           KOB Start Blansko    SBK5661 C     62.23
  6.Potěšilová Vladimír      VSK Mendelu Brno     VBM5655 C     64.05
  7.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     67.06
  8.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     67.08
  9.Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C     69.16
 10.Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C     71.51
 11.Cahlová Slávka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5451 C     77.53
 12.Muzsnai Ágota            Maďarsko             HU10051 C     79.38
 13.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     98.19
 14.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     55.13
 15.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     62.30
 16.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     63.03
 17.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     63.11
 18.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     67.23
 19.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     69.39
 20.Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C     70.34
 21.Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     74.47
 22.Hájková Ludmila          TJ Opava             OOP5751 C     76.30
 23.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     76.46
 24.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     81.35
 25.Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     87.40
 26.Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C     99.54

Konečné výsledky kategorie: D55
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     50.18
  2.Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C     53.23
  3.Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C     66.09
  4.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     68.44
  5.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     69.08
  6.Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C     74.33
  7.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     79.23
  8.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     86.47
  9.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C    110.55
 10.Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     56.26
 11.Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C     61.47
 12.Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C     63.18
 13.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     67.10
 14.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     71.41
 15.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     75.15
 16.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     96.47
 17.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     99.08

Konečné výsledky kategorie: D60
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     58.08  +      0.00
  2.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     62.41  +      4.33
  3.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     62.50  +      4.42
  4.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     65.40  +      7.32
  5.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     68.35  +     10.27
  6.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     70.59  +     12.51
  7.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     72.22  +     14.14
  8.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     75.10  +     17.02
  9.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     77.41  +     19.33

Konečné výsledky kategorie: D65
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C     51.40  +      0.00
  2.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     56.26  +      4.46
  3.Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C     75.56  +     24.16
  4.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     95.25  +     43.45

Konečné výsledky kategorie: H16
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A     51.29
  2.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A     52.56
  3.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A     53.25
  4.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9402 B     55.37
  5.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     55.45
  6.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     56.51
  7.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     57.20
  8.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A     60.01
  9.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     60.55
 10.Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     61.15
 11.Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A     61.17
 12.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     62.37
 13.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     63.33
 14.Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     63.55
 15.Hajdu Szása              Maďarsko             HU39501 C     64.43
 16.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     65.28
 17.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     66.58
 18.Vajda Balázs             Maďarsko             HU49401 C     69.15
 19.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     53.59
 20.Korčák Jakub             SKOB Zlín            TZL9403 A     56.00
 21.Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A     56.59
 22.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     58.06
 23.Rácz Sándor              Maďarsko             HU49501 C     58.42
 24.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     60.15
 25.Bartók Márton            Maďarsko             HU39401 C     60.36
 26.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     62.45
 27.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A     64.30
 28.Šmelík Martin            Slovensko            SL39601 C     64.44
 29.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     65.48
 30.Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B     66.13
 31.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     66.42
 32.Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A     70.55
 33.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     71.38
 34.Mižúr Šimon              Slovensko            SL40002 C     74.15
 35.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV9401 B     75.41
 36.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 A     49.56
 37.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A     52.35
 38.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     53.00
 39.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     54.32
 40.Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A     55.44
 41.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 A     58.57
 42.Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     66.22
 43.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     66.41
 44.Holinka Lukáš            TJ Sokol Ptení       PTE9421 A     67.04
 45.Jašek Otakar             SK Žabovřesky Brno   ZBM9422 A     68.05
 46.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     71.14
 47.Šťastný Jan              SK OB Chotěboř       CTB9402 B     71.25
 48.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     71.28
 49.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     71.46
 50.Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B     72.35
 51.Hraboš Matej             Slovensko            SL39501 C     72.36
 52.Vičan Dominik            A-team Bruntál       ABR9501 B     77.12
 53.Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B     87.12
 54.Kavan Jiří               KOB Směr Kroměříž    SKM9402 C    112.51
 55.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B    117.36
    Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 B DISK

Konečné výsledky kategorie: H18
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9201 A     56.02
  2.Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A     59.35
  3.Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A     60.21
  4.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     60.30
  5.Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     62.19
  6.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     65.04
  7.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A     66.42
  8.Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A     67.42
  9.Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A     69.41
 10.Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A     70.07
 11.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 A     70.39
 12.Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A     71.10
 13.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A     71.23
 14.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     72.11
 15.Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 B     72.28
 16.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     73.41
 17.Franko David             Slovensko            SL69301 B     74.23
 18.Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A     75.04
 19.Liszka Krisztián         Maďarsko             HU39203 C     67.29
 20.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A     68.47
 21.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     71.39
 22.Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     73.03
 23.Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A     74.17
 24.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A     75.05
 25.Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B     75.21
 26.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B     75.31
 27.Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 A     76.02
 28.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     76.52
 29.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     77.13
 30.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A     77.49
 31.Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B     79.59
 32.Horváth Marcell          Maďarsko             HU39301 C     83.18
 33.Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 A     83.54
 34.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B     85.28
 35.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A     93.01
 36.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     59.38
 37.Mušinský Tomáš           Slovensko            SL69302 B     61.40
 38.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     67.23
 39.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 A     70.19
 40.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     71.44
 41.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     72.34
 42.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     73.28
 43.Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A     74.06
 44.Sulyok Ábel              Maďarsko             HU39302 C     74.41
 45.Bugár Gergely            Maďarsko             HU39201 C     78.07
 46.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A     78.57
 47.Schwendtner Bálint       Maďarsko             HU39303 C     81.32
 48.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     82.04
 49.Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B     84.29
 50.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     86.38
 51.Bělohlávek Jiří          OK Roztoky           ROZ9201 B     87.13
 52.Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 B     87.48
 53.Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 A     89.23
 54.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     94.23
 55.Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B    100.22
 56.Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B    104.27
    Toman Filip              KOB Moira Brno       ABM9309 B DISK
    Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B DISK

Konečné výsledky kategorie: H20
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     68.37
  2.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     73.28
  3.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     78.48
  4.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R     79.08
  5.Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R     79.11
  6.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     79.41
  7.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A     80.02
  8.Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 A     80.42
  9.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 A     81.11
 10.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     82.07
 11.Švirák Ondřej            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9102 A     82.57
 12.Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R     83.18
 13.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9100 A     83.27
 14.Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 A     83.30
 15.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     84.12
 16.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A     85.04
 17.Vellner Gábor            Maďarsko             HU39001 C     85.15
 18.Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110 A     94.15
 19.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 A     69.22
 20.Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002 R     70.28
 21.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     71.05
 22.Klouček Tomáš            SK Studenec          STH9002 A     72.31
 23.Vozda Vojtěch            Magnus Orienteering  ASU9043 R     73.25
 24.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     75.14
 25.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     76.26
 26.Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 A     76.29
 27.Lazák Tomáš              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9102 A     76.53
 28.Papuga Miroslav          Slovensko            SL59001 B     80.04
 29.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     84.43
 30.Mižúr Peter              Slovensko            SL40001 C     85.12
 31.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     87.27
 32.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A     87.45
 33.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A     91.19
 34.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B    100.23
 35.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A     77.15
 36.Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 R     78.22
 37.Krajčovič Martin         Slovensko            SL19101 C     89.05
 38.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 B     89.22
 39.Bereczki Máté            Maďarsko             HU49001 C     93.35
 40.Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 A     93.47
 41.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 B    100.49
 42.Kinde Mátyás             Maďarsko             HU39101 C    114.19
 43.Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 B    121.36
    Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 A DISK
    Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP9101 A DISK

Konečné výsledky kategorie: H21 
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E     98.12
  2.Dlabaja Tomáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8308 E    100.37
  3.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E    102.15
  4.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E    102.26
  5.Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E    103.05
  6.Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E    104.20
  7.Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E    104.51
  8.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E    105.02
  9.Dávidík Marián           Slovensko            SL17701 C    106.47
 10.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E    107.54
 11.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E    108.56
 12.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E    110.11
 13.Fodor Petr               OOB TJ Turnov / MTBO TUR8103 E    110.33
 14.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    111.04
 15.Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R    111.27
 16.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R    111.51
 17.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 E    112.13
 18.Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 E    113.02
 19.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E    113.03
 20.Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E    113.04
 21.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R    113.15
 22.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E    113.17
 23.Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R    114.24
 24.Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R    115.22
 25.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 R    115.58
 26.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R    116.05
 27.Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R    118.46
 28.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 R    119.14
 29.Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 R    120.10
 30.Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 C    120.47
 31.Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R    122.27
 32.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R    128.39
 33.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C     83.56
 34.Baier Martin             OOB TJ Turnov / MTBO TUR7603 R     85.49
 35.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     85.53
 36.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C     86.40
 37.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     87.02
 38.Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R     87.20
 39.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     87.44
 40.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     87.46
 41.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     87.56
 42.Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 E     88.20
 43.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     88.56
 44.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R     89.28
 45.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     90.18
 46.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     90.22
 47.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     90.43
 48.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     90.58
 49.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     91.03
 50.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C     91.05
 51.Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     91.09
 52.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C     91.30
 53.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605 C     91.54
 54.Váňa Martin              OOB TJ Turnov / MTBO TUR8401 R     92.35
 55.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8501 C     93.17
 56.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 C     93.46
 57.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     93.55
 58.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     94.14
 59.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     94.23
 60.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C     94.23
 61.Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R     94.37
 62.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     96.53
 63.Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R     97.50
 64.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     83.01
 65.Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     83.26
 66.Pospíšil Vítek           OK Sparta Praha      SCP6800 E     83.54
 67.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     84.09
 68.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     84.25
 69.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     84.58
 70.Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 C     85.51
 71.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     86.06
 72.Holas Tomáš              POBO - přátelé OB Op AOP7802 C     86.08
 73.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C     87.04
 74.Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C     87.09
 75.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     87.38
 76.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     88.23
 77.Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 C     88.42
 78.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     89.55
 79.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     90.00
 80.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     90.06
 81.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     90.08
 82.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     90.23
 83.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     91.11
 84.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     91.25
 85.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C     92.43
 86.Zicha Jiří               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7708 C     92.48
 87.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     94.12
 88.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     96.13
 89.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     96.29
 90.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     97.00
 91.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C     97.08
 92.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     98.11
 93.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     98.20
 94.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R     98.56
 95.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C    100.24
 96.Brožka Martin            TJ OB České Budějovi VCB6901 C    100.34
 97.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    102.02
 98.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    103.00
 99.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C    104.04
100.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C    111.24
101.Malý Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM8911 R    131.09
102.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     75.22
103.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     76.05
104.Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C     80.18
105.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     81.21
106.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     84.47
107.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     86.26
108.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     87.40
109.Kovalčík Tomáš           POBO - přátelé OB Op AOP7301 C     88.11
110.Gyalog Zoltán            Maďarsko             HU38001 C     88.20
111.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     89.12
112.Viczián Péter            Maďarsko             HU48701 C     93.33
113.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     96.36
114.Török Tibor              Maďarsko             HU28501 C    115.34
115.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C    132.25
    Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C DISK
    Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C DISK
    Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R DISK
    Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C DISK
    Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 R DISK

Konečné výsledky kategorie: H35
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     72.35
  2.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     82.04
  3.Horák Pavel (Staros      USK Praha            VSP7305 C     83.24
  4.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     85.57
  5.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     87.47
  6.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     88.29
  7.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     89.54
  8.Zámečník David           SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C     93.25
  9.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     93.35
 10.Kheil Radim              TJ Spartak 1. Brněns PBM7301 C     95.36
 11.Šindelka Antonín         SK Radioklub Blansko RBK7215 C     97.11
 12.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     99.27
 13.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     75.33
 14.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     81.49
 15.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     83.22
 16.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     84.58
 17.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402 C     86.57
 18.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     91.24
 19.Humlíček Aleš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C     99.58
 20.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C    100.20
 21.Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C    103.01
 22.Tornai Szabolcs          Maďarsko             HU27101 C    104.14
    Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C DISK
    Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H40
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     65.41
  2.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     67.32
  3.Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C     68.38
  4.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     68.47
  5.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     70.00
  6.Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C     74.09
  7.Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C     83.12
  8.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     84.48
  9.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     85.49
 10.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     87.06
 11.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     87.36
 12.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     90.10
 13.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     91.33
 14.Parkán Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801 C     93.58
 15.Hubáček Martin           TJ Sokol Čelechovice CEL7015 C     97.08
 16.Stárek Filip             OOB TJ Turnov / MTBO TUR6602 C     98.46
 17.Voborník Petr            SK OB Chotěboř       CTB6601 C    105.16
 18.Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C    105.25
 19.Pavlík Radek             Magnus Orienteering  ASU6849 C     64.17
 20.Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C     77.01
 21.Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C     79.06
 22.Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH6901 C     79.25
 23.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     82.02
 24.Mokrý Jan                KOB Moira Brno       ABM6611 C     85.17
 25.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     89.53
 26.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     91.12
 27.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     92.22
 28.Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C     95.08
 29.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    100.10
 30.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C    103.26
 31.Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB6701 C    104.37
 32.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C    116.29
 33.Mokrý Pavel              KOB Moira Brno       ABM6801 C    153.48

Konečné výsledky kategorie: H45
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     64.07
  2.Pollak Jozef             Slovensko            SL76001 C     65.30
  3.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     67.09
  4.Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C     68.09
  5.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     68.47
  6.Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C     69.04
  7.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     72.08
  8.Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     72.30
  9.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     72.43
 10.Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     73.20
 11.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     74.37
 12.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     74.40
 13.Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C     77.31
 14.Schäfer Michal           SKOB Zlín            TZL6304 C     77.39
 15.Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C     78.16
 16.Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C     78.54
 17.Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C     78.56
 18.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     80.48
 19.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     81.18
 20.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     82.02
 21.Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C     83.04
 22.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     83.36
 23.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C     88.49
 24.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     94.34
 25.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     61.09
 26.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C     68.37
 27.Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C     68.56
 28.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     71.16
 29.Weiler Zsolt             Maďarsko             HU36201 C     71.54
 30.Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C     72.42
 31.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     74.09
 32.Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C     74.50
 33.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     76.10
 34.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     76.12
 35.Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     76.49
 36.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     77.04
 37.Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C     77.20
 38.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     79.13
 39.Németh Csaba             Maďarsko             HU36202 C     79.35
 40.Opletal Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C     79.46
 41.Sochor Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C     79.50
 42.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     81.19
 43.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     86.16
 44.Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     86.40
 45.Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     87.06
 46.Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207 C     90.16
 47.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     91.10
 48.Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C     94.57
 49.Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C     67.29
 50.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     78.06
 51.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     79.24
 52.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     83.21
 53.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     89.37
 54.Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C     99.33
 55.Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C    107.05
 56.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C    114.25
    Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C DISK
    Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H50
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801 C     53.55
  2.Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C     54.44
  3.Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C     58.20
  4.Nečas Rudolf             SKOB Zlín            TZL5703 C     58.59
  5.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     60.44
  6.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     63.51
  7.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     65.22
  8.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     66.18
  9.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C     66.32
 10.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     67.08
 11.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     67.31
 12.Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     70.21
 13.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     75.33
 14.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     77.07
 15.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     77.12
 16.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     77.55
 17.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     78.53
 18.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C     79.56
 19.Kerényi Dénes            Maďarsko             HU10001 C     84.53
 20.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     89.08
 21.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     66.54
 22.Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C     70.00
 23.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     72.57
 24.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov / MTBO TUR5803 C     74.44
 25.Bucký Josef              A-team Bruntál       ABR6001 C     79.02
 26.Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C     80.41
 27.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     83.24
 28.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     84.57
 29.Moravec Stanislav        OOB TJ Slezan Opava  SOP5801 C     86.39
 30.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     87.06
 31.Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     91.41
 32.Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C     94.30
 33.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     98.37
 34.Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C    103.21
 35.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C    104.48
 36.Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C    106.51
 37.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT5802 C    121.35
 38.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C    144.32
    Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C DISK
    Háj Bohumil              SKOB Zlín            TZL5601 C DISK
    Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C DISK
    Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C DISK
    Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C DISK
    Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H55
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     56.25
  2.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov / MTBO TUR5501 C     58.05
  3.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     59.53
  4.Hickethier Manfred       Maďarsko             GE15201 C     60.43
  5.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     61.19
  6.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     61.39
  7.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     61.44
  8.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     63.11
  9.Slováček Rudolf          SKOB Zlín            TZL5402 C     64.35
 10.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     65.00
 11.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov / MTBO TUR5102 C     66.03
 12.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     67.20
 13.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     68.16
 14.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     68.21
 15.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     70.39
 16.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C     71.12
 17.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     71.13
 18.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     71.56
 19.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM5303 C     74.16
 20.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     76.57
 21.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C     77.06
 22.Zdráhal Tomáš            SK SKI-OB Šternberk  STE5301 C     91.35
 23.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     54.32
 24.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     59.33
 25.Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C     59.45
 26.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     60.12
 27.Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C     62.17
 28.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     64.20
 29.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     68.48
 30.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     71.52
 31.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     72.50
 32.Věžník Antonín           OOB TJ Spartak Adamo ADA5505 C     74.13
 33.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     74.39
 34.Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     78.04
 35.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     79.46
 36.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     81.11
 37.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     81.49
 38.Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C     82.11
 39.Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     87.35
 40.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     87.54
 41.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     91.14
 42.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    101.34
 43.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C    109.06

Konečné výsledky kategorie: H60
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     53.48
  2.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     56.40
  3.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     56.49
  4.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     56.58
  5.Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     58.37
  6.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     59.54
  7.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     61.03
  8.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     63.03
  9.Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C     64.29
 10.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     64.59
 11.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     65.50
 12.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     68.29
 13.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     70.56
 14.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     72.01
 15.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     73.08
 16.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     74.11
 17.Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C     57.11
 18.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     59.55
 19.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     61.11
 20.Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C     62.04
 21.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     63.33
 22.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR4801 C     65.24
 23.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     68.18
 24.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     69.24
 25.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     72.58
 26.Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C     75.14
 27.Novotný Stanislav        TJ Opava             OOP4800 C     77.56
 28.Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     80.30
 29.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     83.27
 30.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     85.20
 31.Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     89.01
 32.Blažek Václav            SKOB Bruntál         SBR4701 C    114.22
    Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C DISK
    Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H65
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     56.30
  2.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     60.58
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     62.25
  4.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     62.33
  5.Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C     68.15
  6.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     68.29
  7.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     64.28
  8.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     68.32
  9.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     69.57
 10.Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C    108.30
    Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C DISK
    Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C DISK
    Koč Břetislav            SK Meteor Kačerov Pr MKP4400 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H70
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     56.57
  2.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     64.56
  3.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     70.37
  4.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     73.58
  5.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     77.52
  6.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     71.06
  7.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     73.06
  8.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     85.10
  9.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     89.16
 10.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C    110.59

Konečné výsledky kategorie: H75
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     56.50  +      0.00
  2.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     65.30  +      8.40
  3.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     92.13  +     35.23

Konečné výsledky kategorie: T3
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 B     32.45  +      0.00
  2.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 B     33.17  +      0.32
  3.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     34.01  +      1.16
  4.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     35.04  +      2.19
  5.Kovács Zoltán            Maďarsko             HU36702 C     36.31  +      3.46
  6.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 B     38.01  +      5.16
  7.Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 B     38.19  +      5.34
  8.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     39.30  +      6.45
  9.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B     39.32  +      6.47
 10.Rácz Sándor              Maďarsko             HU4     C     40.01  +      7.16
 11.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     41.47  +      9.02
 12.Mokrá Regina             KOB Moira Brno       ABM6854 C     41.48  +      9.03
 12.Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B     41.48  +      9.03
 14.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     42.49  +     10.04
 15.Weiler Vilmos            Maďarsko             HU39701 C     43.02  +     10.17
 16.Hudečková Helena         SK Kotnov Tábor      KTA6951 C     43.03  +     10.18
 17.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 C     45.56  +     13.11
 18.Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C     46.15  +     13.30
 19.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     46.50  +     14.05
 20.Šumberová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI     C     47.13  +     14.28
 21.Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     47.31  +     14.46
 22.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     47.59  +     15.14
 23.Schwendtner Réka         Maďarsko             HU39653 C     48.44  +     15.59
 24.Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     49.07  +     16.22
 25.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     49.21  +     16.36
 26.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     49.24  +     16.39
 27.Otrusinová Helena        KOB Moira Brno       ABM7054 C     50.09  +     17.24
 28.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     51.10  +     18.25
 29.Hájková Lenka            SK SP Kylešovice     KYL0050 C     51.25  +     18.40
 30.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     52.33  +     19.48
 31.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     52.54  +     20.09
 32.Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 C     53.52  +     21.07
 33.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 C     55.18  +     22.33
 34.Hudeček Jaroslav         SK Kotnov Tábor      KTA6501 C     55.50  +     23.05
 35.Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 C     56.48  +     24.03
 36.Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C     57.09  +     24.24
 37.Kamenická Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6851 C     58.49  +     26.04
 38.Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C     59.16  +     26.31
 39.Hadačová Tereza          POBO - přátelé OB Op AOP9051 B     61.19  +     28.34
 40.Kodýtková Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851 C     61.55  +     29.10
 41.Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 C     62.05  +     29.20
 42.Voborská  Jana           Neregistrovaní       XXX     C     65.51  +     33.06
 43.Pavelková Soňa           SK Týniště nad Orlic TYN8555 C     66.31  +     33.46
 44.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B     66.43  +     33.58
 44.Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 B     66.43  +     33.58
 46.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B     68.33  +     35.48
 47.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 C     68.45  +     36.00
 48.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C     69.36  +     36.51
 49.Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 C     69.57  +     37.12
 50.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     70.43  +     37.58
 51.Hájková Lucie            SK SP Kylešovice     KYL0350 C     71.25  +     38.40
 52.Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C     72.24  +     39.39
 53.Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     76.23  +     43.38
 54.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     76.46  +     44.01
 55.Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C     80.36  +     47.51
 56.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     84.36  +     51.51
 57.Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C    113.24  +     80.39
 58.Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C    128.35  +     95.50
 59.Vlková Radka             Neregistrovaní       XXX6551 C    128.41  +     95.56
 60.Novotná Šárka            Neregistrovaní       XXX0151 C    130.45  +     98.00
    Kubát Martin             KOB Moira Brno       ABM9920 C DISK
    Slavíčková Klára         SK Haná orienteering OOL9562 C DISK
    Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 C DISK
    Robotková Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM5451 C DISK
    Rakovec Miloš            Neregistrovaní       XXX     C DISK
    Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C DISK

Konečné výsledky kategorie: T6
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C     43.31  +      0.00
  2.Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN9001 B     45.34  +      2.03
  3.Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C     47.29  +      3.58
  4.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     48.40  +      5.09
  5.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 B     53.04  +      9.33
  6.Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 B     54.51  +     11.20
  7.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     55.13  +     11.42
  8.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C     55.26  +     11.55
  9.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     57.27  +     13.56
 10.Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B     58.05  +     14.34
 11.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     58.45  +     15.14
 12.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C     59.56  +     16.25
 13.Šmotek Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9004 B     60.08  +     16.37
 14.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     60.21  +     16.50
 15.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C     60.31  +     17.00
 16.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     61.39  +     18.08
 17.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 B     63.00  +     19.29
 18.Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257 C     63.34  +     20.03
 19.Krokavecz Simon          Maďarsko             HU4     C     64.04  +     20.33
 20.Procházková Michaela     OK Lokomotiva Pardub LPU8960 R     64.13  +     20.42
 21.Klusáčková Zuzana        SK Žabovřesky Brno   ZBM9155 B     64.42  +     21.11
 22.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     65.09  +     21.38
 23.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     65.41  +     22.10
 24.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     65.54  +     22.23
 25.Chvátal Lukáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8309 C     67.19  +     23.48
 26.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C     68.46  +     25.15
 27.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B     70.39  +     27.08
 28.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C     71.25  +     27.54
 29.Láznička Libor           SKOB Zlín            TZL6701 C     71.40  +     28.09
 30.Mudráková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE7252 C     72.26  +     28.55
 31.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C     73.30  +     29.59
 32.Tesař Jan                Neregistrovaní       XXX     C     73.55  +     30.24
 33.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     74.14  +     30.43
 34.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 B     75.03  +     31.32
 35.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     76.04  +     32.33
 36.Rydlová Jana             OB Vizovice          VIC7752 C     78.50  +     35.19
 37.Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C     80.59  +     37.28
 38.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C     83.46  +     40.15
 39.Kavan Luboš              KOB Směr Kroměříž    SKM6301 C     85.30  +     41.59
 40.Dočkal Zdeněk            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C     86.21  +     42.50
 41.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     91.17  +     47.46
 42.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     91.33  +     48.02
 43.Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C     97.04  +     53.33
 44.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C    103.19  +     59.48
 45.Hanousek Martin          SK OB Chotěboř       CTB7910 C    104.38  +     61.07
 46.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C    105.19  +     61.48
 47.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C    113.14  +     69.43
 48.Kodysová Eva             TJ Růžená            RUZ8151 C    118.16  +     74.45
 49.Petrušková Michaela      Neregistrovaní       XXX     C    123.54  +     80.23
 50.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C    160.06  +    116.35
    Chmelař Daniel           OB Vizovice          VIC7212 C DISK
    Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB9901 C DISK
    Reisnerová Veronika      Neregistrovaní       XXX     C DISK
    Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C DISK-LIM.